Vize İşlemleri

Main Posts Background Image

Main Posts Background Image Hayalinizdeki Tatile Çıkmak Sizinde Hakkınız

Vize İşlemleri

Vize

Vize İşlemleri


          Yurt dışına seyahat etmeyi düşünen yolcularımız vize başvurularında gerekli evraklar ve prosedürlerle ilgili olarak Traveland çağrı merkezi 0850 302 30 36 arayarak ya da [email protected] ‘ ye mail atarak bilgi edinebilirler. Traveland bünyesinde çalışmakta olan personelimiz dalında uzman, hizmette kaliteye önem veren, her zaman sizin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre hareket etmeye özen gösterirler. Web sayfamızda seyahat edeceğiniz ülkelere ait aydınlatıcı bilgilere ulaşabilir ve seyahatinizi buna göre planlayabilirsiniz.

           Traveland Turizm sizin adınıza tüm konsolosluklara vize başvurusu yapmaya yetkilidir. Birçok ülkenin vize işlemlerini pasaport sahiplerinin konsolosluğa gelmesine gerek kalmadan Traveland Turizm tüm prosedürleri gerçekleştirebilir. Konsolosluklar vizenin çıkıp çıkmama veya çıkma süresi hakkında tek yetkili mercilerdir. Traveland Turizm olarak vize süreci boyunca size bilgilendirme yapar ve işlemlerin hızlandırılması için tüm gayretimizle çalışırız.

          Traveland Turizm yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen çalışanlarımız sektörde tecrübesi olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Siz değerli yolcularımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Error 404

The page you were looking for, could not be found. You may have typed the address incorrectly or you may have used an outdated link.

Go to Homepage