11/14/16

Traveland Turizm Yurtiçi, yurtdışı uygun fiyatlı uçak bileti, vize işlemleri, tatil turları satışı, araç kiralama hizmeti.

Sayfayı Kaydır
Pegasus Havayolları Yurtiçi Kampanya
--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Pegasus Havayolları Yurtiçi Kampanya

Yurt İçinde 29,99 TL’den 70 Bin Koltuk
Ege, Akdeniz ve İç Anadolu hatlarında tam 70.000 koltuk şimdi 29,99TL! 1 Aralık 2016 – 25 Mart 2017 tarihleri arasındaki seyahatlerinde yararlanabileceğin bu fırsatı kaçırmamak için 17 Kasım'a kadar biletlerini Traveland Turizm çağrı merkezimizi 0850 304 03 58 aramanız yeterli.

Kampanya Kuralları:
  •       İndirimin geçerli olduğu hatlar: İstanbul - İzmir, Adana - Antalya, İzmir - Antalya, İstanbul - İzmir, İstanbul - Antalya, İstanbul - Edremit, İzmir - Ankara, Ankara - Bodrum, İstanbul - Bodrum, İstanbul - Dalaman, İstanbul - Denizli, İstanbul - Alanya, İstanbul - Ankara, İstanbul - Nevşehir, İstanbul - Kayseri, İstanbul - Amasya, İstanbul - Konya
  •       Uçuş tarihi: 1 Aralık 2016 – 25 Mart 2017. Aşağıdaki tarih aralıkları kampanya kapsamı dışındadır:
19 Ocak 2017 -23 Ocak 2017 
28 Ocak 2017 -29 Ocak 2017
2 Şubat 2017 -6 Şubat 2017
  •      Satış tarihi: 14 Kasım - 17 Kasım 2016 (Türkiye yerel saatine göre 17 Kasım 2016 23:59’a kadar geçerlidir.)
  •      İndirim: 29,99 TL’lik Ücret
  •      Kampanya kontenjanı 70.000 (yetmiş bin) koltuk ile sınırlıdır.
  •      İndirim direkt uçuşlar için geçerlidir.
  •      Kampanya ücreti sadece Eko sınıfı için geçerlidir.


Dubai Uçak Biletleri
--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın

Ucuz Dubai Uçak Biletleri

Dubai Uçak Bileti almak için 0850 304 03 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dubai Uçak Bileti

Dubai, Arap Yarımadası'nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisidir.Diğer emirlikler Abu Dabi (başkent) , Acman , Füceyre, Resü'l-Hayme, Şerce, Ummül-Kayveyn' dir. Dubai İstanbul'dan uçakla yaklaşık 4 saatlik bir mesafededir, Emirates, Türk Havayolları ve Fly Dubai 'nin hergün İstanbul'a uçuşları bulunmaktadır.

Dubai Hakkında

Dubai'ye gitmek isteyen yolcularımız ayrıca Dubai Havalimanı'nın yanı sıra Sharjah Havalimanı'nıda tercih edebilirler. Kullandığınız yola bağlı olarak aradaki mesafe 25-30 km arasında değişiyor. Sharjah Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız Atatürk Havalimanı üzerinden Atlasglobal ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden de Air Arabia ile uçuşlarını gerçekleştirebilirler. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizden 0850 304 03 58 bize ulaşabilirsiniz.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamilleri vizeye tabidir.Pasaportunuzun BAE’ye (Birleşik Arap Emirlikleri) girişten itibaren 6 ay süreyle geçerli olması gerekiyor. Pasaportunuzda fotoğrafın bulunduğu çipli sayfayı ve bir adet fotoğrafı taratıp info@traveland.com.tr 'ye mail olarak iletmeniz gerekiyor. Net ve renkli biçimde taratılmamış fotoğraflar kabul edilmez. Bunların haricinde vize harç ödemesi olan 390 TL’yi ödemeniz gerekiyor.

Dubai Vizesi

Ödemeniz ve evraklarınız bize ulaştığı an başvurunuz işleme alınır(Birleşik Arap Emirlikleri'nde Cuma ve Cumartesi günleri resmi tatil olduğu için bu günlerde yapılan başvurular en erken pazar günü işleme alınır.).Vize sonuçlanma süresi yaklaşık 48 saat-96 saat arası değişmektedir.Herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmadığı sürece 2 gün içerisinde vizeniz onaylanır. BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) vizenizi onaylandıktan sonra vizeniz size maille gönderilecektir. Dubai' ye girişte vizeniz kontrol edileceği için vizenizin renkli veya renksiz bir çıktısını alıp pasaportunuzun arasına koymanız gereklidir.Yukarıda belirtilen ödeme tutarı kısa süreli tek girişli Dubai vizesi için geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için info@traveland.com.tr ya da 0850 302 30 36 'dan bize ulaşabilirsiniz.

Dubai seyahatiniz için gerekli tüm işlemleri (uçak bileti, otel, vize, araç kiralama) bizim aracılığımızla gerçekleştirebilirsiniz.

Yakın tarihlerde Dubai' de düzenlenen fuarlar hakkında bilgi almak ve işlemleriniz gerçekleştirmek için iletişime geçebilirsiniz.

Traveland Turizm A.Ş Etihad Airways ve Air Arabia Uçuşlarını satmada ve rezervasyon yapmada tam yetkili acentadır. Biletleme ve rezervasyon işlemleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Uygun Dubai Uçak Bileti

Dubai Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Dubai şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Dubai Uçak Biletleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.