Kuveyt Uçak Bileti

Kuveyt Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Kuveyt uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Kuveyt Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Kuveyt Uçak Bileti

Ucuz Kuveyt Uçak Bileti

Traveland Turizm En ucuz Kuveyt uçak bileti 'ni sizler için araştırarak en uygun bileti bulur ve sizlere sunar. Uçak bilet fiyatları müsait koltuk sayısına ve uçuş tarihinize göre değişiklik gösterse de, Traveland Turizm en iyi uçuş fırsatlarını bulmanıza yardımcı olur.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Kuveyt Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

0850 304 03 58 Numaralı çağrı merkezimizden Kuveyt uçak biletinizi satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kuveyt Hakkında

Bölgeye ilk yerleşimler MÖ 4. asırda Antik Yunanlar doğrulusunda yapıldı. MÖ 123 senesinde Partlar'ın yönetimine girdi. 123'te ise Sasani İmparatorluğu doğrulusunda ele geçirildi ve Hajar olarak anılmaya başlandı. 18. asır ilk haftalarında bölgeye Arap kabilelerin yerleşmesiyle Kuveyt Şeyhliği kurularak günümüzdeki Kuveyt'in esasları atıldı. 19. asırda, Arap Yarımadası'ndaki yerleşim yerleriyle beraber Osmanlı İmparatorluğu yönetimine giren Kuveyt, 1899'da Britanya İmparatorluğu'yla yaptığı anlaşmayla, Britanyalıların emniyeti ve kontrolü altında yarı bağımsızlık kazanıldı. 1930'ların sonlarına doğru ülkedeki varlıklı petrol yatakları keşfedilmeye başlandı.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Kuveyt ya da resmî adıyla Kuveyt Devleti, Arabistan Yarımadası'nın kuzeydoğusunda, Basra Körfezi kıyısında yer alan ülke. Kuzeyde Irak ve güneyde Suudi Arabistan ile komşudur. Ülkenin ismi, Arapça'da "su kenarındaki kale" manasına gelen akwat kelimesinden gelmektedir.Yüzölçümü 17.818 km² olan ülkenin nüfusu 2010 tahminiyle aşağı yukarı 2,7 milyondur.

1961'de Birleşik Krallık'tan ayrılarak tam bağımsızlık kazandı. Bu tarihten sonra ülkedeki petrol üretimi büyük bir artış gösterdi. 1990'da, sınır komşusu Irak doğrulusunda işgal edildi. 7 ay süren işgal, ABD'nin başı çektiği birlik güçlerinin müdahalesiyle sonlandı. Irak güçleri Kuveyt'ten çekilirken, 773 kadar petrol kuyusunu yakarak büyük bir etraf felaketine sebep olurken, ülke ekonomisine de vuruş indirmiş oldu. Savaşın sonrasında harap olan ülkede tekrardan oluşturulanmaya gidildi.

Parlamenter monarşi ile yönetilen Kuveyt'in başkenti, ülkeyle aynı adı taşıyan Kuveyt'tir. Petrol rezervleri bakımından dünyada beşinci konumda tespit edilen ülkede ihracatın %95'ini meydana getiren petrol, ülke gelirlerinin ise aşağı yukarı olarak %80'ini oluşturmaktadır. Gayrı safi vatan içi hasılaya göre dünyanın en varlıklı yedinci ülkesi olan Kuveyt, en yüksek İnsani Gelişme Endeksi'ne sahip 31. ülkedir. Kuveyt, Dünya Bankası doğrulusunda oluşturulan sınıflandırmaya göre yüksek gelirli ülkelerden birisi konumundadır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Uygun Kuveyt Uçak Bileti

Kuveyt Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Kuveyt ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Kuveyt Hava Yolları

Kuveyt Havayolları, Kuveyt’in ulusal havayoludur. Kuveyt Havayolları Orta Doğu’dan, Hindistan, Avrupa, Güneydoğu Asya ve şimal Amerika’ya, ana merkezleri olan Kuveyt Uluslararası Havalimanı’ndan tarifeli seferlerle uçmaktadır.

Kuveyt Havayolları 1954 senesinde kurulmuştur. Kuveyt Havayolları başlangıçta kısıtlı olan uçuş ağıyla Abadan, Beyrut, Şam ve Kudüs’e seferler düzenlemiştir. İkinci yılında, sektörde yeni olmanın verdiği tecrübesizlikle ekonomik sıkıntıyla karşı karşıya kalan havayolu, %50 hissesini Kuveyt Devleti'ne devretmiştir. Bu hisse devrinden sonra şirketin yeni ortağı Kuveyt Devlet'i şirketin sermayesini iki katına çıkartmış daha sonrasında da havayolunun öteki %50 hissesini de alarak tamamına sahip olmuştur.

