Gizlilik İlkesi

Traveland Turizm AŞ. Gizlilik ilkesi. İletişim bilgileriniz üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.

sayfa kaydır
Gizlilik İlkesi
GİZLİLİK İLKEMİZ

Traveland Turizm; Misafirlerini ve ziyaretçilerini, hazırlanmış olan ürünlerinden (otel konaklama rezervasyonu, uçak bileti, transfer hizmetleri ve paket programlarından) en iyi şekilde faydalandırma amacını gütmektedir.

Bu sebepledir ki misafirlerinin ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini kötüye kullanmaz, onların menfaatleri doğrultusunda bilgilendirme yapmak ve rezervasyon aşamasında yardımcı olmak amacıyla kullanmakta olup, satmaz, paylaşmaz ve devretmez.

  • Traveland.com.tr sistemi ziyaretçilerinin IP adresleri pek çok sitenin de yaptığı gibi güvenlik amacıyla yasal zorunluluk olarak kaydedilmektedir. IP adresleri kişisel bilgilerle eşleştirilemez.
  • Sistem yönetimi, sorun giderme gibi nedenlerle kullanıcı tarayıcı bilgileri ve erişim zamanları gibi bilgiler saklanmaktadır. Bu tip bilgileri istatistiki olarak veri işleme ve kullanıcı eğilimlerini analiz etmek amacıyla kullanabiliriz.
  • Hiç bir şekilde kart numaranız, iletişim bilgileriniz üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.
  • Traveland.com.tr etkinlik,tur tanıtımı,otel rezervasyonu,uçak bileti, Traveland Turizm kurumsal firmasını tanıtım sitesidir.
  • Eğer burada belirtilen herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, TravelandTurizm online hizmetlerinden faydalanmamanız gerekmektedir.Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 304 03 58