Corporate Club İşlemleri

Kurumsal kimliğiniz ile sürekli seyahat etmek zorundaysanız bazı ayrıcalıklardan yararlanmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Türk Hava Yolları Corporate Club İşlemleri için bizlerden destek alabilirsiniz.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Corporate Club İşlemleri

CORPORATE CLUB

Kurumsal kimliğiniz ile sürekli seyahat etmek zorundaysanız bazı ayrıcalıklardan yararlanmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Türk Hava Yolları firmasının müşterilerine sunduğu en önemli ayrıcalıklarından biri olan Corporate Club işlemleri sayesinde birçok avantajdan yararlanmanız mümkün. THY tarafından sunulan bu hizmetler sayesinde yıllık uçuş hedeflerinizi yakalamanız taktirde birçok indirimden ve ayrıcalıktan yararlanmanız mümkün.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla Corparate Club İşlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumsal Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Alanında uzman çalışanlarımız ve ekibimiz ile sizlere 7/24 destek vermeye hazırız.

Corporate Club İşlemleri

THY Corporate Club işlemleri ile avantajlı araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Araç kiralama konusunda farklı araç kiralama firmaları ile araç kiralama imkanından yararlanabileceğiniz gibi bu hizmetlerden çeşitli kampanya veya indirimler ile yararlanarak daha ekonomik araç kiralama işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Corporate Club üyesi olanlar ayrıca konaklama fırsatlarından da yararlanabilmektedir. Birçok noktada bulunan anlaşmalı lüks otellerde avantajlı fiyatlara konaklama fırsatını yakalayabilirsiniz. Böylelikle iş gezilerinizde ihtiyacınız olan konaklama işlemlerinin hem daha hızlı hem de daha ekonomik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Üye olan kişiler istedikleri zaman otellerin müsaitlik durumlarına göre rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler.


Corporate Club İşlemleri

Corporate Club üyelerinin en önemli avantajlarından biri ise uçak bileti fırsatlarıdır. Çokça seyahat ediyorsanız ve belirtilen uçuş sayılarına ulaşıyorsanız THY Corporate Club üyesi olan kişiler uçak biletleri konusunda farklı avantajlara sahip olabilmektedir. İndirimli biletler ile seyahatlerini hem konforlu bir şekilde gerçekleştirebildiği gibi hem de daha uygun fiyatlara uçak bileti bulmanın fırsatını yakalayabilmektedir. Böylelikle sık gerçekleşen uçak seyahatleri artık bütçenize katkı sağlayabiliyor.

Yurtdışı uçuşların genel olarak bagaj hakları yeterli olmamaktadır. Bu gibi durumlarda büyük sorunlar yaşamakta mümkündür. Ancak Corporate Club üyelerine THY bu konuda da ayrıcalık tanıyarak farklı imkanlarda ekstra bagaj hakkına sahip olunması mümkün olmaktadır. Yapılan işlemler sonrasında belirtilen ekstra bagaj haklarından yararlanılarak daha konforlu ve sorunsuz bir seyahat gerçekleştirmenize katkı sağlanmaktadır.

Corporate Club İşlemleri hakkında 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzda destek alabilirsiniz.

Özellikle yurtdışı seyahatlerinde çeşitli nedenlerden dolayı uçuş seferlerini değiştirme ihtiyacı doğabilmektedir. Vize işlemleri veya programda oluşan değişiklikler uçuş zamanının değişmesine yol açabilmektedir. Ancak alınan uçak biletlerinin sonradan değiştirilmesinde büyük zorluklarla karşılaşmak ise kişileri zora sokmaktadır. Özellikle iptal veya iade olmayan uçak biletleri bu tip durumlarda daha da sorunlu hale gelmektedir. Corporate Club üyeleri ise THY tarafından sağlanan uçak seferlerinde daha esnek olmanızı sağlamaktadır. Uçak seferlerinin saat ve güzergah değişimi imkanları sayesinde artık programlarınıza oluşan güncellemeler sizin uçuşlarınız için sorun olmaktan çıkacaktır.


Corporate Club İşlemleri

Türk Hava Yolları tarafından müşterilerine sunulan Corporate Club üyeliği sayesinde bu avantajlardan yararlanarak seyahatlerinizin daha ekonomik ve esnek gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerde kurumsal müşterimiz olmak ve avantajlardan yararlanmak için için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.Bilgilendirme Mesajı

Corporate Club İşlemleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Traveland.com.tr 10051 Numarası ile TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) kayıtlı A grubu seyahat acentasıdır. İşlemleriniz Traveland Turizm Anonim Şirketi Güvencesi ile yapılmaktadır.


Anahtar Kelimeler
kurumsal seyahat, kurumsal uçak bileti, kurumsal otel, kurumsal konaklama, kurumsal tatil, kurumsal araç kiralama, kurumsal seyahat planlama, kurumsal rent a car, kurumsal vize, kurumsal vize işlemleri, kurumsal