Aşkabat Uçak Bileti

Main Posts Background Image

Main Posts Background Image Hayalinizdeki Tatile Çıkmak Sizinde Hakkınız

Aşkabat Uçak Bileti

Aşkabat, İstanbul ve İstanbul, Aşkabat arası düzenli olarak uçak seferleri düzenlenmektedir. En uygun ve ucuz Aşkabat Uçak Biletinizi satın almak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Biletinizi 0850 302 30 36 numaralı telefonumuzu arayarak satın alabilirsiniz.

Aşkabat Uçak Bileti

ALO BİLET : 0850 302 30 36

Türkmenistan Uluğ Türkistan'ın batısında yer alan Bir Türk cumhuriyetidir. Batısında Hazar denizi, kuzeyinde Kazakistan ve Özbekistan, doğusunda Özbekistan, güneydoğusunda Afganistan, güneyinde İran ile çevrilidir.

Başkenti Aşkabattır.
Yüz Ölçümü 488bin kilometrekaredir.

Nüfusun %86'sı Türktür.  En önemli azınlık Ruslardır.  Rusların nüfusu %10'dur. Şehirde oturanların nüfusu ülke nüfusunun %35'ini oluşturur.

Ülkenin  En önemli şehri Aşkabattır.
Kopet dağı eteklerindeki düzlükte kurulan Aşkabat'ın denizden yüksekliği 230 metredir. Nüfusu 1 milyonun üzerindedir. Nüfusun %35'i Rustur. Şehirde ayna, vantilatör, hamur yoğurma makinesi, gaz aletleri, ayakkabı ve halı fabrikaları faliyet göstermektedir.

Firmamız Traveland Turizm Türkmenistan Airlines (Havayolları) Biletlerini satma, değişiklik ve rezervasyon yapmada tam yetkili acentadır. Uygun ve ucuz Aşkabat Uçak Bileti almak için çağrı merkezimiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


türkmenistan airlines

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Error 404

The page you were looking for, could not be found. You may have typed the address incorrectly or you may have used an outdated link.

Go to Homepage