Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz tarafından firmamız hakkında yapılan yorumlar.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Müşteri Yorumları
Alaaddin DEMİR

Önce çalışanlara teşekkür ederim uçak biletim ile ilgili bi problemim vardı Aegean Airlines ilgili. Sağolsunlar herseyi çok güzel açıklayıp yardımcı oldular. Burdan tekrardan teşekkür ederim bilet alacaklara tavsiye ederim.

Sırrı ÜSTÜN

İki yıldır burdan alıyorum biletlerimi cok memnunum hiç sorun yaşamadım çalısan arkadaslar da gayet ilgililer teşekür ederim.

Burak CİNDORUK

Geçen sene Antalya tatilimizi Mehmet ve Burak beyden satın aldık. Kendileri bize çok yardımcı oldular. İlk gün otelde sıkıntı yaşadık kendilerine durumu ilettik anında müdahil oldular. Sayelerinde odamızı değiştirdiler. Kendilerini kesinlikle tavsiye ederim.

Emre ULUSOY

Nişanlımla Balayı tatili için Traveland Turizmi tercih ettik sağolsunlar çok iyi ilgilendiler. Biraz başlarını ağrıttık şu otel bu otel olsun diye ama sabrettiler. Kendilerine tesekkür ediyor hayırlı işler diliyorum.

Erol GÜLDAN

Kimi firmalar yaşamımıza girer ve çıkarlar. Kimileride her zaman yaşamamızda kalır ve izlerini bırakırlar. Her daim çalışmaya devam edeceğim bir turizm şirketi kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Zarina KURBANOVA

En güzel ve uyugun bir firma Traveland Turizm ben hep biletlerimi burdan alırım. Çalışanlardan Mehmet kardeşim gibidir. Allah senden razı olsun çok çok tskr ederim sana hiç bir zaman yok demediğin için hep ablam hazır biletin diye bir yok yerden de bana ucuz bilet bulan kardeşim.

Günay KARATAŞ

Tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum, Özellikle bilet ve vize konusunda tüm taleplerimize en iyi şartlarda ve zamanlama ile yardımcı oluyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ali SAZAK

Arkadaslar gercekten cok ilgililer seyahatiniz sorunsuz gecmesi icin en ince ayrintiyi bile düsünüyorlar tesekkurler Zaid bey ve Traveland ailesi.

Ecem ERBEK

Her konuda çok iyiler ve ilgililer, samimi bir biçimde yardımcı oluyorlar. Ben çok memnun kaldım hizmetlerinden. Uçak bileti olsun vize işlemleri olsun her konuda güvenebilirsiniz.. İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Anna VINN

(Otomatik Çeviri) Özellikle profesyonel ve her zaman zamanında hizmet veren Zahit Bey'e çok teşekkür ederim. - Sizinle tanıştığıma ve acilen hizmetlerinden - aciliyetten bağımsız olarak - her şey hızlı ve en üst düzeyde yapıldığı için çok mutluyum! İşbirliği için minnettarım ve iyi şanslar ve refah diliyorum!

Большое спасибо ребятам, особенно Захит бею за профессиональный и всегда своевременный сервис - очень рада знакомству и возможности пользоваться услагами агенства - независимо от срочности - все сделано быстро и по высшему разряду! Очень рекомендуюю Благодарна за сотруничество и желаю удачи и процветания!