İran Uçak Bileti

İran Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla İran uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. İran Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
İran Uçak Bileti

Ucuz İran Uçak Bileti

İran Uçak Bileti almak için 0850 304 03 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Bilet Satın Almak için Aşağıdaki Numaraya Tıklayabilir yada arayabilirsiniz. Firmamız Traveland Turizm A.Ş Hem Mahan Air Hemde Türk Hava Yolları Resmi Acentasıdır. Tursab No:10051 Bilet satın almak ve rezervasyon yapmak için hemen bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla İran Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

İran Hakkında

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır. Yalnız, pasaportta İsrail vizesi ya da damgası kesinlikle bulunmamalı. Eğer İsrail giriş-çıkışınız varsa pasaportunuzu değiştirin.

Türk Havayolları

Türkiye-İran arası uçuş için birçok alternatif var. Turkish Airlines (Türk Havayolları), Atlas Global, Pegasus Airlines, Mahan Air, İran Air, Taban Airlines ,Qeshm Airlines gibi firmaların direk uçuşları mevcut. İran’da kredi kartı hiçbir şekilde kullanılmadığı için internet üzerinden uçak bileti rezervasyonu ve satışı yapılmıyor. Traveland Turizm Çağrı Merkezi 0 850 304 03 58 aracılığıyla uçak biletinizi alabilirsiniz . Ofisimizin konumu merkezi bir yerde olduğu için isterseniz toplu taşıma araçlarıyla istersenizde özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İran’da kredi kartı, ATM kartları ve çek kullanılamıyor. O nedenle yanınızda dolar ya da euro cinsinden nakit para bulundurun. Normal şartlar altında İran’a 1000 doların üzerinde nakitle giriş yapıyorsanız, bunu gümrük görevlilerine bildirmelisiniz. Ama hiçbir görevli sizin kaç para ile İran’a girdiğinizi kontrol etmiyor. O yüzden paranızı göstermeyin, boşuna yorulmayın gümrüklerde.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

İran’ın para birimi riyal. Ama halk kendi arasında riyalden bir sıfır atarak bu paraya tümen diyor. Yani mesela 1000 riyallik bir şey satın alacaksanız, satıcı sizden 100 tümen istiyor. İkisi aynı para. Kafanız karışmasın.

İran'da Yeme – İçme
Kebaba ve pilava doyacaksınız diyeyim, siz anlayın. Hatta gezinizin tahminen üçüncü ya da dördüncü gününde sebze istiyorum, diye yakarmaya başlayacaksınız. Restoranlarda yiyenler için sebze gibi bir opsiyon, neredeyse yok gibi. Vejetaryenler aç kalmaya kendilerini hazırlasınlar.

İran'da Giyim-Kuşam
Turistler ve Müslüman olmayanlar da dahil bütün kadınlar İran’da İslami hicap kurallarına göre örtünmek zorunda. Ama İslami hicap, kimilerinin zannettiği gibi çarşaf giymek anlamına gelmiyor. Bir başörtüsü takmak ve vücut hatlarını belli etmeyen şeyler giymek yeterli. Uzun bir etek, şalvar ya da üzerinde tunik olmak şartıyla pantolon giyebilirsiniz. Başörtünüzü de sıkı sıkıya bağlamak zorunda değilsiniz. Zaten gittiğinizde göreceksiniz, İranlı kadınlar başörtüsü altından saç gösterme yarışındalar ve gözüken saçlar pek sorun çıkarmıyor gibi. Yani kıyafet konusu biraz can sıkıcı ama fazla da büyütmemek lazım.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Uygun İran Uçak Bileti

İran Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İran ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle İran'a Ulaşım

İran ile Türkiye arasında çok köklü bir ulaşım ağı bulunuyor. Türkiye’den İran’a gitmenin en kolay yolu havayolu seçeneğini kullanmak. İran’da direkt uçuşla gidilebilecek şehirler arasında başkent Tahran, Şiraz, Tebriz, İsfahan, Meshed, Ahvaz ve Kermanşah bulunuyor. İran uçak bileti alarak Türk vatandaşlarından vize istemeyen bu ülkeye rahatlıkla gidilebiliyor. Karayolu ve demiryolu ile de ülkeye geçiş yapmak mümkün.

İran Uçak Bileti Fiyatları

İran ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Mahan Hava Yolları bu seferleri düzenlemektdir. İran uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra İran'a yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler ve Charter uçuşlarda düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz İran uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
iran uçak bileti, istanbul tahran, ucuz iran uçak bileti, iran uçak bileti fiyatları, en uygun iran uçak bileti, irana ucuz uçak bileti, mahan air, türk hava yolları, türkiye iran, iran uçak seferleri, istanbul iran uçak bileti, istanbul iran seferleri

Türkiye, İstanbul, Ankara - Iran Uçak bileti almak için firmamız için iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul üzerinden İran'da gidebileceğiniz şehirler şunlardır ; Ahvaz, Isfahan, Meshed, Şiraz, Tahran ve Tebriz. Uygun Fiyatlar ve Sefer Bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçin, Çağrı Merkezi 0 850 304 03 58
İran Uçak Bileti