Neden Traveland?

Sizlere en ucuz uçak bileti sunabilmek için tüm havayollarının uçak biletlerini karşılaştırıyoruz. Fiyat ve kalite bakımından en uygun otelleri sizin için araştırıyoruz.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Neden Traveland?
Seyahatinizde en uygun uçak bileti ve otel alımlarınızda neden Traveland Turizm ?

  • Sizlere en ucuz uçak bileti sunabilmek için tüm havayollarının uçak biletlerini karşılaştırıyoruz. 
  • Fiyat ve kalite bakımından en uygun otelleri sizin için araştırıyoruz.
  • Seyahat etmek istediğiniz tarihler arasında en ucuz uçak biletleri ve en uygun otelleri karşılaştırabilmeniz için liste olarak size mail atıyoruz.
  • Sizin adınıza rezervasyon yapıp son ödeme tarihine kadar opsiyon takibi yapıyoruz ve sizi bilgilendiriyoruz.
  • Uçak biletleri ve otelleri kredi kartı , bankamatik ve PTT kart ile ödeme imkanı sunuyoruz.
  • Bankaların anlaşmaları dahilinde kredi kartınıza 12 taksite kadar bölme imkanı sunuyoruz.
  • Tüm güncel kampanyalar hakkında  size mail ve sms yoluyla bilgilendirme yapıyoruz.
  • Yurt içi ve yurt dışı tüm havayolları ve otelleri sistem üzerinden herhangi bir belgeye ihtiyaç duymaksızın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Telefonla yapacağınız tüm konuşmalar sistem tarafından otomatik olarak kayda alınır ve ödeme işlemler 3D security uygulamasıyla güvence altındadır. Yani kartınızla yapılan işlemler cep telefonunuza gelen bildirim mesajıyla gerçekleşir. Bilginiz olmadan kredi kartınızdan yada hesabınızdan herhangi bir tutar çekilmez.

Tüm işlemler gerçekleştikten sonra biletiniz tarafınıza mail ve sms yoluyla iletilir. Havalimanına gittiğinizde ilgili havayolunun kontuarına gittiğinizde yurt içi uçuşlarda sadece kimlik ve yurtdışı uçuşlarda sadece pasaport göstermeniz yeterli olacaktır.

Fatura taleplerinizi müşteri temsilcimize ilettiğiniz takdirde faturanız en kısa sürede düzenlenir tarafınıza kargo veya mail yoluyla iletilir.

0 850 304 03 58 Çağrı merkezimizden veya info@traveland.com.tr ‘ den bize ulaşabilirsiniz.iletişime geçebilirsiniz. Vergi numarası, Mersis Numarası, Ticaret Sicil numarası gibi detaylar için Şirket Bilgileri Sayfamızı ziyaret ediniz.