Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Bae uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. BAE Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti

Ucuz Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti


Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamiz Fly Dubai ve Air Arabia Hava Yolları Yetkili satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Hakkında

23% başka Araplar, 42,3% Güney Asyalılar, 12,1% başka Asyalılar, % 6,0% başka yabancı işçiler Ülkenin tam ebatı, Basra Körfezi'ndeki adaların birçoğunun ebatı ile alakalı bilgi eksikliği ve Suudi Arabistan ile net belirlenmemiş kara sınırları nedeniyle tartışmalıdır.

Birleşik Arap Emirlikleri ya da kısa kullanımıyla BAE, Ortadoğu'da Arap Yarımadası'nın güneydoğusunda bulunan, Umman ve Suudi Arabistan'la komşu olan ülke. BAE, Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn isimli yedi emirlikten oluşmaktadır. Ülkenin başşehiri ve en büyük ikinci emirliği olan Abu Dabi, aynı vakitte ülkenin siyasi, saniyesel ve kültürel merkezi konumundadır.

Ekonomik yapı
Birleşik Arap Emirlikleri'nin en mühim gelir kaynağı petroldür. 1992'de toplam 837 milyon varil petrol üretmiştir. OPEC ülkeleri arasında 1993'te yapılan anlaşmadan ileri günlük petrol üretimi 2 milyon 160 bin varildir.1993'teki petrol rezervi 64 milyar 750 milyon varil olarak ön görü ediliyordu. Doğal gazın da ülke ekonomisine mühim katkısı olmaktadır. 1992'de 25.5 milyar m³ natural gaz üretmiştir.1993'teki natural gaz rezervi de 5.5 trilyon m³ olarak ön görü ediliyordu. Petrol ve natural gazdan elde edilen gelirin gayri safi yurtiçi hasıladaki payı % 47'dir. Birleşik Arap Emirlikleri'nin hem Basra Körfezi hem de Umman Denizi süresince uzun birer kenarsının olması balıkçılık ve inci avcılığı imkânı vermektedir. İnci ticareti eski ehemmiyetini kısmen yitirmiş olsa da balıkçılık tekrar bir gelir kaynağı olarak sürdürülmektedir.

1991'de 92,5 ton balık ve deniz ürünü avlanmıştır. Topraklarının genellikle çöl olmasına karşın ülkede çağdaş usullerle kısmen tarım da yapılmaktadır. 1992'de başta hurma olmak üzere 240 bin ton meyve, 365 bin ton sebze üretilmiştir. Çok süregelen olmamakla beraber hayvancılık da yapılmaktadır. 1992'de ülkede 55 bin baş sığır, 275 bin baş koyun bulunuyordu. Tarım ve hayvancılıktan elde edilen gelirin milli gelir içindeki payı % 2'dir. Tarım, hayvancılık ve balıkçılık pazarında çalışanlar bütün çalışan nüfusun % 6.4'ünü oluşturmaktadır. Dış ticaretten de mühim miktarda gelir sağlanmaktadır.

Dubai emirliğinin merkezi olan Dubai şehiri aynı vakitte bir ticaret merkezidir. Bu şehirte Râşid ve Cebeli Ali limanı isimli iki büyük limanın bulunması şehre ticari açıdan canlılık kazandırmaktadır. Adı geride bıraktığımız limanlar aracılığı ile ülkenin dünyayla deniz bağlantısı sağlanmaktadır. Dubai'nin bir ticaret merkezi olmasında buranın idaresinin ekonomik siyasetinin da tesiri olmuştur. Dubai idaresi yabancı sermaye sahiplerine ve ticaretçilere her türlü basitliği sağlamaktadır. Dubai'nin yanı sıra Ebu Zaby'da da geniş kapasiteli, çağdaş donanımlı iki uluslararası liman bulunmaktadır.

Dış ticarete ehemmiyet verilmesi ve yabancı sermaye sahiplerine basitlik sağlanması ülkede bankacılık sektörünün gelişmesine de imkân sağlamıştır. Çalışanların üçte ikisinin Asyalılardan oluştuğu belirlenmiştir. Yabancıların ülkede ucuz bir işgücü olarak değerlendirilmesi toplumdaki sosyal dengelerin bozulmasına yol açmıştır.

Dış ticaret
BAE petrol, petrol ürünleri ve natural gazın yanı sıra alüminyum, inci, hurma ve kurutulmuş balık ihraç etmektedir. İthal ettiği malların başında ise makineler, ulaşım araçları, elektrikli ve elektronik araçlar, sağlam tüketim malları, kimyasal maddeler, ilaç, besin maddeleri, canlı hayvan gelir. Dış ticareti daha çok Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Hollanda ve Japonya iledir. Dış ticaretinde açık olmamaktadır. 1990'da ihracatı dışalımından aşağı yukarı 8,5 milyar dolar daha çok olmuştur.

