Charter Uçak Biletleri ve Seferleri

Uygun ve ucuz fiyatlarla charter uçak biletleri satın alın.. Kampanyalı ve promosyon uçuşlar için sayfamızı ziyaret edin.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Charter Uçak Biletleri ve Seferleri

Charter uçuşlar havayolu ve uçak kiralama firmalarından kiralanan uçaklarla düzenlenen uçuşlardır. Örnek verecek olursak X bir firması Corendon Havayolları firmasından bir uçak kiralıyor ve bu uçakla Rusya’nın Kazan şehrinden İstanbul’a uçuş düzenliyor. Bu durumda havayolu firması sadece uçağın Pilotlarını ve Kabin ekibini ayarlamış oluyor. Diğer bütün işlemler uçağı kiralayan X firması tarafından yapılıyor. Charter uçuşların normal tarifeli seferlerden çok fazla bir farkı bulunmamaktadır. Charter uçuşların tarifeli seferlerden en büyük farkı iade ve değişiklik hakkı olmamasıdır. Buna istinaden Charter uçuşların fiyatları tarifeli seferlere göre çok daha uygun olmaktadır. Charter uçuşlar ve seferleri hakkında daha detaylı bilgiler için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Charter Uçak Bileti
Charter uçuşlara düzenlenmiş olan bilet seçeneğidir. Bu biletlerde iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır. Bileti satın aldı iseniz uçuş tarihinde mutlaka uçuşu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade alamaz ve değişiklik işlemi yapamazsınız. Charter uçak bileti satın almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Charter Uçak Seferleri

Kiralanmış uçaklarla düzenlenen uçuşlara charter uçak seferi denmektedir. Normal tarifeli seferlerden herhangi bir farkı yoktur. Aynı şekilde havalimanında kontuarda checkin işlemi yapılmaktadır. Ülkemizden yurtdışında bir çok şehire, yurtdışından da ülkemizdeki bir çok şehire charter uçak seferleri düzenlenmektedir. Charter seferler online satışlara kapalı olduğu için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak charter seferler ve saatleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Charter Uçak Bileti Alırsam Bagaj Hakkım Olur Mu?
Cevap: El bagajı hakkınız bütün uçuşlarda vardır. Uçak altı bagaj ise uçuşa göre bu durum değişebilmektedir. Bir çok charter uçuşta bagaj hakkı olmaktadır. Olmayan uçuşlarda ise havalimanı kontuarında bagaj satın alınabilmektedir.

Soru: Charter Uçuşlarda Online Checkin Yapabilir Miyim?
Cevap: Charter uçuşların bir çoğunda online checkin işlemi yapılamamaktadır. Checkin işlemleri için havalimanlarında ki kontuarları ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Soru: Charter Uçuşlarda İptal ve Değişiklik İşlemi Yapabilir Miyim?
Cevap: Charter uçuşlar uygun fiyatlı uçuşlar olduğu için iptal değişiklik işlemi yapılamamaktadır. Uçuşu gerçekleştirmez iseniz ödediğiniz ücreti geri alamazsınız.

Soru: Charter Uçuş Seferlerini Nasıl Öğrenebilirim?
Cevap: Charter uçuş seferleri genel olarak online satışlara kapalı uçuşlardır. Charter seferler ve saatleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Soru: Charter Uçuş İçin Bilet Satın Almak İstiyorum Nasıl Alabilirim?
Cevap: Charter uçuşlar için düzenlenen biletlerin online satışları genel olarak yapılamamaktadır. Charter seferler için bilet satın almak istiyorsanız çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Charter uçak biletlerini havale / eft ve kredi kartınızla kolayca satın alabilirsiniz.