Araç Kiralama

Traveland Turizm olarak, sunduğumuz kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlarız.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Araç Kiralama

Traveland, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, belediyelere ve özel sektöre üst sınıf makam araçları, standart binek ve hizmet araçları, ticari ve hafif ticari araç kiralama hizmeti verir. Talepleriniz doğrultusunda istenilen standartlardaki araçlarla; taleplerinize uygun, farklı model ve markalarda, şoförlü ve şoförsüz olarak kiralama hizmetleriniz karşılanır.

Traveland Turizm olarak, sunduğumuz kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlarız.

Kurum veya şirketler Traveland Turizm'in sunduğu avantajlı kiralama koşullarından faydalanarak araç satın almanın getirdiği yüksek finansman maliyetlerinden tasarruf ederler.

Kurum veya şirketinizin ihtiyaçlarına özel özellik ve donanımlarda sipariş edebileceğiniz araçlarınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. İstenildiği takdirde aracın/araçların teslimine kadar kullanılmak üzere tarafınıza tahsis edilecek muadil araçlarla kiralama süreci hemen başlatılır.

araç kiralama

Kiralanan araçların periyodik bakımları, sigortaları, vergilerı, lastik değişim bedelleri gibi giderler size sunulan kira bedeline dahil olacaktır.Bu harcamaların getirdiği maddi ve operasyonel yük Traveland Turizm operasyon ekibi tarafından karşılanır. Böylelikle kurumlar/şirketler bu işlemler için ilave maddi kaynak ve işgücüne gerek duymaz.

Araç Kiralama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir, Aklınıza takılan konularda seyahat uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Linke tıklayarak Fuar İşlemleri hizmetimiz hakkındada bilgi edinebilirsiniz.