Sanayi
Ülkenin en mühim endüstri kuruluşları petrol arıtma tesisleridir. Ruveys'teki arıtma tesisleri günde 300.000 varil petrol işleyebilmektedir. Ruveys'te ilaveten petrol yan ürünleri çıkaran petro - kimya tesisleri bulunmaktadır. Aynı bölümde natural gaz işleme tesisleri de kurulmuştur ve bu tesislerde protan ve bütan gaz üretilmektedir. Ummunnar'daki arıtma tesisleri de günde 60.000 varil petrol işleyebilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri petrol gelirlerini başka endüstri alanlarında değerlendirmek amacıyla milli endüstrisini geliştirmeye çalışmaktadır. Bu nedenle çoğu fabrika ve endüstri tesisi kurulmuştur.

Başta gelen endüstri tesisleri çimento, alüminyum, kablo ve kiremit üretimi üstünedir. Bunların yanı sıra birtakım ufak endüstri tesisleri de kurulmuştur. İmalat endüstrisinin gayri safi yurtiçi hasıladaki payı % 7'dir. Çalışan nüfusun aşağı yukarı % 14'ü endüstri pazarında iş görmektedir.Buna petrol tesislerinde çalışanlar da dahildir.

Enerji: BAE'nde 1991'de 13 milyar 790 milyon kw/saat elektrik üretilmiştir.Aynı senedaki elektrik kullanımı de bu rakama eşittir. Elektrik enerjisinin tamamı termik santrallerden elde edilmektedir. Birey başına senelik elektrik kullanımı ortalama 8460 kw/saattir.

Ulaşım: Birleşik Arap Emirlikleri'nin dört havaalanı mevcuttur[kaynak belirtilmeli] ve hepsi de uluslararası trafiğe açıktır. Daha evvelce Körfez Hava Yolları (Gulf Air)'na ortak olan bu ülke, 1985'te söz hususu şirketten ayrılarak kendi havayolu şirketini (Emirates) kurdu. Ülkenin dışalım ve ihracatta sarfedilen çoğu limanı bulunmaktadır. BAE'nin 100 grostonun üzerinde yük taşıyabilen 276 gemisi vardır. (Limanları ve deniz nakliyatı ile alakalı ilaveten "Ekonomi" kısmına ) Birleşik Arap Emirlikleri'nin 4500 km. karayolu mevcuttur. Bu ülkede ortalama 4 şahsa bir motorlu ulaşım aracı düşmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Eğitim: İlk öğretim altı yaşından başlayarak altı sene sürer ve zorunludur. Eğitim ücretsizdir.[kaynak belirtilmeli] İlk ve genel ortaöğretim kurumları bir arada bulunmaktadır. Bu kalitede 360 öğretim kurumu, ilaveten 10 adet mesleki ortaöğretim kurumu bulunmaktadır. İlkokul çağındaki çocukların tamamı, ortaokul çağındaki çocukların % 60'ı bu öğretimden yararlanabilmektedir. Ülkedeki tek üniversite Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi'dir. Üniversite çağındaki gençlerden üniversiteye kayıt yaptıranların seviyesi % 9'dur. Ülkenin en mühim eğitim merkezi el-Ayn şehiridir.Üniversite, mühim tetkik kurumları, enstitüleri ve kültür merkezleri bu şehirtedir. Okuma yazma bilenlerin seviyesi % 100'dür.

Uygun Arap Emirlikleri Uçak Bileti

Arap Emirlikleri Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Arap Emirlikleri ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Birleşik Arap Emirliklerine Ulaşım

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi, Dubai ve Sharjah’a Türkiye’den direkt uçuş bulunuyor. Birleşik Arap Emirlikleri uçak bileti seçenekleri ve kampanyalarına göz atarak bu seyahati yapmak mümkün. Hem de değişik merkezlerden bağlantılı uçuşlar aracılığı ile de BAE’ye gidilebiliyor. Yakın coğrafi konumu, ideal uçak bileti seçenekleri ve sık sefer avantajlarıyla ülkeye gitmek gerektiğince kolay.

Her köşesinde insan zekasının dehasına rastlanan Birleşik Arap Emirlikleri toprakları, dünyada insan eliyle neler yapılabileceğine şahitlik etmek amacıyla kesinlikle görülmesi gereken ülkelerden. Lüks, alışveriş, yüksek katlı binalar, deniz, kum, güneş ve çöl aktiviteleri gibi değişik dünyalara kapı aralayan BAE’yi keşfetmenin tam zamanı.

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti Fiyatları

Fly Dubai Hava Yolları ve Türk Hava Yolları İstanbul'dan Birleşik Arap Emirlikleri'ne direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Birleşik Arap Emirlikleri uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
birleşik arap emirlikleri hava yolları, arap havayolu şirketleri, uçakla araba taşımacılığı, arap hava yolları, emirates hava yolları, etihad airways, bae systems, emirates airlines, ara emirlikleri uçak bileti, dubai vizesi, en ucuz bae uçak bileti, en uygun arap emirikleri uçak biletiBirleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti