Çin Uçak Bileti

Çin Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Çine uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Çin Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Çin Uçak Bileti

Ucuz Çin Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Çin'e Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Çin biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Çin Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Seyahat Acentamızdan dünyanın her tarafına istediğiniz havayolu ile uçak bileti temin edebilirsiniz.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Özellikle Çin pazarında uzman olan acentamız, size en uygun uçak biletini ve en rahat seyahat planını sunacaktır. Çok büyük coğrafyaya sahip olan Çin'in iç hat uçuşları; uluslararası uçuş mesafesi gibi uzun mesafeli olabileceğinden dolayı, eğer bağlantı uçuşu verilmezse bilet fiyatınız normalin çok üzerinde çıkabilir. Bundan dolayı AIR CHINA ile yapmış olduğumuz özel uçuş planları ve fiyatları için acentamızı 0850 304 03 58 numaralı telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz. Çin Uçak Bileti sitesi sizlere en uygun uçuşu sağlar.

AIR CHINA ile uçtuğunuzda THY uçağı ve konforu yaşarsınız.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Traveland sizin için Çin yönünden China Eastern, China Southern, Air China içinde olduğu yüzlerce havayolununun fiyat karşılaştırmasını gerçekleştirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Çin Hakkında

Çin, resmî adı ile Çin Halk Cumhuriyeti, Doğu Asya'da üniter egemen devlet. Çin Komünist Partisi doğrulusunda tek parti rejimiyle yönetilmektedir. Yaklaşık 1,404 milyar insanlık nüfusuyla Dünya'nın en büyük nüfusuna sahip ülkedir. 9,6 milyon kilometre karelik bir alan kapsayıp; toprak kısmı yönünden Dünya'nın en büyük ikinci ülkesi, toplam alan yönünden ise en büyük üçüncü ya da dördüncü ülkedir. Çin'in; 22 eyalet, beş özerk bölge, dört direkt olarak yönetilen kent ve Hong Kong ile Makao Özel İdari Bölgeler'i üstünde hükmünü sürdürmenin yanında Tayvan üstünde egemenlik talebinde bulunmaktadır.

Çin; Kuzey Çin Ovası'ndaki Sarı Nehir'in verimli ırmak havzasında Dünya'nın ilk uygarlıklarından biri olarak meydana çıktı. Çin'deki siyasi sistem, yarı efsanevi Xia Hanedanı ile başlayıp binlerce yıl süresince ırsî monarşi ya da hanedanlıklara dayalıydı. İlk hanedanlıklardan beri Çin, defalarca genişlemiş, bölünmüş ve tekrardan birleşmiştir. 1912 yılsinde Çin Cumhuriyeti (ÇC), en son hanedanlığın yerine Çin'in yönetimini üstledi ve 1949 yılsinde Çin İç Savaşı kapsamında Halk Kurtuluş Ordusu doğrulusunda yenilene kadar Anakara Çin'i yönetti. 21 Eylül 1949 tarihinde Komünist Parti, Pekin'de Çin Halk Cumhuriyeti devletini kurdu; ÇC hükümeti ise Tayvan'a çekilip Taipei şehrini de facto başkenti olarak yaptı. Hem ÇC hem de ÇHC, bütün Çin'in tek yasal hükümeti olduğunu savunmaktadır, fakat ÇHC Dünya genelinde daha çok tanınmakta ve daha çok toprak yönetmektedir.

Uygun Çin Uçak Bileti

Çin Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Çin ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Çin'e Ulaşım

Çin’e seyahat eder iken ilk olarak iki seçeneğiniz vardır. Direkt uçuş yapan havayolu şirketleri ile aktarmalı uçuş yapan havayolu şirketleri. İki ülke arasındaki uçuşlarda yalnızca iki ülke havayolu şirketleri bu iki ülke arasında direkt uçuş gerçekleştirebilirler. Dolayısı ile Türkiye ile Çin arasındaki uçuşlarda yalnızca Türk ve Çin havayolu şirketleri direkt uçuş hakkına sahiptirler. Hali hazırda Çin’e direkt uçuş sağlayan Türk Havayolları ve China Southern Airlines (Güney Çin Havayolları) bulunuyor. Türk havayolu İstanbul çıkışlı,her gün Pekin, Şanghay, Guangzhou ve Hong Kong uçuşları gerçekleştirmektedir. Güney Çin Havayolu şirketi ise Urumqi’ye direk uçuş gerçekleştirip, başka şehirlere Urumqi üzerinden aktarmalı bağlantı sağlamaktadır.

Türk Hava Yolları ve China Southern Airlines’ın gerçekleştirdiği uçuşlar ve detayları bulunuyor. Türk Hava Yolları ile Air China ortak uçuş gerçekleştirmektedir. Air China, Türk Hava Yolları’nın Pekin, Şanghay ve Guangzhou şehirlerine düzenlemiş bulunduğu uçuşlarda, Business, Comfort (Premium Economy) ve Ekonomi sınıflarda koltuk kontenjanları bulunuyor ve bu koltukları satmaktadırlar. Air China kontenjanından koltuk alan yolcular, tekrar Türk Hava Yolları ile seyahat etmektedirler. Ancak bilet kuralları Air China kurallarına göre prosedür görmektedir

Çin Uçak Bileti Fiyatları

Çin ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Air China bu seferleri düzenlemektdir. Çin uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Uygun ve ucuz fiyatlarla çin uçak bileti satın almak için bizlere ulaşınız.


Çin Havayolları


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Çin uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
ucuz çin uçak bileti, en uygun çin uçak bileti, kampanyalı çin uçak bileti, çin uçak bileti fiyatları, çin uçak bileti ile ilgili aramalar, istanbul çin uçak kaç saat, çin uçak bileti fiyatları thy, çin uçak bileti en ucuz, çin uçak bileti thy, çin'e en ucuz nasıl gidilir, çin otel fiyatları, istanbul pekin uçak bileti, çin havaalanı, türkiye çin uçak biletiÇin Uçak Bileti