Irak Hava Yolları Uçak Bileti

Irak Hava Yolları ile kampanyalı uygun ve ucuz fiyatlarla Irak şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Irak Hava Yolları Uçak Bileti

IRAK HAVA YOLLARI

Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) Irak Hava Yolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Irak Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. Irak Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
Irak Havayolları Şirketi, Bağdat'ta Irak'ın yerel havayolu şirketi. Orta Doğu'daki en eski havayollarından olan Irak Havayolları'nın iç hatlara ve çevresel hizmet vermektedir. Ana üssü Bağdat Uluslararası Havaalanı'dır. Irak Havayolları Irak Devlet Demiryollarının bir bölümü olarak 1945 senesinde kuruldu. Nisan 1960'da havayolu trenyolu şirketinden bağımsız oldu. Irak Havayolları 1961 senesinde; 1964 senesinde teslim edilmek üzere iki adet Boeing 720Bs amacıyla bir sipariş vermiş ancak siparişi alan Boeing firması daha sonra bu siparişi iptal etmiştir.

Iraqi Airways Arap Hava Taşıyıcıları Örgütü üyesidir. Şubat 2009'da, Irak Havayolları AirTran Airways'den iki adet Boeing 737-700 aldı. Uçakların bakımı ise Türk Hava Yolları THY Teknik doğrulusunda yapılmaktadır.

Mayıs 2010'da Irak hükümeti, Kuveyt ile yaşanan mali problemler nedeniyle Irak Hava Yolları şirketinin iflas ettiğini duyurdu. Kuveyt, Saddam Hüseyin rejiminin 1990'da ülkeyi işgali esnasında 10 uçağı ve milyonlarca dolarının çalındığını gerekçe göstererek, zararlarının tazmini amacıyla Irak Havayollarından 1.2 milyar dolar talep ediyordu. 20 sene aradan sonra Nisan 2010'da Londra'ya uçan bir Irak uçağı, Kuveytli avukatlarca haczedilmek istenmiş, vakanın sonrasında şirket Avrupa seferlerini iptal etmişti.

Irak Havayolları 3 değişik kıtada 10 değişik ülkede 5 yerli ve 12 uluslararası amaca uçarak hizmet vermektedir.

Nisan 2012'de,Birkaç haber ajansı, Irak Havayolları'nın 30 adet Boeing 737-800 ve 10 adet Boeing 787 alacaklağını duyurdu. İlk uçaklar Aralık 2012 teslim olacaktır.

Şubat 2012'de, Irak Havayolları'nın sırayla Mart ve Mayıs ayından itibaren Delhi ya da Mumbai'ye haftada iki kez Bağdat'tan Hindistan'a uçuşlarına devam edeceğini açıkladı.

Bağdat Uluslararası Havalimanı

Bağdat Uluslararası Havaalanı, eski adı Saddam Uluslararası Havaalanı olan Irak'ın başkenti Bağdat'ın, 16 km batısında kurulu olan ülkenin en büyük havalimanıdır. Ulusal havayolu olan Irak Havayolları'nın ana bağlantı merkezidir.

Yıllık 7,5 milyon yolcu kapasiteli olan sahip olunan üç terminalin yanı sıra yabancı yatırımcılar doğrulusunda finanse edilecek olan üç yeni terminal projesi ve sahip olunan terminallerin tadilatı planlanmaktadır. Böylece Bağdat Havalimanı senelik yolcu kapasitesi 15 milyona ulaşacaktır.

Irak Havayolları Uçak Biletleri

İndirimli Iraqi Airways biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. Irak Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size Irak Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. Irak Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler Irak Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland Irak Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Iraqi Airways ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız Irak Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Irak Hava Yolları, Iraqi Airways uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
ırak uçak bileti, ırak uçak seferleri, ırak uçak bileti fiyatları, ırak havalimanları, iraqi airways, ırak hava yolları istanbul, en uygun ırak hava yolları, ucuz iraqi airways uçak bileti