AnadoluJet Havayolları

Anadolu Jet Yetkili Satış Acentası, Yurtdışı, Yurtiçi Uçak bileti satın alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
AnadoluJet Havayolları
Sayın müşterilerimiz Anadolu Jet uçak bileti satın almak için 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Traveland Turizm A.Ş Anadolu Jet Biletlerini Satmada Tam Yetkili Acentadır. Firmamız 10051 numarası ile TURSAB Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.

Anadolu Jet Çağrı Merkezi

Telefon numaralarımızdan Anadolu Jet'in düzenlediği tüm iç ve dış hat uçak seferlerinin biletlerini satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Numaralarımızdan Bilet değişikliği, iptal ve iade gibi işlemleriniz içinde destek alabilirsiniz.

Anadolu Jet

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları hedefiyle Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı değişik bir ticari markası olarak kurulmuştur.

AnadoluJet’in kurulmasıyla Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanması, THY yolcularına yayılan ek servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi katagorisi konfigürasyonuyla elde edilecek maliyet üstünlüğünün bilet ücretlerine yansıtılması amaçlanmıştır. Böylece daha geniş bir kitlenin hava ulaşım hizmetinden yararlanması sağlanmış, maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip duruma getirilmiştir. Ankara hatlarındaki yolcu adedi %65 artmış, doluluk oranları %85 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk senesinde 8 uçaklık, 2010 yılının ilk %50 sinde ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. 2015’de filosunu 30 uçağa çıkaran AnadoluJet, bugünümüzde 33 uçakla hizmet vermektedir.

Başkentin mevkisine yakışır şekilde hizmeti bütün Anadolu'ya; cazip ücretlerle güvenli, süratli ve saatinde uçuşlarla asli gereksinim olarak yayabilmek istenmiştir. Ulaşım ağını günden güne çoğaltarak hava ulaşımının sektör içindeki konumunu daha dayanıklı bir aslie oturtmak arzu etmektedir ve operasyonlarına “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla devam etmektedir.

Anadolu'nun 45 noktasına yolcu taşıyan AnadoluJet, THY A.O. - Bölgesel Uçuşlar Başkanı Said Şamil Karakaş ve ekibi doğrulusunda yönetilmektedir.

Anadolu Jet Uçak Seferleri

32 uçaklık filo ile Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ortak iç hat uçuşları ve Kıbrıs uçuşları olmak üzere tam 45 noktaya karşılıklı seferler düzenlemektedir. Bunun yanı sıra AnadoluJet, 4 Eylül 2008 tarihinden itibaren yurtdışı seferlerine açılarak Hatay ile KKTC'ni birbirine bağlamıştır.

AnadoluJet uçuşlarının ücretleri 49 TL’den başlamaktadır. THY biletlerinin satıldığı tüm satış kanallarından AnadoluJet biletleri de temin edilebilmektedir.

İç Hat ve Dış Hat Seferleri

Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Antalya, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkâri, Hatay, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mardin, Muğla, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van

Anadolu Jet Check-In İşlemleri

Anadolu Jet’te check-in (çekin) işlemleri havalimanındaki kontuar ya da kiosklardan yapılabiliyor. Online check-in işlemleri uçak kalkış saatinden 24 saat evvelce başlıyor, kalkışa 90 dakika kala sona eriyor. Aynı rezervasyon kaydında (PNR) olmak koşuluyla, bir kerede en çok 8 yolcu çevrimiçi check-in yapabiliyor. Türk Hava Yolları iştiraki olan Anadolu Jet’in çevrimiçi check-in işlemleri THY’nin internet sitesinden ve mobil program üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Turna.com üzerinden satın aldığınız Anadolujet biletinizin çevrimiçi check-in prosedürünü tekrar internet sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Anadolu Jet ile vatan içi uçuşlarda serbest bagaj hakkı 15 kg, KKTC uçuşlarında ise 20 kg sınırı var. Hem de el bagajı amacıyla maksimum 8 kilograma izin veriliyor. Müzisyenlerin yanısıra taşıdıkları müzik aletleri sınırlama dışında tutuluyor. Fazla bagaj ücreti tek yön uçuşlarda kilogram başına 6 TL, aktarmalı uçuşlarda ise kilogram başına 8 TL. Ercan (KKTC) varışlı uçuşlarda ise asker ve öğrenciler amacıyla çok bagaj kilogram başına 2 TL, çocuk ve bebek yolcular amacıyla 6 TL/kg. Anadolujet valiz kuralları her uçuş amacıyla internet sitemizde ayrıntılı gösterilmektedir.

Anadolu Jet