Çin Hava Yolları Uçak Bileti

Çin Hava Yolları ile kampanyalı, uygun ve ucuz fiyatlarla Çin ve şehirlerine uçak bileti satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Çin Hava Yolları Uçak Bileti

ÇİN HAVA YOLLARI

Bilet almak ve rezervasyon yapmak için Traveland.com.tr'ye 0850 304 03 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız (Traveland Turizm Tursab:10051) Çin Hava Yolları Uçak Biletlerini satmada tam yetkili acentadır.


Sayın Müşterilerimiz Firmamız Traveland Turizm AŞ. Çin Hava Yolları Yetkili satış acentasıdır. Firmamızdan 7/24 bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız. Çin Hava Yolları İstanbul Yetkili Satış Acentası.
Air China, Çin Halk Cumhuriyeti'nin bayrak taşıyıcısı olup, merkezi Pekin'in Shunyi Bölgesindedir. Air China Temmuz 1988'de kuruldu ve faaliyete başladı, bu Çin hükümetinin Çin'in operasyonel bölümlerini altı ayrı havayoluna bölme kararının bir sonucuydu; Air China, Çin Doğu, Çin Güney, Çin Kuzey, Çin Güneybatı ve Çin Kuzeybatı.

Çin'in tek ulusal bayrak taşıyıcısı olan Air China, kurumsal sosyal sorumluluk taahhüt eder ve OBOR girişimi ve Çinli işletmeleri yurtdışında yatırım yapmaya teşvik eden "Going Global Strategy" gibi kilit ulusal stratejilerin uygulanmasına yardımcı olarak önemli bir rol oynar.

Air China'nın ana göbeği havaalanı Pekin Uluslararası Havalimanı'dır, ancak Chengdu ve Şanghay'da iki ana merkez daha bulunmaktadır. Air China, 82 uluslararası, 15 bölgesel ve 225 yurtiçi güzergâh olmak üzere 322 güzergahta faaliyet göstermektedir. Bu destinasyonlar Pekin, Shenzhen, Baiyun, Şangay, Jinan, Xiaoshan, Liuting, Xiamen, Tinahe, San Francisco, Los Angeles, New York, Londra, Kopenhag, Paris, Roma, Madrid ve diğerlerini kapsıyor.

Air China, Air Canada, Air Macau, Air New Zealand, Austrian Airlines, Cathay Pacific, South African Airways, Shenzehn Airlines, Singapur Havayolları, Tibet Airlines, United Airlines gibi pek çok havayolu şirketi ile ortak anlaşma imzaladı.

Air China, dünyanın en büyük küresel havayolu ittifakı Sky Alliance'a katıldı. Sky Alliance, yükseltme ve öncelikli yatılı olma gibi teşviklerle ödül programının iki katını, Gümüş ve Altın'a sahip. Sky Alliance şu anda 27 üyeye, 190'ın üzerinde ülkede 1,000'den fazla havaalanına hizmet veren 4.000'in üzerinde bir filo ile faaliyet göstermektedir. Bütün havayolu şirketleri arasında, ittifak birlikte 18.000'den fazla günlük kalkış seferi gerçekleştiriyor.

Beijing Capital Uluslararası Havaalanı

Beijing Capital International Airport, Pekin'in Chaoyang Bölgesi'nde bulunur ve Air China'nın merkezi havaalanıdır. Hainan Airlines ve China Southern Airlines aynı zamanda havalimanı da merkez havaalanı olarak kullanıyor. Havaalanının üç koşuşu var ve her yıl yaklaşık 90 milyon yolcuyu işleyebiliyor. Beijing Capital International Havaalanı'na uçan diğer havayolları arasında Air Canada, Singapur Havayolları, Bahar Havayolları, SriLanka Havayolları, Thai Airways, Transaero Airliens, United Airlines, Ukrayna Uluslararası Havayolları, Ural Airlines, Türk Havayolları ve diğerleri yer alır.

Çin Havayolları Uçak Bileti

İndirimli Air China biletlerinden yararlanmak için hemen bizi arayın. Çin Havayolları, tüm yolcularına uygun maliyetli ve güvenli bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm size Çin Havayolları'nın ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı olur. Çin Hava Yolları için uluslararası dış hat ve iç hat uçuş rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz.. Dünyadaki en popüler Çin Havayolları uçuş güzergahlarına göz atın ve uygun kampanyaları bilet satın almak için bizlere ulaşın.

Traveland Çin Havayolları ile uluslararası uçuşlarda birçok destinasyona üretsiz olarak rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur. Uçuş planlamanıza yardımcı olmamız ve size en uygun uçuşu sunmamız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Çin Airlines ile en uygun uçak seferini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Traveland Turizm, havayolu şirketleri konusunda uzmanlaşmış bir çevrimiçi seyahat acentesidir. Firmamız Çin Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Çin Havayolları, Air China uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Air china, istanbul çin uçak bileti, çin havayolları, türk havayolları, çin havayolları uçak biletleri, çin havayolu, çin havayolu uçak bileti, çin havayolları istanbul, air china istanbul