Atlasglobal Havayolları

Atlasglobal Jet Yetkili Satış Acentası, Yurtdışı, Yurtiçi Uçak bileti satın alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Atlasglobal Havayolları
Sayın müşterilerimiz Atlasglobal Jet uçak bileti satın almak için 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Traveland Turizm A.Ş Atlasglobal Biletlerini Satmada Tam Yetkili Acentadır. Firmamız 10051 numarası ile TURSAB Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.

Atlasglobal Jet Çağrı Merkezi

Telefon numaralarımızdan Atlasglobal Jet'in düzenlediği tüm iç ve dış hat uçak seferlerinin biletlerini satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Numaralarımızdan Bilet değişikliği, iptal ve iade gibi işlemleriniz içinde destek alabilirsiniz.

AtlasGlobal

AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. doğrulusunda kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Nakliyeciliği gerçekleştirme üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tarzı uçak ile başlayan ve Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını alan Atlasjet, Temmuz 2003 tarihinde tekrar aynı tipte dördüncü uçağını da filosuna dahil etmiştir.

Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy'un önderliğinde Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü doğrulusunda "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Nakliyeciliği” gerçekleştirme üzere Atlasjet ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA delegesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu tarafta iç ve dış hatlarda tarifeli sefer miktarını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.

1 Şubat 2006 itibarıyla Öger Grubu’nun Atlasjet’te tespit edilen % 45’lik hissesi devralınmıştır ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat Ersoy getirilmiştir. Atlasjet firması 2015 yılının Ocak ayında yaptığı açıklama ile firmanın isminin Atlasglobal olarak değiştirildiğini iletmiştir

Yurt İçi Uçuşlar

AtlasGlobal; Adana, Ankara, Dalaman, Antalya, Bodrum, İstanbul, İzmir havalimanları arasında tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Yurt Dışı Uçuşlar

AtlasGlobal; Erbil, Lefkoşa Ercan, Mykonos, Tahran, Necef, Pristina, Süleymaniye rotalarına tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Atlasglobal yolcuları amacıyla vatan içi uçuşlarda serbest bagaj hakkı biletin tanımasine göre 20-40 kg, dış hat uçuşlarda 20-40 kg olarak uygulanıyor. Ücretsiz el bagajı hakkı bütün uçuşlarda yolcu başına 8 kg olarak uygulanıyor. Serbest bagaj hakkını aşıldığı hallerde iç hat seferlerinde kg başına 6 TL, dış hat uçuşlarında ise kilogram başına 7 € ödeme alınıyor. Ödeme tutarı destinasyona göre farklılık gösteriyor. İnternet üzerinden ek bagaj satın alındığında daha indirimli bir tanıma mevcut.

AtlasGlobal Check-In İşlemleri

AtlasGlobal yolcuları her uçuştan en az 1 saat evvelce kontuarda bulunmak zorunda. Uçuştan 60 dakika evvelceye kadar uçuş kartlarının alınması gerekiyor.Bilet bagaj işlemleri iç hatlarda uçak kalkış saatinden 30 dakika evvelce, dış hat uçuşlarında ise kalkış saatinden 60 dakika evvelce tamamlanmak zorunda. Online Check-in hizmeti bütün uçuşlarda sefer saatinden 48 saat ile 90 dakika arasında mümkün.

Atlasglobal Koltuk Seçimi
Atlasglobal uçuşlarında özel ibare bulunmayan koltukların seçimi manuel olarak internet sitesi üzerinden bedava olarak yapılabiliyor. Acil çıkış kapılarında tespit edilen koltuklar seçime dahil değil.

Atlasglobal Yiyecek, İçecek ve İkram

Atlasglobal uçuşlarında ikramlar bedava olarak servis ediliyor. Kısa mesafeli uçuşlarda soğuk ya da sıcak sandviç ve içecek. 3 saati aşan yolculuklarda ise uçan şeflerin hazırladığı özel menüler sunuluyor.

Atlasglobal Biletlendirme Ücreti

Atlasglobal yolcuları iç hat uçuşlarında bilet başına 10 TL, vatan dışı uçuşlarında ise ücret kuruna bağlı olmak üzere 20 € ya da 20 $ biletleme servis ücreti ödüyor.

Atlasglobal Jet