Cezayir Hava Yolları Uçak Bileti

Cezayir Hava Yolları ile kampanyalı, uygun ve ucuz fiyatlarla Cezayir ve şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Cezayir Hava Yolları Uçak Bileti

CEZAYİR HAVA YOLLARI

Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) Cezayir Hava Yolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Cezayir Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. Cezayir Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
Air Algérie Cezayir'in ulusal havayoludur ve merkezi Cezayir'teki Immeuble El-Cezair'de bulunmaktadır. Houari Boumedienne Havaalanı'ndan uçuşlar yapan uçuşlar ile Air Algérie, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu'da 28 ülkede 39 varış noktasına ve aynı zamanda 32 havalimanına yerli hizmetlerde tarifeli uluslararası hizmetleri yürütüyor.

Havayolu, 1968'den beri Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, Arap Hava Taşıyıcıları Organizasyonu ve Afrika Hava Yolları Birliği üyesidir. Aralık 2013 itibarıyla Air Algérie% 100 Cezayir hükümetine aittir.

Air Algérie, Abidjan, Adrar, Cezayir, Alicante, Amman, Annaba, Bamako, Beyrut, Brüksel, Kahire, Konstantin, Djanet, Dubai, Ghardaia, Guanzhou, Illizi, Hassi Messaoud, In Amenas, Niamey, Moskova gibi pek çok destinasyona uçuyor. , Montreal, Palma de Mallorca, Paris, Roma ve diğerleri.

Air Algérie'nin filosu A330'lardan, B767'lerden, B737'lerden ve ATR 72'lerden oluşuyor. Air Algérie, IATA'nın yakınında tescil edildi ve IOSA denetiminin gerektirdiği tüm standartları sağladığı için bir IOSA şirketi haline geldi. Air Algérie, 2010 ve 2012 yıllarında başka bir denetime başarıyla gönderildi.

Air Algérie, Aigle Azur, Royal Air Maroc, Tunisair ve Türk Hava Yolları ile ortak anlaşma imzaladı.

Air Algérie'de iki tür kabin vardır: Classes Affaires ve Classe Economique. Classe Affaires, 118 dereceye kadar dayanan koltuklar içeren Airbus A330'lerde sunuluyor. Classe Economique uçakları her koltukta bir ses sistemi içerir. Air Algérie, havayolu ile normal yolcuları ödüllendirmek için Air Algérie Plus adlı sık uçan broşür programına sahiptir.

Houari Boumediene Havaalanı

Houari Boumediene Havaalanı, Cezayir'in başkenti Cezayir'de uluslararası havaalanıdır. Cezayir'in başkenti Cezayir'dir. Kentin 10.5 mil doğu güneydoğusunda yer almaktadır. Houari Boumediene Havaalanı yönüne uçan havayolları arasında Air France, Air Madrid, Aigle Azur ve Katar bulunur.

Cezayir Havayolları Uçak Bileti

İndirimli Air Algerie biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. Cezayir Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size Cezayir Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. Cezayir Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler Cezayir Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland Cezayir Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Cezayir Airlines ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız Cezayir Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Cezayir Havayolları, Air Algerie uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
air algerie uçak bileti, air algerie istanbul, cezayir havayolları uçak bileti, en uygun air algerie, en ucuz algerie uçak bileti