İran Hava Yolları Uçak Bileti

İran Hava Yolları ile kampanyalı uygun ve ucuz fiyatlarla İran şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
İran Hava Yolları Uçak Bileti

İRAN HAVA YOLLARI

Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) İran Havayolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. İran Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. İran Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
İran Hava Yolları sanatı gelişmenın altyapılarından ve ülkeler arası taşımacılığın en tesirli seçeneklerinden biridir. Bu sanat gelişmenin faktorlarındandır o bakımdan bu husus hep planlamacılar ve yetki sahibi makamların gözdesi olmuştur ve bu yüzden deneyimli eksperler ve seçkinlerin dayanağı olmuşv ve 1371 senesinde ılk özel havayolları Mahan isimli şirketin başlangıçına sebep olmuştur.bu şirketin faaliyetleri milli alanda Tahran-Kerman-Tahran uçuşlarıyla başlamıştır.

Daha sonra Mahan hava Yolları o sürenin bütün kaynaklar ve imkanlarıyla bu şirketin gelişmesi,emniyeti ve rhatlığı amacıyla 2 adet airbus 30084 tarzı uçağı kendi Pilosuna ek etmiştir.

Bu şirket sonrakı senelerde da bir kaç adet airbus 300,600,310,320,340,ve Boing 300,400,474 en son model uçakları avrupa ve uzakyolu uçuşlara satın almıştır ve ülke içi yakın mesafelere 16 adet BAe-146-300 tarzı uçakları kendi Filosuna dahıl etmiştir.

Uçakların 54 adet ulaşması ve uçuş hatlarının ülke ıçı ve dişi gelişmesi,yolcuların çoğalmasına namacıyla olmuştur. Ki İran cıvıl havacılığın rapor üzere İran Hava Yolları 2017 senesinde en çok yolcunu (vatan içi ve vatan dışı hatlarında) taşımış bulunmaktadır.

İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı

İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı Tahran’ın 40 Km. güneyinde ve Tahran-Kum ve Tahran-Saveh otobanlarının üstünde yer almaktadır. Bu havalimanı İran’ın en büyük havalimanıdır. Havalimanının adı, 1979 yılındaki İran İslam Devriminin lideri Ruhullah Humeyni'den gelmektedir.

Bu Havaalanının senelik kapasitesi 5,4 milyon yolcu ve 120 bin ton yüktür ve yolcu kapasitesinin 5,6 milyon şahsa kadar yükseltme imkânı vardır. Bu havaalanının resmi açılışından sonra (Cidde, Medine ve Şam hariç) tüm uluslararası uçuşlar Mehrabad Havalimanından bu havalimanına geçirilmiştir.

İran Hava Yolları Uçak Bileti

İndirimli Mahan Air biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. İran Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size İran Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. İran Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler İran Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland İran Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İran Airlines ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız İran Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz İran Havayolları, Air Astana uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
iran uçak bileti, iran mahan hava yolları, mahan air, mahan air uçuş bilgileri, mahan air seferleri, en uygun mahan air uçak bileti, en uygun iran hava yolları uçak bileti, kampanyalı iran uçak biletleri