Japonya Uçak Bileti

Japonya Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Japonya uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Japonya Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Japonya Uçak Bileti

Ucuz Japonya Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Japonya biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Japonya Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Japonya Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Japonya Hakkında

Japonya, Doğu Asya'da bir ada ülkesidir. Büyük Okyanus'ta tespit edilen Japonya Japon Denizi'nden Çin, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya'nın doğusuna, kuzeyde Ohotsk Denizi'nden güneyde Doğu Çin Denizi'ne ve Tayvan'a kadar uzanır. Japonca ismini meydana getiren kanji karakterler "güneş" ve "köken" manasına gelir. Bu amaçla Japonya "Doğan Güneşin Ülkesi" diye de bilinir.

Gayri Safi Yurtiçi Hasılaya göre Japonya, Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra dünyada ikinci sıradadır. Birleşmiş Milletler, G8 ve APEC üyesidir. Savunma bütçesi dünya beşincisidir. Dünyanın en büyük dördüncü ihracatçısı ve en büyük dördüncü ithalatçısıdır.

Arkeolojik incelemeler Paleolitik çağın son döneminden beri insanların Japon adalarında yaşadığını gösterir. Yazılı tarihte Japonya'nın adı ilk olarak 1. yüzyıldan kalma Çin metinlerinde geçer. Japonya'nın tarihi dış dünyadan etkilendikten sonra çok uzun seneler süresince tecrit edilmesiyle şekillenmiştir. Günümüzdeki Japon kültürü dış etkiler ile iç gelişmelerin bir karışımından oluşmaktadır. 1947 senesinde anayasanın kabulünden beri Japonya parlamenter monarşi ile yönetilmektedir. Devletin başı Japon imparatoru, hükümetin başı ise başbakandır. Seçimle işbaşına gelen bir parlamentosu vardır.

Japonya coğrafî yapısı bakımından 6.852 adadan meydana gelen bir takımadadır. Bu adaların en büyükleri olan Honshu, Hokkaido, Kyushu ve Shikoku adaları ülkenin %97'sini oluşturur. Adaların fazlası dağlıktır ve bazıları yanardağlardan oluşur. Japonya'nın en yüksek dağı olan Fuji Dağı bir yanardağdır. Japonya 126 milyonluk nüfusuyla dünyanın nüfus yönünden onuncu en kalabalık ülkesidir. Honshu'da tespit edilen Büyük Tokyo Metropolü, fiili başkent Tokyo ve olduğu alan etrafında tespit edilen prefektörlükler ve şehirlerle beraber 30 milyonunun üzerindeki nüfusuyla dünyanın en büyük metropoliten alanıdır.

Şehirler
Japonya'da binlerce şehir var; Bunlar gezgin için en önemli dokuzdur.
Tokyo - başkent ve ana finans merkezi, modern ve yoğun nüfuslu.
Hiroshima - büyük liman şehri
Kanazawa - batı sahillerindeki tarihi şehir
Kyoto - ülkenin kültürel kalbi olarak kabul edilen Japonya eski başkenti, birçok eski Budist tapınağı ve bahçeleriyle
Nagasaki - Kyushu'daki antik liman kenti birleşmiş bir Japonya'nın ilk başkenti, birçok Budist tapınakları ve tarihi binaları olan Nara
Osaka - Kansai bölgesinde bulunan geniş ve dinamik şehir
Sapporo - Kar festivaliyle ünlü Hokkaido'daki en büyük şehir
Sendai - Ağaçlarla kaplı caddeler ve ormanlık tepeler nedeniyle orman şehri olarak bilinen, Tohoku bölgesindeki en büyük şehir

Uygun Japonya Uçak Bileti

Japonya Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Japonya ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçakla Japonya'ya Ulaşım

En yaygın kıtalararası uçuş noktası olduğunu Narita Havaalanı bir saat doğuya hakkındadır (NRT) Tokyo . Tokyo'nun Haneda Havaalanı hala öncelikle iç hatlarda, son zamanlarda daha fazla uluslararası hizmet, bu kadar çok uçuşlar için izin verdi bir genişleme tamamlayarak ederken (HND), daha uygun, havaalanı da artık kullanılabilir. Orada indirim taşıyıcıları odaklanmaya çalışıyor Tokyo, Ibaraki (IBR) üçüncü bir havaalanı kuzey, ama henüz belirgin trafik çekti olmamıştır.

İkinci en sık yer Kansai Havaalanı güneyinde yaklaşık bir saat (KIX) Osaka . Osaka Uluslararası Havaalanı yaygın Itami havalimanı olarak anılacaktır (ITM), öncelikle bir iç havaalanı, ama Itami yerine Kansai bağlanmak için genellikle ucuz ve / veya daha uygundur.

Küçük bir sayı kullanımı Chubu Uluslararası Havaalanı yakınında (STK) Nagoya .

Fukuoka (FUK), Naha (OKA) ve New Chitose Havaalanı (CTS) da önemli uluslararası trafik var, ama bu bölgede büyük şehirlere öncelikle.

Hemen hemen her büyükçe şehir bir havaalanı var, ama çoğu Kore veya Çin sadece ara sıra hizmet ile iç hatlarda odaklandık. Bu şehirlere seyahat için popüler bir alternatif Korean Air veya Asiana Airlines Seul üzerinden uçmak etmektir: bu bile Japonya'da bağlantı daha ucuz olabilir.

yani yılbaşı (Aralık sonu - - Ocak başlangıcı) Narita, Haneda ve Kansai havaalanı genellikle aracılığıyla değil, özellikle ana tatil dönemlerini önlemek varsayarak kalabalık almak kolay, Altın Hafta (Nisan sonu - Mayıs başı), ve Obon (Orta-Ağustos), işler daha heyecanlı ve pahalı olduğu zaman.

Japonya Uçak Bileti Fiyatları

Japonya ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve bir çok Havayolu firması bu seferleri düzenlemektdir. Japonya uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Japonya'ya yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler düzenlenmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Japonya'nın iki büyük havayolları şunlardır Japon Havayolları (JAL) ve All Nippon Airways (ANA). Delta Havayolları, United Airlines, American Airlines ve Turkish Airlines (Türk Havayolları) da ABD ve Asya'da birçok noktaya uçuşlar ile, Narita de büyükçe merkezleri işletmek. ANA Star Alliance taşıyıcıları için yerli bağlantıları sunar ve JAL OneWorld taşıyıcıları için yerli bağlantıları sunmaktadır. Orada SkyTeam taşıyıcıları için hiçbir yerli bağlantıları, bu nedenle bu durumda, bir indirim iç taşıyıcı düşünebilir.

Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Japonya uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
ucuz japonya uçak bileti, japonya uçak bileti, istanbul tokyo uçak bileti, istanbul japonya uçak kaç saat, japonya'ya en ucuz nasıl gidilir, japonya uçak bileti bedava, japonya otel fiyatları, istanbul tokyo uçak kaç saat, pegasus japonya, istanbul japonya kaç saat, kampanyalı japonya uçak bileti, türkiye japonya uçak biletiJaponya Uçak Bileti