Paris Uçak Bileti

Paris Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Fransa Paris şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Paris Uçak Bileti

Ucuz Paris Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Paris Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Paris Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Paris Hakkında

Paris, Fransa'nın başkenti ve Île-de-France bölgesinin merkezidir. Sen Nehri'nin üzerine, Paris Havzası'nın ortasına kurulmuştur. Paris'te ikamet edenlere Parisien(ne) diye hitap edilir. Bütün dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel hayatı ile tanınan Paris, aynı vakitte dünya tarihinde mühim bir kent olmakla birlikte, başlıca ekonomik ve politik merkezler arasında yer almakta ve uluslararası taşımacılığın geçiş noktalarından birini oluşturmaktadır. Moda ve lüksün dünya başkenti olan Paris, "Işık Şehir" (Ville Lumière) diye de anılmaktadır.

Paris kentinin özlü sözü Latince "Fluctuat nec mergitur" yani "Sallanır ama batmaz". Şehrin armasındaki "Scilicet" yani gemiyi anlatmak amacıyla kullanılır. Bu gemi Ortaçağ'da kenti yöneten kuvvetli "Gemiciler" (Nautes) ya da "Su tüccarları"nın kurduğu birliği sembolize eder. Şehrin koruyucusu, 5. yüzyılda Attila'yı kenti yıkmaması amacıyla ikna ettiğine inanılan Azize Geneviève'dir.

Uygun Paris Uçak Bileti

Paris Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Fransa Paris şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Paris'e Ulaşım

Türk Hava Yolları, Air France ve Onur Air İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris Charles de Gaulle Havalimanı'na;  Pegasus ve Transavia Havayolları ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Paris Orly Havalimanı'na haftanın her günü, 3 saat 45 dakika süren sefer düzenliyor. Avrupa’nın değişik kentlerinden aktarmalı yolculukla ya da trenle de Paris’e gidilebiliyor. Charles de Gaulle Havalimanı, kent merkezinden 30 km uzaklıkta. Orly Havalimanı, kent merkezinden 16 km uzaklıkta.

Aşkın ve Romantizmin kenti Paris, ihtişamlı yapıları, varlıklı koleksiyona sahip müzeleri, dünya mirası Eyfel Kulesi, şık bölgeleri ve görkemli caddeleri ile seyahati keyfe dönüştüren bir kent. Sadece bir uçak bileti alarak gerçekleşen yolculuğun sonucunda görkemli bir kent, bolca anı ve anlatacak öykü karşınıza çıkıyor. Diğer kentlere seyahat etmek amacıyla Fransa uçak bileti sayfasına da göz atabilirsiniz.

Paris Uçak Bileti Fiyatları

Paris ve Türk Havayolları İstanbul'dan Paris'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Paris Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Paris Hava Durumu

PARIS HAVA DURUMU

Paris Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Paris uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Paris uçak bileti, en uygun Paris uçak bileti, Paris uçak seferleri, Paris uçak bileti fiyatları, istanbul Paris uçak bileti, türkiye Paris uçak bileti, ucuz Paris uçak bileti, en uygun Paris uçak bileti