Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Kurumsal Seyahat Hizmetleri konusunda uzman firmamızla çalışarak hem zamandan hem masraftan tasarruf edin..

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Kurumsal Seyahat Hizmetleri

KURUMSAL SEYAHAT

Kurumlar zamanlarını daha iyi değerlendirmenin yanı sıra daha iyi maliyet yönetimi yaparak çalışmalarını sürdürmek isterler. Özellikle yurtiçi veya yurtdışı seyahatler gerçekleştiren kuruluşlar bu konuda daha da özenli olmalıdır. Çünkü seyahat giderleri oldukça yüksek maliyetlere mal olabilmektedir. Bu konuda hem en iyi fiyatlara hizmet alırken hem de en iyi şekilde seyahat programlarının yapılmasını istiyorsanız konusunda uzman kurumsal seyahat hizmetleri fırsatlarından yararlanmanız gerekir.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla Kurumsal Seyahat Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumsal Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Alanında uzman çalışanlarımız ve ekibimiz ile sizlere 7/24 destek vermeye hazırız.

Kurumsal Seyahat Hizmetleri

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

Uçak Bileti
Vize
Konaklama
Kiralama

Fuar gezileri, müşteri ziyaretleri, ürün takipleri, servis hizmetleri gibi birçok nedenden dolayı seyahat programlamasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda bireysel çabalar ile gerekli ayarlamaların yapılmaya çalışılması hem zaman açısından dezavantaj oluşturabileceği gibi hem de fiyat bakımından en uygun fiyatlara ulaşmak çok zor olacaktır. Yapılması gereken en doğru çalışma ise bu konuda profesyonel hizmet alarak gerek duyulan seyahat işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Kurumsal seyahat hizmetlerimiz hakkında 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzda destek alabilirsiniz.

Kurumsal seyahat hizmetleri çerçevesinde birçok hizmetten yararlanılabilir. Yararlanılan bu hizmetler sayesinde birçok avantajdan yararlanmakta mümkün. Öncelikle gerçekleştirilen seyahat programları verilen hizmet sayesinde faturalandırılarak kurumların vergi avantajından yararlanması sağlanmaktadır. Diğer bir yandan kurumsal olarak seyahat harcamalarının dönemlik tutarları daha net bir şekilde analiz edildiği gibi birden fazla kişinin seyahat harcamalarının oluşturduğu maliyetler daha kolay bir şekilde incelenebilmektedir.


Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Bu avantajların yanı sıra en önemli kazanç zamandır. Uçak bileti, otel rezervasyonu, vize işlemleri, araç kiralama gibi birçok alanda seyahat hizmeti alabilirsiniz. Sizlerin yerine yapılan bu hizmetler sayesinde zamandan tasarruf edebileceğiniz gibi iptal, iade veya değişim gibi konulara da zaman ayırmanıza gerek kalmamaktadır. Yapılan çalışmalarda seyahatleriniz ile ilgili bütün işlemler sizin yerinize takip edilerek sizin çalışmalarınıza daha iyi konsantre olmanıza destek sağlanmaktadır.

Kurumsal seyahat hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizin alınması sağlanabilir. Yine yurtiçi veya yurtdışında konaklama ihtiyaçlarınızın karşılanması için kriterlerinize göre uygun konaklama seçenekleri sunulabilir. Yurtdışı seyahatlerinizde en önemli işlemlerden biri olan vize çalışmaları sizin yerinize yürütülerek gerekli vize işlemlerinin takibi ve sonuçlandırılması gerçekleştirilebilir. Bu hizmetlerin yanı sıra araç kiralama gibi ihtiyaçlarınızın doğması üzerine gerekli rezervasyonlar yapılarak seyahatinizde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayarlamalar profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Seyahatlerinizin en iyi şekilde planlanırken aynı zamanda en uygun bütçeler ile planlamaların yapılması için kurumsal seyahat hizmetleri yararlanılması gereken bir çalışmadır. Birçok detaya sahip seyahat işlemleri ile vakit kaybetmemek için bu hizmetlerden yararlanılarak daha verimli bir çalışma için büyük bir destek alınabilir. Böylelikle artık seyahat ayarlamaları yapmak büyük sorun olmaktan çıkacaktır. Kurumsal Seyahat hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan konularda seyahat uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz linke tıklayarak Corporate Club avantajları hakkındada bilgi edinebilirsiniz. Traveland (2n1k) Turizm A.Ş. 10051 Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine Kayıtlı Acentadır.Kurumsal Uçak Bileti

Yurtiçi ve Yurtdışı Kurumsal Uçak Bileti İşlemleri

Detaylı İncele

Kurumsal Vize

Kurumsal Schengen ve Diğer Ülkeler Vize İşlemleri

Detaylı İncele

Kurumsal Konaklama

Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları

Detaylı İncele

Kurumsal Araç Kiralama

Yurtiçi ve Yurtdışı Kurumsal Araç Kiralama İşlemleri

Detaylı İncele
Bilgilendirme Mesajı

Kurumsal Seyahat Hizmetleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Traveland.com.tr 10051 Numarası ile TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) kayıtlı A grubu seyahat acentasıdır. İşlemleriniz Traveland Turizm Anonim Şirketi Güvencesi ile yapılmaktadır.


Anahtar Kelimeler
kurumsal seyahat, kurumsal uçak bileti, kurumsal otel, kurumsal konaklama, kurumsal tatil, kurumsal araç kiralama, kurumsal seyahat planlama, kurumsal rent a car, kurumsal vize, kurumsal vize işlemleri, kurumsal