Irak Uçak Bileti

Irak Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Irak uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Irak Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Irak Uçak Bileti

Ucuz Irak Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Irak'a Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Irak biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Irak Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.trsizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Iraqi Airways Yetkili Satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Irak Hakkında

Irak Ortadoğu'da bir ülkedir. Basra Körfezi'nin kuzey ucunda uzanır ve ülkenin güney doğusunda küçük bir (58 km) kıyı şeridine sahiptir. Doğuda İran , güneyde Kuveyt , güneybatıda Suudi Arabistan , batıda Ürdün , kuzey batıda Suriye ve kuzeyde Türkiye ile çevrilidir.

Irak, Babilliler ve Asuriler de dahil olmak üzere dünyanın en eski uygarlıklarının çoğunun doğduğu yerdir. 1534'den itibaren Osmanlı İmparatorluğu'nun bir bölümü olan Sèvre Antlaşması 1918'de bölgeyi İngiliz kontrolü altına aldı. Irak, 1932'de bağımsızlığını kazandı. 14 Temmuz 1958'de uzun zamandır devam eden Haşimi monarşisi, Abdülkerim'in liderliğindeki bir darbeyle devrildi. Qasim, hem Basra ve Komünist Parti gibi siyasi partilerin yasallaşması, hem de darbede kilit oyuncu olan 14 Temmuz Devrimi de içeren radikal siyasi reformların yolunu açtı. Bu Devrimi takiben Sovyetler Birliği yavaş yavaş ana silah ve ticaret tedarikçisi oldu.

Şubat 1963'te, Qasim devirildi ve Baas Partisini iktidara getiren ikinci darbeyle öldürüldü. İç bölünmeler önümüzdeki beş yıl boyunca, 17 Temmuz 1968'de (komünist destekle) Ahmad Hasan el-Bekr önderliğindeki bir darbe partiyi istikrara kavuşuncaya dek izleyecekti. Komünistler ve Baasçılar arasındaki ilişkiler, karşılıklı işbirliğinden şiddet içeren güvensizliğe kadar değişiyordu; Komünistlerin ordudan ve hükümetten 1978 yılına kadar tasfiye edilmesi ile sonuçlanarak Sovyetler Birliği ile geçici bir çatlağa neden oldu. 16 Temmuz 1979'da Bakralı istifa etti ve sağ kolu Saddam Hüseyin'i başardı. Düşmanlarını dikkatle öldüren ve neredeyse bir gecede bir diktatör oldu.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Önümüzdeki yirmi beş yıl, ülkede bir öğütme bedeli aldı. 1980'lerde komşu İran'la uzun süren bir savaş, yüz binlerce can ve milyarlarca dolara maloldu. 1990'da Kuveyt'in istilası ve müteakiben Körfez Savaşı, daha fazla can kaybına neden olmuş ve bunu ülke içinde iç savaş ve on yılı aşkın uluslararası yaptırım izlemiştir.

Irak, 2003 yılında Saddam Hüseyin'i iktidardan uzaklaştıran başlıca ABD tarafından yönetilen bir güçler koalisyonu tarafından istila edildi.

Uygun Irak Uçak Bileti

Irak Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Irak ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak ile Irak'a Ulaşım

Bağdat Uluslararası Havaalanı
Bağdat Uluslararası Havaalanı ( IATA : BGW ) Bağdat'ın merkezine yaklaşık 16 km uzaklıktadır.
Basra Intl. Havaalanı (ORMM / BSR)
Erbil Intl. Havaalanı (ORER / EBL)
Najaf Intl. Havaalanı (ORNI / NJF)
Süleymaniye Uluslararası Havaalanı (ORSU / ISU)
Mosul Uluslararası Havalimanı (ORBM / OSM)
Bağdat Uluslararası Havaalanı (BGW)

Aşağıdaki uçuşlar mevcuttur:
Austrian Airlines / Viyana'dan, Air Arabia / Sharjah arası, Kahire'den Kahire'ye Havayolu Şirketi, Emirates / Dubai arası, Etihad Airways / Abu Dhabi arası, Flydubai / Dubai arası, Bahreyn'den Gulf Air

Irak Havayolları , Amman, Basra, Beyrut, Kahire, Şam, Delhi, Karaçi, Frankfurt, Dubai, Erbil, İsfahan, İstanbul, Kuveyt, Londra, Delhi, Nahçıf, Süleymaniye, Tahran'dan

Beyrut'dan Orta Doğu Havayolları, Katar / Doha arası Qatar Airways, Royal Ürdün / Amman arası, Şam / Şam arası hava, Türk Hava Yolları İstanbul / Ankara, Antalya arası

Irak Uçak Bileti Fiyatları

Irak ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Irak Hava Yolları Iraqi Airways bu seferleri düzenlemektdir. Irak uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Irak'a yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler ve Charter uçuşlarda düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Erbil Uluslararası Havaalanı

Kuzey Irak'taki Kürt bölgelerine yapılan uçuşlar Erbil Uluslararası Havalimanı'na ulaşıyor . Uluslararası taşıyıcılar Emirates, Etihad Havayolları, Lufthansa, Avusturya Havayolları, Royal Jordanian, Doha'ya uçan Qatar Airways'dir. Kürt bölgesi, Irak'taki diğer bölgelerden göreceli olarak daha güvenlidir ve 2003 yılından bu yana büyük bir büyüme ve yatırım yapmış ve Erbil'i bölgedeki iş için rahat bir yer haline getirmiştir.

Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Irak uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
erbil uçak bileti fiyatı, ırak hava yolları bilet fiyatları, ırak hava yolları uçuş saatleri, ırak otobüs bilet fiyatları, ankara erbil uçak bileti pegasus, thy erbil istanbul uçak seferleri, istanbul ırak uçakla kaç saat, ıraqi airways, ucuz ırak uçak bileti, türk havayolları ırak uçak bileti, ırak havayolları, ucuz ırak uçak bileti, en uygun ırak uçak biletiIrak Uçak Bileti