Pegasus Çağrı Merkezi İletişim

Traveland Turizm AŞ.

Traveland Turizm AŞ. Yurtiçi, Yurtdışı Uygun Fiyatlarla Uçak Bileti

En uygun, ucuz Pegasus Çağrı Merkezi İletişim

Aşağıdaki Numaradan Pegasus Çağrı merkezine 7/24 ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimizden Şu İşlemleri Yapabilirsiniz. Güler yüzlü kabin ekibi ile Pegasus Hava Yolları ile uçmaktan keyif alacaksınız.

Çağrı Merkezi Numarası: 0850 304 03 58

  • Bilet Satın Alma
  • Rezervasyon Yaptırma
  • Ek Bagaj Satın Alma
  • Bilet Değişikliği
  • Bilet İade İşlemleri

Pegasus İstanbul Merkezli bir havayolu firmasıdır. Uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanından gerçekleştirmektedir. İç Hat uçuşları gerçekleştiren firma Yolcularına uygun ve ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemektedir. Uygun ve ucuz fiyatlı biletler için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları  yurt içinde iç hatlarda; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana, Alanya – Gazipaşa, Amasya, Ankara Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Ordu, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van gibi şehirlere karşılıklı seferler düzenlemektedir.
Pegasus Çağrı Merkezi İletişim
Pegasus Hava Yolları dış hatlarda; Abu Dabi, Almaata, Amman, Amsterdam, Atina, Bağdat, Bahreyn, Barselona, Basel, Belgrad, Berlin, Beyrut, Bişkek, Bologna, Brüksel, Budapeşte, Bükreş, Cenevre, Cidde, Doha, Dubai, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Gabala, Hamburg, Hurghada, Kharkiv, Kıbrıs, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Kuveyt, Leipzig, Londra, Lviv, Lyon, Madrid, Marsilya, Milano, Moskova, Münih, Nice, Nijniy Novgorod, Nürnberg, Oslo, Oş, Paris, Prag, Priştine, Roma, Saraybosna, Sharm El Sheikh, Stockholm, Stuttgart, Süleymaniye, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Tiran, Üsküp, Viyana, Volgograd, Yekaterinburg, Zaporijya, Zürih gibi şehirlere karşılıklı seferler düzenlemektedir.
Pegasus Çağrı Merkezi İletişim
Pegasus Çağrı Merkezinden Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Pegasus İletişim merkezimizden bilet satın alma ve rezervasyon işlemlerinizin tamamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra ek bagaj satın alma, bilet değişikliği, ekstra yemek ekleme, paket yükseltme gibi tüm işlemlerinizide çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.
Pegasus Çağrı Merkezi İletişim
Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile işlem yapmak için 0850 304 03 58 numaralı telefon numaramızdan bizleri ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

HATA 404

Aradığınız sayfa bulunamadı. Ya da yanlış bir adres girdiniz. Eğer bu mesajın hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlere iletiniz.

Anasayfa
Ücretsiz Çağrı Merkezi - 0850 304 03 58