-->

AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim

AnadoluJet Çağrı merkezine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden bilet satın alma, değişiklik, rezervason işlemlerini yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi Numarası: 0850 304 03 58

Sayfayı Kaydır
AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim
--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Aşağıdaki Numaradan AnadoluJet Çağrı merkezine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden Şu İşlemleri Yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numarası: 0850 304 03 58

  • Bilet Satın Alma
  • Rezervasyon Yaptırma
  • Ek Bagaj Satın Alma
  • Bilet Değişikliği
  • Bilet İade İşlemleri

AnadoluJet İstanbul Merkezli bir havayolu firmasıdır. Uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanından gerçekleştirmektedir. İç Hat uçuşları gerçekleştiren firma Yolcularına uygun ve ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemektedir. Uygun ve ucuz fiyatlı biletler için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

AnadoluJet Hava Yolları  yurt içinde iç hatlarda; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Kıbrıs (Ercan), Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van gibi şehirlere karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Firma Ayrıca Bursa-Diyarbakır, Bursa-Erzurum, Bursa-Muş, Bursa-Trabzon, Kocaeli-Trabzon gibi iç hat uçuşlarınıda karşılıklı olarak sunmaktadır.

Anadolu Jet Çağrı Merkezinden Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Anadolu Jet İletişim merkezimizden bilet satın alma ve rezervasyon işlemlerinizin tamamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra ek bagaj satın alma, bilet değişikliği, ekstra yemek ekleme, paket yükseltme gibi tüm işlemlerinizide çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.
AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim
Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile işlem yapmak için 0850 304 03 58 numaralı telefon numaramızdan bizleri ücretsiz olarak arayabilirsiniz.