SunExpress Havayolları

SunExpress Yetkili Satış Acentası, Yurtdışı, Yurtiçi Uçak bileti satın alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
SunExpress Havayolları
Sayın müşterilerimiz Sunexpress uçak bileti satın almak için 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Traveland Turizm A.Ş Sunexpress Biletlerini Satmada Tam Yetkili Acentadır. Firmamız 10051 numarası ile TURSAB Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.

SunExpress Çağrı Merkezi

Telefon numaralarımızdan Sunexpress'in düzenlediği tüm iç ve dış hat uçak seferlerinin biletlerini satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Numaralarımızdan Bilet değişikliği, iptal ve iade gibi işlemleriniz içinde destek alabilirsiniz.

SunExpress

SunExpress (Güneş Ekspres Havacılık A.Ş.) Antalya,Türkiye odaklı bir havayolu şirketidir. Havayolu, Türkiye'nin tanınmış tatil yörelerinden Avrupa'ya tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir. SunExpress'in merkezi Antalya Havalimanı, Antalya'dır. İkinci merkezini Mart 2006'da İzmir'de açmıştır. Türkiye içindeki üçüncü merkezini ise 2008'de İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'nda açmıştır.

SunExpress 2010 senesinda, Türkiye’de ilk kez Anadolu şehirlerinden Almanya’nın mühim merkezlerine tarifeli direkt uçuşlara başladı. 2011 senesi ortasında Almanya odaklı SunExpress Deutschland adlı ikinci şirket kuruldu. Bu şirketin IATA kodu XG, ICAO kodu ise SXD'idir. SXD Anadolu kentlerinden Almanya’ya direkt sefer düzenlemesinin yanı sıra KızılDeniz,Kuzey Afrika ve Kanarya Adaları’nı da charter seferler düzenlemektedir. Geçtiğimiz sene ise Erbil (Irak) ve Varna (Bulgaristan) duraklarını uçuş ağına ek etti.

Sunexpress Uçuş Noktaları

Yoğunluklu  olarak İzmir ve Antalya'dan Almanya başta olmak üzere Avrupa'nın detaylı noktalarına direkt uçuşlar yapmaktadır. Genellikle İzmir'den Adana, Antalya, Diyarbakır, Van gibi şehirlerimize direkt olarak uçuşları bulunmaktadır. Sunexpress jet uçaklarıyla, büyük bölümü Boeing 737 filosuyla hizmet vermektedir.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

SunExpress yolcuları amacıyla vatan içi uçuşlarda serbest bagaj hakkı biletin tanımasine göre 15-25 kg, dış hat uçuşlarda 20-40 kg olarak uygulanıyor. Ücretsiz el bagajı hakkı bütün uçuşlarda yolcu başına 6 kg olarak uygulanıyor. Serbest bagaj hakkını aşıldığı hallerde iç hat seferlerinde kg başına 6 TL, dış hat uçuşlarında ise kilogram başına 10 € ödeme alınıyor. İnternet üzerinden ek bagaj satın alındığında daha indirimli bir tanıma mevcut.

SunExpress Check-In İşlemleri

SunExpress Hava Yolu yolcuları her uçuştan en az 2 saat evvelce kontuarda bulunmak zorundadır. Uçuştan 45 dakika evvelceye kadar uçuş kartlarının alınması gerekiyor. Sunexpress Online Check-in hizmeti Türkiye’den kalkan uluslararası uçuşlarda sefer saatinden 24 ile 3 saat arası, iç hat uçuşlarda ise 45 dakikaya kadar mümkündür. Bütün başka uluslararası uçuşlarda Online Check-in hizmeti kalkıştan 24 ile 6 saat arası mümkün. Turna.com üzerinden Sunexpress bilet alma prosedürünü yaptığınızda çevrimiçi check-in (çekin) prosedürünü de sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Online check in amacıyla Sunexpress internet sayfası açılır ve oradan prosedürünüze devam edebilirsiniz.

SunExpress Koltuk Seçimi

SunExpress uçuşlarında özel ibare bulunmayan koltukların seçimi manuel olarak internet sitesi üzerinden bedava olarak yapılabiliyor. Fakat bilhassa beraber seyahat eden ve yan yana oturmak isteyen yolcuların yan yana oturmasını garanti etmek amacıyla seçili koltuklar ücrete tabi. Dış hatlarda 10 €, iç hatlarda ise 10 TL sunarak koltuk seçimi yapılabiliyor. Acil çıkış ve en öndeki koltuklar ise iç hatlarda 20 TL, dış hatlarda ise 20 € ücret karşılığında satılıyor.

SunExpress Yiyecek, İçecek ve İkram

SunExpress uçuşlarında ikramlar ücretli olarak servis ediliyor. Uçuşlarda sıcak ve soğuk alkolsüz ve alkollü içecekler, sandviçler, tatlı-tuzlu ve başka atıştırmalıklar sunuluyor. Dolayısıyla Sunexpress ikram ücretlidir.

SunExpress Biletlendirme Ücreti

SunExpress yolcuları iç hat uçuşlarında bilet başına 12 TL, vatan dışı uçuşlarında ise ücret kuruna bağlı olmak üzere 20 € ya da 20 $ biletleme servis ücreti ödüyor. Sunexpress öğrenci indirimi aynısı indirimler amacıyla internet sitemizden fiyatları ve kampanyaları denetim edebilirsiniz.

SunExpress