Kuveyt Havayolları 1962 senesinde kiraladığı dünyanın ilk jet-motorlu uçakları Comet 4-C ile jet yılına giriş yapmıştır. 1960’lı yıllarda ulusal havayolu uçuş ağını hızlıca genişletmiş ve Londra’ya haftada üç tarifeli sefer düzenlemeye adım atmıştır. Hızlı değişen havacılık ihtiyaçlarına ayak uydurabilmek için 1968 senesinde 3 tane Boeing 707 filosuna eklemiştir. 10 yıl sonra Kuveyt Havayolları 8 uçağının hepsi Boeing 707 olan filoya sahip olmuştur.

1978 yılında Kuveyt Havayolları, ilk iki B747-200 tipi uçağı teslim alarak ve bir sonraki yıl üçüncüyü ekleyerek, geniş gövdeli filo yılına girmiştir. Bu gelişme Kuveyt Havayolları’nın uçuş ağını batıda New York’a ve doğuda Manila’ya kadar genişletmesine olanak elde etmiştır.

Filonun modernizasyonuna devam eden havayolu, 4 tane Boeing 727 uson zamanlarını 1980-1981’de teslim almıştır. 2 yıl sonrasında 8 adet Airbus A310 ve Airbus A300-600 uçakları ile 1986 senesinde 3 tane Boeing 767-200ER uçakları havayolunun geniş-gövdeliler filosuna katılmıştır.

Havayolu, Irak'ın Kuveyt'i işgali sırasında binalarının ve 42 uçaklarının yıkımının ardından, tekrar hizmete girmiştir. Kuveyt Havayolları filosu şimdi 3 tane A320-200, 3 tane A310-300, 5 adet A300-605R, 4 adet A340-300 ve 2 tane Boeing 777-200ER uçaklarıyla filosunu 17’ye çıkarmıştır.

Kuveyt Havayolları, güvenliği en yüksek önceliklerinden biri olarak benimseyerek devam ederken, yolcuları için en iyi hizmet ve konforu sağlayan bir havayolu taahhüdü ile dünya genelinde 47’den fazla ülkeye ulaşmak için ağını yine kurmayı amaçlamaktadır.

Uçakla Kuveyt'e Ulaşım

Kuveyt Uluslararası Havaalanı ( IATA : KWI ), Kuveyt'in tek havaalanıdır ve çoğunlukla Orta Doğu'da uçan birkaç havayoluyla servis edilmektedir .

Ulusal havayolu şirketi Kuwait Airways , Frankfurt , Cenevre , Roma , Kuala Lumpur , Londra , New York ve Paris'e ve diğer Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu destinasyonlarına hizmet vermektedir.

Kuveyt'e hizmet veren uluslararası havayolları, Londra'dan British Airways, Washington DC'den United Airlines, Frankfurt'dan Lufthansa, Amsterdam'dan KLM, Singapur'dan Singapur Havayolları , Bangkok'tan Tay Air, İstanbul'dan Türk Hava Yolları ve ayrıca diğer büyük Körfez merkezleri ( Dubai , Doha , Abu Dhabi , vb.) Emirates Havayolları, Katar Havayolları, Etihad Havayolları, Gulf Air ve diğer birçok havayoluyla erişilebilir. Malezya Havayolları, Ukrayna Uluslararası Havayolları, Bulgaristan Hava ve Çek Cumhuriyeti dahil olmak üzere Kuveyt'e mevsimsel uçuşlar yapan bazı havayolları da vardır.


Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Traveland Turizm A.Ş Kuwait Airways Biletlerini satmada ve rezervasyon yapmada tam yetkili acentadır. Biletleme ve rezervasyon işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Biletinizi hemen satın almak yada rezervasyon yapmak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Traveland Turizm AŞ. Olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Kuveyt Uçak biletiniz için bizlerden fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. Ve en uygun fiyatı vereceğimize garanti veriyoruz.

Kuveyt Uçak Bileti Fiyatları

Kuveyt ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Kuveyt Hava Yolları bu seferleri düzenlemektdir. Kuveyt uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Kuveyt'e yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler ve Charter uçuşlarda düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Kuveyt uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
thy kuveyt seferleri, kuveyt uçak bileti en ucuz, kuveyt havayolları istanbul, istanbul kuveyt uçakla kaç saat, kuveyt otel fiyatları, kuveyt'te çalışma saatleri, kuveyt türk uçak bileti, pegasus kuveyt seferleri, türkiye kuvevt uçak bileti, en uygun kuveyt uçak bileti

Kuveyt Uçak Bileti