Özbekistan Uçak Bileti

Özbekistan Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Özbekistana uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Özbekistan Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Özbekistan Uçak Bileti

Ucuz Özbekistan Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Özbekistan'a Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Özbekistan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıdaki telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Özbekistan Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Özbekistan Havayollarından Biletinizi Satın almak için bizleri hemen arayınız. En uygun ve ucuz Özbekistan uçak bileti için doğru yerdesiniz. Hemen Arayın biletinizi ayırtın yada satın alın.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Özbekistan Hakkında

Tabiat gezileri ve zamanı geziler tam bana gore diyorsanız hemen Özbekistan uçak bileti araştırmaya başlayın çünkü Özbekistan gezisi bütün beklentilerinizi karşılayacak bir gezi olacak.

Orta Asya`da ünlü Ipek Yolu üzerinde bulunan Özbekistan, tarihi yaşatan şehirleri ve muhteşem doğası ile dikkat çeken bir ülkedir. Coğrafi durumu, alabildiğine yüksek dağları,yemyeşil vadileri, dünyanın en yüksek zirveleri ile önemli bir gezim ülkesidir.

Önemli kentleri Başşehir Taşkent, Semerkant ve Buhara tek tek ziyareti hakeden görülmeye değer şehirlerdir.

Taşşehir`in “Eski şehir” olarak bilinen bölümü fazlaca etkileyicidir. Mozaleler, medreseler şeklinde tarihi yapılar ve 19. Yüzyıla ilişkin sanat eserlerinin sergilendiği müzeleriyle ziyaretçilerine tarihin sayfalarını açmakta. Tarihin yanısıra doğası ile de ağırlar ziyaretçilerini. Unutulmaz doğa gezileri fırsatı sunan kent ve çevresi her geçen gün ziyaretçi sayısının artmasında çok etkili.

Şehir içi ulaşımı elde eden Taşşehir metrosu, 1978 senesinde hizmete açılmış ve devrin Orta Asya’da ki ilk ve tek metrosu olma özelliğine haiz. Mimari açıdan da çok önemli bir yeri olan metro görülmeye değer.

Bir kültür şehri olan Taşşehir`te biroldukça tiyatro, konser, sinema salonları ve üniversiteler bulunmakta, şehir, Sovyetler Birliği zamanında, lüks ve gösterişli mağazaların süslediği geniş caddeleriyle Orta Asya’nın en popüler bölgesi durumundaydı. Günümüzde hala ,popülaritesini sürdüren Taşkent caddelerinden Saligokh; heykelleri, lüks mağazaları, şık kafeleri ve ışıltısı ile ilgi çekmekte. Pushkin Caddesi ise bir başka ünlü caddesi şehrin. Dünyaca ünlü markaların Özbekistan`da ki merkezi, Kakhara caddesi ise eğlence tutkunlarının gözdesi.Rus ve Batı müziklerinin çalındığı kulüp ve barlar gece hayatını renklendirmekte. Semerkant şehri ise dünyanın en eski şehirlerinden biri ve UNESCO`nun Dünya Mirasları sıralamasında yeralmakta. Özellikle Registan Meydanı ve bu meydanda ki İslam yaşamına ilişik büyük medreseler ile bilinmektedir.

Semerkant civarlarında ki Buhara kenti, tarihte bölgenin en önemli kültür ve tecim merkezi olarak bilinir.Hem de sahip olduğu biroldukça İslami eserle bilinir ve mukaddes bir kent olarak kabul edilir. Eski alimlerin mozole ve medreselerini barındırmaktadır.

Orta Asya mutfakları içinde hatırı sayılır bir üne sahip Özbekistan mutfağında yüzlerce yiyecek çesidi bulunmakta. Meyvelerin olmazsa olmaz olduğu Özbekistan`da süt ve süt ürünleri de çok önemli bir tüketim kaynağı. Bir Türk boyu olmanın gereği olarak ciddi bir çay sevdası görülür ülkede, yemekler çayla başlar ve çayla sona erer. Geleneksel tatlılar ise yemeklerden once servis edilir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Uluslararası ilişkilerinin artmasıyla birlikte turizm sektörüne ağırlık veren Özbekistan, zengin tarihi ve organik güzelliklerini ön plana çıkartma eğiliminde. Büyük yatırımların söz mevzusu olduğu bu turizme yönelik çalışmaların neticeları Özbekistan uçak bileti satışlarının artması ile alınmaya başlandi bile. İstanbul şeklinde bir çok büyük şehirden Özbekistan`a direk ve aktarmalı uçak seferleri düzenlenmektedir. Özbekistan uçak bileti almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖZBEKİSTAN UÇAK BİLETİ

