Buta Airways Uçak Bileti

Buta Airways ile en uygun ve ucuz uçak biletini satın almak için hemen bizleri arayınız. Buta hava yolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Buta Airways Uçak Bileti
Buta Airways Logo
Buta Airways
uçak biletinizi satın almak ve rezervasyon yaptırmak için en güvenilir yere geldiniz. Traveland Turizm Anonim Şirketi olarak 2 yıldır milyonlarca müşterimize hizmet vermekteyiz. Sizler de Buta Airways ile yapacağınız uçak yolculuğunuz ve seyahatleriniz için en ucuz uçak biletini bizler sayesinde sadece bir telefonla kolayca satın alabilirsiniz.

Buta Havayolları birçok şehir arasında uçak seferi düzenlemektedir. Buta Airways tarafından düzenlenen uçak seferleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun telefon numaralarımızı arayarak Buta Airways uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Seferler hakkında bilgi almak için 0 (850) 304 03 58 numaralı telefonumuzdan ya da info@traveland.com.tr eposta adresimizden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Buta Airways uçak bileti fiyatları hakkında bilgi almak içinde ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bizlere ulaşarak Buta Airways tarafından düzenlenen tüm seferlerin saatlarini ve fiyatlarını öğrenebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve en ucuz biletini satın alabilirsiniz.

Buta Airways yıl boyunca çeşitli kampanyalar ve promosyonlar düzenlemektedir. Güncel kampanyalar ve promosyon biletler için çağrı merkezimizden bizleri arayınız. En uygun ve ucuz fiyatlarla Buta Hava Yolları uçak biletinizi satın almak için firmamızı hemen arayınız. Şimdiden Buta Airways ile yapacağınız yolculukta sizlere iyi yolculuklar dileriz.

Sayın yolcularımız Firmamız Traveland Turizm AŞ. Turizm Bakanlığı (Tursab) A sınıfı kayıtlı seyahat acentasıdır. Tursab Numaramız 10051'dir. Firmamız Buta Airways Hava Yolları biletlerini Amadeus servis sağlayıcısı üzerinden satabilmektedir.. Firmamızdan biletlerinizi kredi kartına taksitle, banka havalesi ile ya da nakit olarak satın alabilirsiniz. Firmamızdan satın alınmamış biletlerin iade işlemleri tarafımızdan yapılamamaktadır. Bilet iade işlemleriniz için bileti satın aldığınız acenta yada web sitesine başvuru yapınız.

Buta Airways

Buta Airways, Azerbaycan'ın başkenti Baku'da bulunan bir havayoludur. 2016 yılında kurulmuş ve 2017 yılında hizmete başlamıştır. Havayolu, Azerbaycan dahil olmak üzere Kafkasya bölgesine ve Orta Doğu'ya uçuşlar gerçekleştirir. Buta Airways, Azerbaycan'ın milli bayrak taşıyıcısı olan Azerbaijan Airlines'ın bir şirketidir. Havayolu, Airbus A320 ve Boeing 737 tipi uçaklarla hizmet vermektedir ve Baku'daki Heydar Aliyev Uluslararası Havalimanı'nda merkezini kurmuştur.

Buta Airways Uçuş Noktaları

Buta Airways, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de faaliyet gösteren bir hava yolu şirketidir. Şirket, Azerbaycan'ın çeşitli şehirlerine ve komşu ülkelere uçuşlar düzenlemektedir. Aşağıda Buta Airways'ın uçuşlarının yaptığı bazı destinasyonlar şu şekildedir:

  1. Bakü, Azerbaycan: Buta Airways'ın merkezi olan Bakü, şirketin tüm uçuşlarının başlangıç noktasıdır.
  2. Tiflis, Gürcistan: Buta Airways, Bakü'den Tiflis'e haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  3. İstanbul, Türkiye: Buta Airways, Bakü'den İstanbul'a haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  4. Moskova, Rusya: Buta Airways, Bakü'den Moskova'ya haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  5. Krasnodar, Rusya: Buta Airways, Bakü'den Krasnodar'a haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  6. Nizhny Novgorod, Rusya: Buta Airways, Bakü'den Nizhny Novgorod'a haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  7. Baku-Novo, Azerbaycan: Buta Airways, Bakü'den Baku-Novo'ya haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  8. Ganja, Azerbaycan: Buta Airways, Bakü'den Ganja'ya haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  9. Lankaran, Azerbaycan: Buta Airways, Bakü'den Lankaran'a haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.
  10. Zaqatala, Azerbaycan: Buta Airways, Bakü'den Zaqatala'ya haftanın belirli günlerinde direkt olarak uçuş düzenlemektedir.

Bu liste tamamen kapsamlı değildir ve Buta Airways'ın uçuşlarının yaptığı diğer destinasyonlar da olabilir. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Buta Hava Yolları Bilet satış ofisidir. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız.
Bilgi Mesajı
Biletleme ve faturalama işlemleri Traveland Turizm A.Ş. ( 2N1K Seyahat Acentası ) tarafından yapılmış biletlerde tüm işlemleri (iade, değişiklik, iptal) gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışı, yurtiçi web siteleri, seyahat acentaları ve ilgili havayolu firmasının web sitesinden alınan biletlere işlem yapma yetkimiz bulunmamaktadır. İptal , iade ve açığa alma işlemlerini bileti satın aldığınız kanal üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.