Vize İşlemleri

Yurt dışına seyahat etmeyi düşünen yolcularımız vize başvurularında gerekli evraklar ve prosedürlerle ilgili olarak bizleri arayın hemen vizenizi alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Vize İşlemleri

Başvuru Ülkesini Seçin

Başvuru Evraklarını Beraber Hazırlayalım

Evraklarınızı Bize Ulaştırın

Evraklarınız Tarafımızdan Kontrol Edilsin

Vize Başvurunuzu Yapalım

Başvurunuzu İlgili Birimlere Teslim Edelim

Sonuç ve Pasaport Teslimi

Başvurmuş Olduğumuz Vizenin Sonucunu İletelim

Yurt dışına seyahat etmeyi düşünen yolcularımız vize başvurularında gerekli evraklar ve prosedürlerle ilgili olarak Traveland çağrı merkezi 0850 304 03 58 arayarak ya da info@traveland.com.tr ‘ ye mail atarak bilgi edinebilirler.

Traveland bünyesinde çalışmakta olan personelimiz dalında uzman, hizmette kaliteye önem veren, her zaman sizin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre hareket etmeye özen gösterirler. Web sayfamızda seyahat edeceğiniz ülkelere ait aydınlatıcı bilgilere ulaşabilir ve seyahatinizi buna göre planlayabilirsiniz.

Traveland Turizm sizin adınıza tüm konsolosluklara vize başvurusu yapmaya yetkilidir. Birçok ülkenin vize işlemlerini pasaport sahiplerinin konsolosluğa gelmesine gerek kalmadan Traveland Turizm tüm prosedürleri gerçekleştirebilir.

Konsolosluklar vizenin çıkıp çıkmama veya çıkma süresi hakkında tek yetkili mercilerdir. Traveland Turizm olarak vize süreci boyunca size bilgilendirme yapar ve işlemlerin hızlandırılması için tüm gayretimizle çalışırız.

Traveland Turizm yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen çalışanlarımız sektörde tecrübesi olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Siz değerli yolcularımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız. Vize hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir, Aklınıza takılan konularda seyahat uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Linke tıklayarak Otel ve Tatil hizmetimiz hakkındada bilgi edinebilirsiniz.