Türkmen Hava Yolları Uçak Bileti

Türkmen Hava Yolları ile kampanyalı uygun ve ucuz fiyatlarla Türkmenistan şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Türkmen Hava Yolları Uçak Bileti

TÜRKMEN HAVA YOLLARI

Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) Türkmen Hava Yolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Türkmen Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. Türkmen Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
Türkmen Hava Yolları, Türkmenistan'ın bayrak taşıyıcısıdır ve yolcu ve kargo hizmetleri sunmaktadır.

Abu Dhabi, Almatı, Amritsar, Bangkok, Birmingham, Yeni Delhi, Frankfurt, Kyiv, Londra, Minsk, Moskova, Pekin, İstanbul, Saint-Petersburg'da olmak üzere toplam 11 ülkeye hizmet veren tarifeli taşıyıcı 1992 yılında kurulmuştur. Türkmen Hava Yolları'nın merkezi Ülkenin başkenti Aşkabat'ta bulunmaktadır.

Türkmenistan Hava Yolları Belavia ve S7 Havayolları ile kod paylaşım anlaşmaları imzaladı. Türkmenistan Havayolları filosu B777, B767, B757, B737, B717 ve diğerlerinden oluşmaktadır.

Türkmen Hava Yolları, Business Class'taki yolcularını uçağın ön kısmında bulunan Business Class bölümüne alıyor. Kokpitin hemen arkasında geniş ve konforlu koltuklar bulunur, aralarında 90 cm'den daha az mesafe olmaz, bu da keyifli ve rahat uçuş imkânı sunar.

Koltuk sırtının konumunun düzenleyicisi, iş sınıfının yolcusunun rahat bir şekilde dinlenmesine veya ithalat konularında çözüm üretmeye yoğunlaşmasına izin verir. Bazı uçaklar tiplerinde, koltuklar ayak dayamaları ve ayarlanabilir bir başlık ile donatılmıştır.

Türkmen Hava Yolları şirketi günlük olarak ülkenin sınırları içinde üç bin yolcu taşıyor. Uluslararası havayollarında yılda bir buçuk milyon insan gönderilmektedir.

Aşkabat Uluslararası Havalimanı

Eskiden Saparmurat Türkmenbaşy Uluslararası Havaalanı olarak bilinen Aşgabat Uluslararası Havaalanı (IATA: ASB, ICAO: UTAA), Türkmenistan'daki üç uluslararası havalimanından biridir. Başkent Aşkabat'ın (Aşkabat) yaklaşık 10 km. (6 mil) kuzeybatısında bulunmaktadır. Hava trafik kontrol kulesi ve 1200 ayak (3.700 m) uzunluğundadır. Eski havaalanı, 1994 yılında açılmış ve ülkenin ilk cumhurbaşkanı olan Saparmyrat Niyazov'un adını almıştır. Yeni havaalanı, tamamen yeniden tasarlandıktan ve yeniden inşa edildiğinde 2016'da açılmıştır.

Türkmen Hava Yolları Uçak Bileti

İndirimli Türkmen Airlines biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. Türkmen Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size Türkmen Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. Türkmen Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler Türkmen Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland Türkmen Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Türkmen Airlines ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız Türkmen Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Türkmen Hava yolları, Air Azal Airlines uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
türkmen hava yolları, türkmen hava yolları seferleri, türkmenistan airlines, en uygun türkmenistan uçak bileti, türkmenistan uçak biletleri, istanbul aşkabat türkmen hava yolları, türkmen hava yolları bilet fiyatları