Kırgızistan Hava Yolları Uçak Bileti

Kırgızistan Hava Yolları ile kampanyalı uygun ve ucuz fiyatlarla Kırgızistan şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Kırgızistan Hava Yolları Uçak Bileti

KIRGIZİSTAN HAVA YOLLARI

Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) Kırgızistan Hava Yolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Kırgızistan Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. Kırgızistan Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
Kırgızistan Havayolları, Kırgızistan'ın Bişkek şehrinde bulunan bayrak taşıyıcısıdır ve merkezi havaalanı Manas Uluslararası Havaalanı'dır.

Air Kırgızistan, Urumçi, Bişkek, , İslamabad, Belgorod, Krasnodar, Krasnoyarsk, Novosibirisk, Surgut, Duşanbe, Yekaterinburg, Dubai ve Taşkent gibi birçok destinasyona hizmet veriyor. Air Kırgızistan, Türk Hava Yolları ile bir kod paylaşımı anlaşması imzaladı.

Kirgizistan Havayolları şu anda Avrupa Birliği'nde yasaklanan hava taşımacılığı listesinde yer almaktadır. Air Kyrgyzstan Nisan 2001'de Altyn Air olarak kuruldu. Alytn Air, ulusal taşıyıcı Kırgızistan Havayollarını devraldıktan sonra 28 Temmuz 2006'da Krgyzstan Air Company olarak yeniden markalaştırıldı.

Air Kyrgyzstan filosu şu anda dört adet uçaktan oluşuyor: bir adet taşıyıcıya ait 122 koltuklu Boeing 737-500 ve üç kiralık gemi, yani 148 koltuklu Boeing 737-300, a148 koltuklu 737-300 ve 136 koltuklu -300 EX- 37014; Hem 1997'de inşa edilmiş hem de Türk taşımacısı Rey Airlines ile ortaklaşa yürütülen; Bu iki hava meydanı seri numarası tespit edilemedi.

Manas Uluslararası Havaalanı

Manas Uluslararası Havaalanı, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'in başlıca uluslararası havalimanıdır. Air Bishkek, Sky Bishkek ve Kryrgysztan Air Company'nin merkez havaalanıdır. Bu havaalanından gidip gelen diğer havayollarının arasında Aeroflot, Air Astana, Air Bishkek, AtlasGlobal, flydubai, China Southern Havayolları, S7 Airlines, Pegasus Airlines, Somon Air, Tacik Air, Ukrayna Uluslararası Havayolları, Ural Airlines ve Özbekistan Hava Yolları bulunmaktadır.

Kırgızistan Havayolları Uçak Bileti

İndirimli Kırgızistan Airlines biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. Kırgızistan Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size Kırgızistan Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. Kırgızistan Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler Kırgızistan Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland Kırgızistan Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kırgızistan Airlines ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız Kırgızistan Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Kırgızistan Havayolları, Air Kyrgyzstan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
antalya kırgızistan uçak bileti fiyatları, kırgızistan otobüs bileti, ankara kırgızistan uçak bileti fiyatları, atlas jet bişkek, antalya bişkek uçak bileti pegasus, istanbul osh uçak biletleri, kırgızistan uçakla kaç saat, kırgızistan havayolları, kırgızistan havayolları uçak bileti