Moğolistan Uçak Bileti

Moğolistan Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Moğolistana uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Moğolistan Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Moğolistan Uçak Bileti

Ucuz Moğolistan Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Moğolistan biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Moğolistan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Moğolistan Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır. En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Moğolistan Hakkında

Moğolistan, Çin ile Rusya arasında bulunan yerleşik bir ülkedir. Kara ve gökyüzü bağlantılı geniş bir boşluktur ve gezegende göçebe yaşamın hâlâ yaşayan bir gelenek olduğu son birkaç yerden biridir. Moğolistan, çeşitli jeopolitik, kültürel ve coğrafi anlamlara sahip olabilir. Moğolistan, tarihi Dış Moğolistan'dan oluşur. İç Moğolistan'ın coğrafi ve siyasi olarak ayrı olduğu ve Çin'in kuzey kesiminde bulunduğu halde Moğolistan ile ortak sınırlar taşıdığı biliniyor.

Tatiller ve festivaller
Naadam festival kutlamaları. Moğolistan "güreş, at yarışı ve okçuluk" ın ev sahipliği yapıyor ve bunlar her yıl Naadam festivalinde yapılan üç spor etkinliğidir.

Naadam, 11-13 Temmuz'da kutlanan Moğolistan Ulusal Tatilidir. Bu günlerde, Moğolistan tümü, Ulaanbaatar'ın başkenti Moğolistan Ulusal Televizyon ve Radyo vasıtasıyla gerçekleşen tüm olayları izlemekte ya da dinlemektedir. Temmuz ayı boyunca ülke genelinde farklı amaç görevlilerinde (illerde) gerçekleşen diğer birçok küçük Naadam festivalleri ve bu Naadam festivallerinde eylemle daha yakından ilgilenebilmeniz mümkün.

Naadam kutlamalarının, Büyük Moğol İmparatorluğunun yükselişiyle Chinggis'in (Cengizler olarak da bilinir) Han'ın savaşçılarını kesinlikle sıkı tutma stratejisiyle başladığına inanılıyor. İmparatorluğun yıkılmasından sonra, yarışmalar dini festivaller sırasında yapıldı ve komünist devrimden bu yana kutlamaları yıldönümünde kutlandı.

Eskiden eski zamanlarda bir erkek gibi giyinmiş bir kadın güreş yarışmasında bir kez kazandığını söylüyor. "Zodog" adı verilen açık göğüs ve uzun kollu güreş kostümleri, her katılımcının erkek olduğunu göstermek içindir. Güreşçiler kısa gövdeler giyerler, "shuudag" ve Moğol ayakkabıları "gutal". Güreşçilerin şapkalarının kuyruklarındaki sarı çizgiler, güreşçinin Naadam'da şampiyon haline geldiğini gösterecektir.

Sadece Naadam, güreşcilere resmi başlıklar verir. Moğol güreş turnuvaları, o yıl rekor düzenlenen 512 veya 1024 güreşçi sayısına bağlı olarak 9 veya 10 tur attı. Eğer güreşçi 5 tur kazanırsa, "Nachin" (kuş), 6 turda - Hartsaga (şahin), 7 turda - Zaan (fil), 8 turda - Garuda (Kartal), 9 turda - Arslan (aslan ) Ve 10 - Avarga (Titan).

2006'da Zaan (Elephant) Sumyabazar onu Garuda yapan 9 tur kazandı ancak o yıl 1024 güreşçi 10 tur atarak hepsini kazandı. Bu ona Avarga'ya hak kazandı. Veya Arslan (Lion), Avarga (Titan) olmak için üst üste 2 galibiyet almalıdır. Başlıklar hayat boyu. Avarga (Titan) Naadam'da kazanmaya devam ederse, başlığına daha fazla nitelik eklenecektir.

Moğol Güreş turnuvalarında ağırlık kategorisi bulunmamakla birlikte, güreşçiler birbirlerini deviremezlerse, 30 dakikalık bir zaman sınırı vardır, hakemler maçı sık sık yerine getiren daha iyi pozisyon için çokluk kullanırlar. Düşen veya vücudu yere değen maçı kaybeder.

Moğolca Güreş maçlarına, güreşçilerine her konuda yardımcı olmak ve onları kalçalarına şaplaklayarak kazanmalarını teşvik eden saniyeler katılır. Ayrıca, 5 ve 7 turdan sonra batı ve doğu kanatlarının önde gelen güreşçilerine övgü şarkıları ve başlıklar söylüyorlar. Hakemler kuralları izler ancak insanlar ve taraftarlar en son jüri üyeleridir. Konuşacak ve önümüzdeki yıla kadar kime ait olacağına dair sözünü yayacaklar.

Ekim ayının ilk haftasında Ölgii'deki Altın Kartalı Festivali , kartal avcılarının dünyadaki en büyük buluşmasıdır. Etkinliğin, tipik olarak 60-70 Kazak kartal avcısı, yeteneklerini sergiliyor. Olaylar, altın kartallarının kendilerine komutayla uçurmalarını ve yakındaki bir dağdaki bir levrekteki atın çektiği tilki kürkünü yakalamalarını içerir. Etkinlikte ayrıca, Kokpar (at sırtında keçi at arabası üzerinde çekik), Tiyn Teru (at sırtında bir madeni paranın alınması için zamana bağlı bir yarış) ve Kyz Kuar ("kız kovalamaca" , "Kadın ve erkek tutunmaya çalışırken adamı kamçılayan bir erkek ve kadın arasındaki yarıştır." Festivalde ayrıca geleneksel bir Kazak konser, deve yarışı ve Kazak sanatının görüntüleri var. 22 Eylül'de yakınlardaki Sagsai köyünde küçük bir kartal festivali düzenleniyor.

