Vize İşlemleri

Traveland Turizm AŞ.

Traveland Turizm AŞ. Hayalinizdeki Tatile Çıkmak Sizinde Hakkınız

En uygun, ucuz Vize İşlemleri

Vize işlemleri

Vize İşlemleri

Yurt dışına seyahat etmeyi düşünen yolcularımız vize başvurularında gerekli evraklar ve prosedürlerle ilgili olarak Traveland çağrı merkezi 0850 304 03 58 arayarak ya da info@traveland.com.tr ‘ ye mail atarak bilgi edinebilirler. Traveland bünyesinde çalışmakta olan personelimiz dalında uzman, hizmette kaliteye önem veren, her zaman sizin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre hareket etmeye özen gösterirler. Web sayfamızda seyahat edeceğiniz ülkelere ait aydınlatıcı bilgilere ulaşabilir ve seyahatinizi buna göre planlayabilirsiniz.

Traveland Turizm sizin adınıza tüm konsolosluklara vize başvurusu yapmaya yetkilidir. Birçok ülkenin vize işlemlerini pasaport sahiplerinin konsolosluğa gelmesine gerek kalmadan Traveland Turizm tüm prosedürleri gerçekleştirebilir. Konsolosluklar vizenin çıkıp çıkmama veya çıkma süresi hakkında tek yetkili mercilerdir. Traveland Turizm olarak vize süreci boyunca size bilgilendirme yapar ve işlemlerin hızlandırılması için tüm gayretimizle çalışırız.

Traveland Turizm yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen çalışanlarımız sektörde tecrübesi olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Siz değerli yolcularımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

HATA 404

Aradığınız sayfa bulunamadı. Ya da yanlış bir adres girdiniz. Eğer bu mesajın hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlere iletiniz.

Anasayfa