Özbekistan Hava Yolları Uçak Bileti

Özbekistan Hava Yolları ile kampanyalı uygun ve ucuz fiyatlarla Özbekistan şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Özbekistan Hava Yolları Uçak Bileti

ÖZBEKİSTAN HAVA YOLLARI


Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) Özbekistan Hava Yolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Özbekistan Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. Özbekistan Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
1992 yılında kurulan OJSC Ulusal Hava Şehri Özbekistan Havayolları, Özbekistan'ın ulusal havayoludur ve merkezi Taşkent'te. Özbekistan Havayollarının filosu Boeing 757/767, Boeing 787-8 Dreamliner, A320 ve IL-114-100'dan oluşuyor. Özbekistan Havayolları, dünyanın 40'tan fazla şehrine tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

Taşkent Uluslararası Havalimanı'ndaki merkezinden Taşkent, Namangan, Andican, Fergana, Semerkant, Termez, Karshi, Navoi, Bukhara, Urgenç ve Nukus gibi pek çok yerli varış noktasına Uzbekistan Airways hizmet veriyor. Özbekistan Havayolları Delhi, Dubai, Sharjah, Tel Aviv, Soçi, İstanbul, Roma, Milano, Paris, Londra, New York, Frankfurt, Riga, St. Petersburg, Moskova, Kazan, Tyumen, Urumçi dahil birçok uluslararası destinasyona da gidiyor. Ve Almatı. Özbekistan Havayolları, Air Baltic, Air India, Çek Havayolları, Kore Hava ve Malezya Hava Yolları ile kod paylaşımı anlaşmaları imzaladı. Uzbekistan Airways IATA üyesidir.

Şubat 2016'da Özbekistan Havayolları, Taşkent'ten Riga Ulusal Havayolu ile New York'a ek uçuş başlattı ve haftasonu dört kez rota açmayı planlıyor. Buna ek olarak, Mart 2016'da Özbekistan Havayolları, her Çarşamba ve Perşembe günleri Lahor'a düzenli yolcu uçuşları yapmaya başlarken, Özbekistan Hava Yolları Taşkent yoluyla Nukus ve Kazakistan Ulaştırma Bakanlığı'nın Almaty ve Astana'dan uçacak.

Uzbekistan Airways, düzenli yolcuları Özbekistan Hava Yolları ile uçurmak için ödüllendirmek için UZ Air Plus adlı sık uçan uçuş programı yürütmektedir. Uzbekistan Airways, deri kaplamalı ve ayarlanabilir gıdalarla rahat geniş koltuklar ile donatılmış Business Class hizmetini yürütüyor. Yolculara self-eğlence amaçlı iPad'ler sunuluyor. Teslim edilen bagaj hakkı için C sınıfı yolculara 30 kg, Y sınıfı yolculara 20 kg. El bagajının maksimum izin verilen boyutu 56 x 45 x 25 cm'yi geçmemelidir. Büyük İpek Yolu'nun kalbi olan Büyük İpek Yolu ve Semerkant'ı görmek için Uzebkistan'ı ziyaret edin.

Haziran 2016'da Özbekistan Havayolları, Taşkent-Soçi-Taşkent'ten ek uçuş gerçekleştirmeye başladı. Bu uçuş her Salı günü Airbus A320'de sunulacak. Eylül 2016'da Özbekistan Havayolları, Taşkent - Almatı rotasında yeni bir Boeing 787 Dreamliner'a sahipken, Ağustos ayında Uzbekistan Airways A320 üzerinden Kazan'a ek uçuş başlattı. Haziran 2016'da Özbekistan Havayolları, Taşkent - Soçi - Taşkent arasında ek bir uçuş gerçekleştirmeye başladı. Bu uçuş her Salı günü Airbus A320'de işletilecek. Bu ayrıca, Ağustos 2016'da A320'de Kazan'a ek uçuşların başlatılmasına ek olarak sunulmaktadır. İş sınıfı kabin kabininde, ayarlanabilir ayak dayamasını kaplayan deri ile konforlu geniş koltuklar bulunmaktadır.

Uzbekistan Airways, üç adet daha geniş gövdeli Boeing 787'yi satın almak için bir anlaşma imzaladı. Uzbekistan Airways, artan bacak odası ve daha geniş ekranlar da dahil olmak üzere ekonomi sınıfı için konforlu seçenekler seçti. Şu anda taşıyıcının filosunda, bu yılın Eylül ve Kasım aylarında teslim edilen daha küçük kapasiteli iki Boeing 787-8 bulunuyor. Taşkent merkezli Özbekistan Havayolları, Boeing 787'lerini Dubai, Delhi, İstanbul, Tel Aviv, Almatı ve Moskova gibi uluslararası güzergahlarda kullanıyor. Havayolu, filosunu genişletmek ve birleştirmek için bir programın parçası olarak yeni geniş gövdeli uçakları sipariş ediyor.

Bağımsız kuruluşu Özbekistan Havayolu Teknikleri zaten bu uçakların kompozit bileşenlerini servis etmeye hazır. Uzbekistan Airways, filosundaki dokuz geniş gövde Boeing 767 ve altı adet dar gövde Boeing 757 dahil olmak üzere diğer Boeing uçaklarını işletiyor. Özbek havayolunda ayrıca dar gövde Airbus A320'ler ve bölgesel Ilyushin Il-114'ler var.

Kasım 2016'da Özbekistan Hava Yolları'nın trafiğini kaybetmeye devam ettiği ve düşüş eğiliminin hızlandığı bildirildi. Ocak-Eylül döneminde, hükümetin sahip olduğu havayolu şirketi geçen yılın aynı dönemine göre% 5 düşüşle 1.882 milyon yolcu taşıdı. Yılın ilk yarısında sonuç% 4.7 düşüşle YY olarak kaydedildi. Yurtiçi trafikte% 14,4'lük bir düşüş yaşandı. Yıl başından bu yana 400.600 yolcu Özbekistan Airways'in ev hizmetlerini kullandı. BDT ülkelerine yapılan uçuşlardaki yolcu sayısı da% 4.2 düşüşle 856.700 yolcuya düştü. Buna karşılık, uluslararası güzergahlarda trafik% 0.8 artarak 624.600 yolcuya yükseldi.

Taşkent Uluslararası Havaalanı

Taşkent Uluslararası Havaalanı, Özbekistan'ın ana havalimanı ve Orta Asya'nın en yoğun havalimanı yanı sıra Özbekistan Havayolları'nın birincil merkezidir. Havalimanı iki terminalden oluşur: Terminal 2, uluslararası uçuşlar, Terminal 3 ise ev trafiğini kapsar.

Taşkent Uluslararası Havalimanı'nı kullanan havayolları arasında Aeroflot, Air Astana, airBaltic, Asiana Airlines, Turkish Airlines, Korean Air ve Ural Airlines yer alıyor. Taşkent Uluslararası Havalimanı, 2 kaçaklı 25 milyon yolcu kapasitesine sahiptir.

Özbekistan Havayolları Uçak Bileti

İndirimli Özbekistan Airlines biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. Özbekistan Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size Özbekistan Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. Özbekistan Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler Özbekistan Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland Özbekistan Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Özbekistan Airlines ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız Özbekistan Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Özbekistan Havayolları, Uzbekistan Airways uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
uzbekistan havo yollari bilet, özbekistan hava yolları uçuş saatleri, uzbekistan airways istanbul, özbekistan otobüs bileti fiyatları, özbek hava yolları bagaj hakkı, sabiha gökçen özbekistan, hava yolları uçak bileti fiyatları, türkiye özbekistan uçak bileti, özbekistan havayolları, uzbekistan airways