Fildişi Sahili Uçak Bileti

Fildişi Sahili Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Fildişi uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Fildişi Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Fildişi Sahili Uçak Bileti

Ucuz Fildişi Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Fildişi Sahili'ne Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Fildişi Sahili biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Fildişi Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Hemen Fildişi Sahili uçak bileti satın almak için bizi arayın.. Firmamız Fildişi Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Fildişi Sahili Hakkında

Fildişi Sahili ( Fildişi Sahilleri ) Batı Afrika'da , güneye bakan Kuzey Atlantik Okyanusu kıyısına bakan bir ülkedir.

Gana doğu, batıda Liberya , kuzeybatıda Gine , kuzeyde Mali ve kuzeydoğuya doğru Burkina Faso ile sınırlandırılmıştır.

1960'daki bağımsızlıktan bu yana Fransa'ya yakınlık, ihracat için kakao üretiminin gelişmesi ve yabancı yatırımlar, Côte d'Ivoire'i tropik Afrika ülkelerinin en müreffehlerinden biri yaptı, ancak siyasi kargaşadan korumadı.

Aralık 1999'da, Fildişi Sahili tarihindeki ilk askeri darbe - hükümeti devirdi. Junta lideri Robert Guei, 1999 yılının sonlarında tutulan seçimleri açık seçik biçimde zorlamış ve kendisini galip ilan etti. Popüler protesto onu bir kenara bırakmaya zorladı ve ardından Laurent Gbagbo'yu kurtuluşa getirdi. Ivocalı muhalifler ve ordudaki rahatsız olan üyeler Eylül 2002'de başarısız bir darbe girişimi başlattı. Rebel güçleri ülkenin kuzey yarısını savundu ve Ocak 2003'te Linas-Marcoussis Barış Anlaşması'nın himayesinde birlik hükümetinde bakanlık pozisyonlarına kabul edildi. Cumhurbaşkanı Gbagbo ve asi güçleri, üç ayda bir çıkmazdan sonra Aralık 2003'te barış anlaşmasının uygulanmasına yeniden başladı; ancak toprak reformu ve vatandaşlık gerekçeleri gibi iç savaşa yol açan konular çözülmedi.

Seçimler, 2010 yılında ilk tur seçimlerin barış içinde düzenlenmesiyle sonuçlandı ve geniş çapta serbest ve adil olarak selamlandı. Başkan olarak Laurent Gbagbo, eski Başbakan Alassane Ouattara'ya koştu. 2 Aralık 2010'da Seçim Komisyonu, Ouattara'nın seçime% 54'lük bir farkla% 46 oranında kazandığını ilan etti. Dünyanın hükümetlerinin geri kalan çoğunluğu bu bildiriyi destekledi, ancak Gbagbo tarafından hizalanan Anayasa Konseyi bunu reddetti ve daha sonra ülkenin sınırlarının mühürlendiğini açıkladı.

Başkanlık seçimi, 2010-2011 yıllarında Ivor krizi ve İkinci IVR İç Savaşı'na yol açtı. Başarısız görüşmeler ve dağınık şiddet aylar sonra, Ouattara'nın güçleri ülkenin çoğunun kontrolünü ele geçirdi kriz kritik bir aşamaya girdi.

Nisanda, Ouattara yanlısı güçler Abidjan'a girdi ve iki taraf arasındaki sokak seviyesindeki savaş, Gbagbo'yu ele geçirdi ve durum şimdi dengeye geldi. Ancak birçok hükümet, geçiş sürecini desteklemek için birkaç bin BM barış gücü ve yüzlerce Fransız birliğinin Fildişi Sahili'nde kalmasına rağmen, vatandaşlarına Fildişi Sahili'ne seyahat etmelerini önermektedir.


Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Fildişi Sahili'nde İklim
Kıyı boyunca tropikal, uzak kuzeyde yarı kurak; Üç mevsim - ılık ve kuru (Kasım-Mart), sıcak ve kuru (Mart-Mayıs), sıcak ve ıslak (Haziran-Ekim). Sahilde ağır sörf ve doğal limanlar yok; Yağışlı mevsimlerde sel baskını olasıdır.

Uygun Fildişi Sahili Uçak Bileti

Fildişi Sahili Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Fildişi Sahili ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Fildişi Sahillerine Ulaşım

Felix-Houphouet Boigny Uluslararası Havalimanı (ABJ), Paris ( Air France ve Corsair ), İstanbul ( Türk Hava Yolları ), Brüksel ( Brüksel havayolları ) ve Dubai ( Emirates ) arası seferler düzenliyor. Kahire'ye (Mısır Havayolu), Kazablanka'ya (Kraliyet Hava Marocu) ve Johannesburg'a ( Güney Afrika Havayolları ) haftalık seferler de var. Ayrıca diğer Batı Afrika başkentlerine düzenli seferler var. Havaalanı modern bir tesistir ve artan güvenlik, gezginler için sökülecek bir yer olduğu için eski itibarını sarsmaktadır. Ne yazık ki, Batı Afrika'da en çok vergilendirilen ülkelerden biridir ve ortalama 90 dolarlık vergiler ve ücretler her uluslararası biletin maliyetine eklenmektedir.

Fildişi Sahili Uçak Bileti Fiyatları

Fildişi Sahili ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Fildişi Sahili Havayolları bu seferleri düzenlemektdir. Fildişi Sahili uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. En uygun ve ucuz fiyatlarla Fildişi Sahili uçak biletinizi almak için hemen bizleri arayınız.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Fildişi Sahili uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
istanbul fildişi sahili uçakla kaç saat, abidjan istanbul ucak bileti, türkiye fildişi saat farkı, istanbul abidjan uçakla kaç saat, abidjan gece hayatı, abidjan airport, abidjan nerede, abidjan para birimi, en ucuz fildişi sahili uçak bileti, en uygun fildişi sahili uçak bileti, türk havayolları fildişi sahili uçak bileti, istanbul fildişi sahili uçak bileti, türkiye fildişi sahilifildişi sahili uçak bileti