Alo Bilet Hattı

Alo Bilet Hattı, Telefon üzerinden yapacağınız uçak bileti satın alma işlemlerinde %20 'ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Alo Bilet Hattı

SabitTelefon 2 BİLGİLENDİRME **ÇAĞRI MERKEZİMİZ ÜCRETSİZDİR**

İhtiyacınız olan bileti sadece bir telefonla satın alabilirsiniz. Traveland.com.tr sitesi Traveland Turizm A.Ş Bünyesinde hizmet veren bir sitedir. Şirketimiz Tursab A grubu Acente işletme belgesine sahiptir. Şirketimizin Tursab Unvani 2n1k Turizmdir.

Telefon üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20 'ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Uygun ve ucuz fiyatlarla uçak bileti satın almak için hemen bizleri arayınız.. Bizlerden fiyat almadan uçak bileti almamanızı tavsiye ediyoruz.

Telefon ile hizmet alabileceğiniz Yurtiçi ve Yurtdışı Havayolu firmaları:

Alo Bilet Hattı


Havayolları:
Türk Havayolları, Anadolujet, Onurair, Pegasus Airlines ,Borajet, Sunexpress, Air Astana, Fly Emirates, Qatar Airways, Singapore Airlines, Etihad Airways, Lutfhansa, Air France, Asiana Airlines, Air China, Uzbekistan Airlines, Bangkok Airlines, Scat Airlines, Turkmenistan Airlines

Ülkeler:
Türkiye, İtalya, Fransa, Hollanda, Amerika, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Polonya, İngiltere, Almanya, Dubai, Qatar, Çin, Rusya, Belçika, Güney Afrika, Sudan, Singapur, Endonezya, Mısır, Kanada, Türkmenistan ve diğer bir çok ülke.

Yukarıda yazılı olan firmalar dışındada telefon ile en uygun şekilde uçak biletine sahip olabilirsiniz.