Batum Uçak Bileti

Batum Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Gürcistan Batum şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Batum Uçak Bileti

Ucuz Batum Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Batum Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Batum Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Batum Hakkında

Batum, Gürcistan'ın özerk cumhuriyeti Acara'nın başkenti olan Karadeniz kıyısındaki liman kenti. Nüfusu 190,000 (2013 sayımı) olan Batum, mühim bir liman ve ticaret merkezi olarak hizmet vermektedir. Subtropikal bir bölümde yer almaktadır. Narenciye ve çay gibi tarımsal mamüller bakımından zengindir.

Batum, Transkafk Asya Demiryolu’nun ve Bakü petrol boru hattının son bulduğu mühim liman ve ticaret merkezidir. Türkiye sınırına 20 kilometre mesafededir ve subtropikal iklimin bulunduğu bölümde bol meyve ve çay yetişir. Petrol rafinerisi ve gemi yapımcılığıyla da tanınmıştır. Türkiye’yi karayoluyla Gürcistan ile Azerbaycan’a ve Orta Asya cumhuriyetlerine bağlayan Sarp Sınır Kapısı Batum’a açılır.

Batum, Gürcistan'ın ikinci büyük şehridir. Karadeniz kıyısında bulunan otel, palmiye ağaçlarıyla çevrili olup dağlarla çevrilidir. Batum, bölgenin turistik ve kumar başkentidir. 19. yüzyıl büyüleyici klasik yapılardan, oteller ve kumarhaneler barındıran ultra-modern gökdelenlere kadar değişen eklektik bir mimari karışımı sunar.

Bölgesel bir parti merkezi olan Batum, uluslararası DJ'ler ve pop konserlerine giderek büyüyen bir gece hayatına sahiptir. Karadeniz şehri, farklı bölgelerden gelen ziyaretçileri ağırlıyor - 2015 yılından beri çoğu turist, Rusya, İsrail, Polonya, Türkiye, Ukrayna, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Litvanya ve diğerleri gibi çeşitli yerlerden uçuyor

Uygun Batum Uçak Bileti

Batum Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Batum şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçakla Batum'a Ulaşım

Batum Uluslararası Havalimanı ( IATA : BUS ) şehrin 2 km güneyindedir .

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Aşağıdaki havayolu şirketleri, Batum Uluslararası Havalimanı'na /
Belavia ( Minsk )
Gürcistan Havayolları ( Donetsk , Kharkiv , Kiev-Boryspil, Moskova- Vnukovo, Odessa , Tiflis )
Türk Hava Yolları ( İstanbul- Atatürk)
Pegasus Havayolları ( İstanbul- Şabiha Gökçen)
İstanbul, Batum uçak bileti almak için hemen bizleri arayınız.

Batum Uçak Bileti Fiyatları

Gürcistan Hava Yolları ve Türk Hava Yolları İstanbul'dan Batum'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Batım Uçak Bileti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Batum Hava Durumu

BATUM HAVA DURUMU

Batum Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Batum uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
ucuz batum uçak bileti, batum uçak bileti, istanbul batum otobüs, hopa uçak bileti, thy batum, batuma en ucuz nasıl gidilir, istanbul batum kaç km, gürcistan hava yolları, ankara batum kaç km, izmir batum arası kaç km, istanbul batum uçak bileti, kampanyalı batum uçak bileti, thy batum uçak bileti