Ölgii'de de Nauryz Festivali
Kazakistan'ın geleneksel yeni yıl kutlaması 22 Mart'ta gerçekleştirildi. Kutlamanın birkaç gününde bir geçit, konser ve at yarışları var. Kutlamanın çoğunda ziyaret arkadaşları ve akrabaları Nauryz Koje'yi (çorbası) ve haşlanmış koyun eti ve at eti içerdiği görülüyor.

Deve Festivali, yerel bir STK tarafından Bactrian deve ve bölgedeki göçebe çobanlar hayatında oynadığı rolün korunmasına yardımcı olmak için düzenlenen güney Gobi düzenlenen yıllık bir kutlamadır. Önemli noktalar arasında deve yarışı, deve polosu yarışmaları ve geleneksel Moğol müzik ve dans performansları yer alıyor. İsteyenler, deve tarafından festivale seyahat edilecek, Moğolcuğundan geleneksel kıyafetler de dahil olmak üzere en iyi giyinilecek.

Moğolistan Uçak Bileti

Uygun Moğolistan Uçak Bileti

Moğolistan Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Moğolistan ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Moğolistan Gezilecek Yerler

Altai Tavan Bogd Milli Parkı , Moğolistan'ın en yüksek dağlarına ve en büyük buzuluna ev sahipliği yapmanın yanı sıra Kazaklı kartal avcıları.

Uvs Nuur Lake, Uvs eyaleti Moğolistan'ın en büyük gölü ve bir dünya mirası alanı .
Tuul Nehri Nehri Nehri Nehri - Tuul Nehri, ülkenin en uzun nehirlerinden biri olan Khentii Dağları'ndan akar. Nehir vadisi yüzyıllar boyu göçebe tarafından kutsal sayılırlar, çünkü doğaya, özellikle nehirlere ve yüzey sularına kesinlikle saygı gösterirler. Chinggis Turist Tabanı Kampı, Gorkhi / Terelj'in doğu kenarında Milli Park ve "Tuul" nehri kıyısında yer alır.
Gun-Galuut Tabiatı Koruma Alanı - Moğolistan'da en uygun ekoturizm bölgesi.
Gorkhi-Terelj Ulusal Parkı - Ulaanbaatar'ın 70 km doğusunda bir milli park
Xar Xorin (Kharkorum) Genggis Khan'tan sonra Moğol İmparatorluğunun Başkenti.
Khovsgol Gölü - Çok geniş bir dağ gölü.
Darhad Vadisi - Ren geyiği insanlara ev sahipliği yapıyor.
Khustain Nuruu Milli Parkı - Khustain Nuruu veya Hustai Ulusal Parkı, Takhi vahşi atlarının (aynı zamanda Przewalski'nin Atı olarak da bilinir) ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar, evcilleştirilmemiş olan gerçek yabani atlardır.
Gobi Gurvan Saikhan Milli Parkı . Khongor Kumulları, Yol Kanyonu, Bayanzag-Kızıl Flaming Cliffs, Khermen Tsav, ...

Khurgan-Khoton Gölü. Khurgan-Khoton Gölü, Moğolistan Altayının kuzey kesiminde yaş aralığında tektonik bir depresyondadır. Yüzölçümü 50.1 km2'dir; Ortalama derinlik 26.6 m; Maksimum derinlik yaklaşık 58 m'dir. Khoton nuur'un ormanlarla kaplı bir İzlanda var. Geniş bir kanalla bağlı olan Khoton Nuur ve Khurgan Nuur gölleri sistemi, bütün Moğolistan Altayını boşaltan Hovd Nehri'nin kaynağıdır. Khoton Gölü Nuur, buzul tıkanıklıkları ile oluşmuştur. Khurgan Nuur, Altai Tavan Bogd Milli parkının en alçak noktasıdır. Bazı balıklar göldeki Khoton ve göl Khurgan Nuur'da bulunurlar.

Uçak İle Moğolistan'a Ulaşım

Türk Hava Yolları İstanbul'dan Moğolistan'ın başkenti Ulan Batur'a direkt olarak seferler düzenlemektedir. Bunun yanı sıra Aeroflot Rusya şehirlerinden aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Air Arabia vb bir çok firmada Aktarmalı olarak Moğolistan'a uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Moğolistan Uçak Bileti Fiyatları

Moğolistan ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Moğol Havayolları bu seferleri düzenlemektdir. Moğolistan uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Moğolistan'a yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Moğolistan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
ucuz moğolistan uçak bileti, moğolistan uçak bileti, türkiye moğolistan kaç saat, istanbul ulan batur uçak bileti, moğolistan otobüs bileti, istanbul ulaanbaatar uçak bileti, moğolistan vize varmı, thy moğolistan seferleri, moğolistan otel fiyatları, moğolistan havaalanı, ulanbatur uçak biletiMoğolistan Uçak Bileti