Hakkımızda

Main Posts Background Image

Main Posts Background Image Hayalinizdeki Tatile Çıkmak Sizinde Hakkınız

Hakkımızda


Traveland Turizm 2016 yılında bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Traveland turizm A grubu Türsab belgesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Traveland Profesyonel Kadrosu ile müşterilerine sıkıntısız hizmeti misyon haline getirmiştir.

Dünya genelinde iletişimde olduğumuz çözüm ortaklarımız, konusunda deneyimli, uzman ve dinamik ekibimizle yurtiçi ve yurtdışında birçok firmaya kurumsal ve bireysel hizmet sunarken en uygun bütçe yönetimiyle, en kaliteli hizmeti ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleriz.

Bilgi ve deneyimimizle takım çalışmasının ve güçlü iletişimin başarıya giden yolun en önemli basamakları olduğuna inanarak sorumluluk bilinci ve motivasyonu yüksek, takipçi, başarıya olan tutkusu ile her zaman gelişime ve değişime açık takım arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Traveland Turizm'in Sizlere Verdiği Hizmetler Arasında;


  • Yurtiçi bilet satışı
  • Yurtdışı bilet satışı
  • Otel & Tur planlamaları
  • Rent A Car hizmeti
Bulunmaktadır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi : 0850 302 30 36

Error 404

The page you were looking for, could not be found. You may have typed the address incorrectly or you may have used an outdated link.

Go to Homepage