Uygun Özbekistan Uçak Bileti

Özbekistan Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Özbekistan ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Özbekistan'a Uçakla Ulaşım

Taşkent , ( IATA : TAS , ICAO : UTTT ), Özbekistan'ın ana uluslararası havalimanıdır. Havaalanı kendisi oldukça modern ve çeşitli uluslararası taşıyıcıların yanı sıra ulusal Özbekistan Hava Yolları ile faaliyet göstermektedir . Havaalanı altyapısı iyi olmasına rağmen personel değil. Birçoğundan anlamsız bürokrasi ve yararsız bir tutum bekleyin. Bagaj talebi ve gümrük işlemleri zaman alıcı olabilir - iki saat izin verin.

Andijan , Buhara , Fergana , Karshi , Namangan , Nukus , Samarkand , Taşkent , Termez ve Urgenç havaalanları var. Türk Havayolları ve Özbekistan Havayolları Düzenli olarak Taşkent'e Seferler düzenlemektedir.

Özbekistan Uçak Bileti Fiyatları

Özbekistan ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Uzbek Havayolları bu seferleri düzenlemektdir. Özbekistan uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Özbekistan'a yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler ve Charter uçuşlarda düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir. Charter uçak bileti fiyatlarımız hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Özbekistan Hava Yolları, Uzbekistan Airways

Özbekistan Havayolları, ulusal ekonomi için havacılık ihtiyaçları sağlayan Özbekistan'ın devlet havayolu şirketidir. Uzbekistan Airways Milli Hava Şirketi (NAC), 28 Ocak 1992'de


Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İslam Karimov'un Kararı uyarınca. Havayolunun kuruluşundan kısa süre sonra devlet sivil havacılık programının gelişimi başlamıştır. Program, yeni havaalanı terminal komplekslerinin yeniden inşasını, havaalanlarının Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) gereklerine uygun olarak yeniden teçhiz edilmesini ve mesleki personelin eğitimi için bir üs kurulmasını içeriyordu. Günümüzde Özbekistan Havayolları, Orta Asya bölgesinde lider havayolu şirketidir.

Uzbekistan Airways, uluslararası pazarda sağlam bir konumda ve yüksek kalitede rekabetçi hizmetler sunmaktadır. Çalışma yıllarında firmamıza Havacılık Güvenliği Diplomasına ilişkin Uluslararası fonu ve Uluslararası Havalimanlar Birliği'nden "Euromarket-2000" sertifikası verilmiştir.

Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Güneydoğu, Orta Asya ve CIS de dahil olmak üzere dünyanın 40'dan fazla şehrine tarifeli seferler düzenliyoruz. Uzbekistan Airways, uçağının uçduğu ülkelerin sayısını artırmak ve hizmetlerini iyileştirmek için uzun vadeli ve güvenilir iş bağlantıları kurmaya devam ediyor. Şirketimizi dünyadaki dinamik havayollarından biri haline getiriyor.

Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Özbekistan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
ucuz özbekistan uçak bileti, uygun özbekistan uçak bileti, istanbul özbekistan uçak bileti, özbekistan uçak seferleri, özbekistan uçak bileti fiyatları, uzbekistan havo yollari bilet, özbekistan otobüs bileti fiyatları, taşkent istanbul bilet narxlari, özbekistan hava yolları uçuş saatleri, özbekistan hava yolları atatürk havalimanı telefon, sabiha gökçen özbekistan, taşkent istanbul uzbekistan airways, uçak bileti kaç para, türkiye özbekistan uçak bileti, özbek havayolları, uzbekistan havo yollari bilet, özbek hava yolları, taşkent istanbul uçuşlarıÖzbekistan Havayolları