Fas Uçak Bileti

Fas Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Fas uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Fas Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Fas Uçak Bileti

Ucuz Fas Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Fas'a Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Fas biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Fas Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Fas Hakkında

Fas , hem Kuzey Atlantik Okyanusunda hem de Akdeniz'de kıyı şeridi bulunan Kuzey Afrika ülkesidir. Güneyde Batı Sahara , doğuda Cezayir ve kuzeyinde Akdeniz sahilinde bulunan Ceuta ve Melilla'nın İspanyol Kuzey Afrika bölgeleriyle sınırları vardır. Cebelitarık'tan Cebelitarık Boğazı'nın tam karşısında.

Etnik açıdan bakıldığında, Fas esas olarak Araplar ve Berberler ya da ikisinin bir karışımından oluşur. Büyük sayıda Berber, çoğunlukla dağlık bölgelerde, dil ve kültürlerini koruyabildikleri sığınma evlerinde yaşıyor. Nüfusun bazı kesimleri, 15. yüzyıla kadar uzanan, İber Yarımadası'ndaki Hıristiyan rekabeti olan Reconquista'dan kaçan İspanya ve Portekiz mültecilerinin torunlarıdır.

Fas'ın Fransa'dan bağımsızlık mücadelesi 1956'da sona ermiştir. Uluslararasılaşmış Tanca şehri, aynı yıldaki yeni ülkeye devredilmiştir. Fas 1975 yılında eski bir İspanya toprağı olan Batı Sahra'nın çoğunu ilhak etmiştir.

1990'lı yıllarda kademeli olarak yapılan politik reformlar, 1997'de iki seçimli bir meclisin kurulmasına neden oldu, oysa kral hala gerçek siyasi güce sahip. Serbest gazeteler olsa bile basın çoğunlukla devletin kontrolündedir ve Batı Sahara durumuyla ilgili makamların veya makalelerin eleştirilmesinin ardından sıkışmalar meydana gelmiştir.

Bağımsız Fas'ın dış politikası Arap komşularının dış politikasından farklılık gösterir. Soğuk Savaş boyunca, Fas genellikle Doğu bloku yerine Batı Avrupa güçleri ve Birleşik Devletlerin yanındayken diğer Arap devletleri genellikle tarafsız ya da yanlısı Sovyet pozisyonları seçerlerdi.

Fas ekonomisinin başlıca kaynakları tarım, fosfat, turizm ve tekstil.
Kritik gelişme zorlukları arasında, yaygın yolsuzlukların sürmesi ve eğitim sisteminin geliştirilmesi bulunmaktadır.

Şehirler
Marakeş'teki bir sokak sahnesi - camiye giriş, ok, erkekler ve kadınlar için ayrı girişi gösteren yön gösteriyor
Rabat - Fas'ın başkenti Çok rahat ve sorunsuz, vurgulamaktadır 12. yüzyıldan kalma bir kule ve minare bulunmaktadır.
Kazablanka - Deniz kenarındaki bu modern şehir, ülkeye gelen ziyaretçilerin başlangıç noktası. Zamanınız varsa hem tarihi medine hem de çağdaş cami (dünyadaki üçüncü büyük cami) öğleden sonraya değer
Fes - Fez, Fas'ın eski başkenti ve dünyanın en eski ve en büyük ortaçağ şehirlerinden biridir.
Marakeş (Marakeş) - Marakeş, eski ve yeni Fas'ın mükemmel bir kombinasyonudur. Medine'deki çarşıların ve kalıntıların labirentine dolanarak en az birkaç gün geçirmeyi planlıyorsunuz. Gün batımında Djeema El Fna'nın muhteşem meydanı kaçırılmaması gereken bir nokta olmasına rağmen, turistlerin yoğunluğu ve konsantrasyonu bazılarına engel olabilir.
Meknes - Komşu Fez'in turist ezilmesinden hoşgeldin kaçışı sağlayan sırtlı bir şehir. Bir zamanlar bir imparatorluk sermayesi idi ve geniş duvarlarını ve "eski kent" ini Fez'inkine kıyasla daha küçük ama yine de koruyordu. Meknes çevresindeki bağlarda bir miktar var.
Ouarzazate - Güney'in Başkenti olarak düşünülmüş olan Ouarzazate, fantastik ve antik kentin hissini bozmayan koruma ve turizme mükemmel bir örnektir.
Tangier-Tangier , İspanya'dan feribot ile gelen çoğu ziyaretçinin çıkış noktasıdır. Tarihi olarak birçok sanatçı (Matisse), müzisyen (Hendrix), politikacılar (Churchill), yazarlar (Burroughs, Twain) ve diğerleri (Malcolm Forbes) çeken esrarengiz bir cazibe.
Taroudannt - Güney pazar kasabası.
Tetouan - Güzel plajlar ve Rif Dağları'nın geçidi.
Al Hoceima - Akdeniz sahilinde plaj kasabası

Uygun Fas Uçak Bileti

Fas Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Fas ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Fas'a Uçakla Ulaşım

New York , Montreal , Dubai ve çeşitli Avrupa şehirlerinden Kazablanka'ya uçuşlar ve mevsimlik charter seferleri olan Agadir uçuşları var.

Iberia, TAP Portekiz, Air France, Lufthansa, İsviçre, Türk Hava Yolları, Norveç, BMI, British Airways, Brüksel Havayolları, Air Berlin, Alitalia, Transavia, Portugalia ve Germanwings dahil olmak üzere birçok Avrupalı taşıyıcı Fas'a hizmet ediyor.

Aer Lingus - Dublin'ten Agadir'e haftalık uçuşlar.
Easyjet - Şimdi Londra , Manchester ve Milano'dan Marakeş ve Kazablanka'ya uçun. Başka bir seçenek Paris'ten - Charles de Gaulle'den Casablanca'ya .
Ryanair - Fas hükümeti ile anlaşma imzaladı ve Bergamo , Girona , Reus , Bremen , Madrid, Brüksel , Frankfurt-Hahn, Eindhoven, Londra , Porto'dan Fas'a uçtu. Haftada 3 kez Fez'e uçuyorum . Marakeş'e uçuşlar da mevcuttur. Bir Bergamo - Tangier güzergahı Temmuz 2009'da açıldı.

Royal Air Maroc - Kesinlikle bir fiyat indirimi gereken devlet havayolu şirketi.

Air Arabia Maroc Air Arabia'ya ait olan Air Arabia Maroc, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Almanya, Tunus ve Türkiye ile birlikte diğer Fas uçuş noktalarına uçan düşük maliyetli bir diğer yaklaştırıcıdır.
Jet 4 Siz - Fransa ve Belçika'dan son derece ucuz biletlerin bulunduğu düşük maliyetli yeni bir taşıyıcı.
Aigle Azur - makul fiyatlara sahip küçük bir Kuzey Afrika taşıyıcı.
Thomson fly - Manchester'dan Marakeş'e yapılan uçuşlar ve çok uygun fiyatlı.
Binter Canarias - - - Kanarya Adaları Marakeş Uçuşları.
Emirates- Dubai kalkış Kazablanka varış.
Egypt Air - Kahire noktasından Kazablanka ülkesine uçuş yap
Türk Hava Yolları- İstanbul'dan Kazablanka'ya günlük uçuşlar.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Birçok ziyaretçinin Cebelitarık veya Malaga'ya (genellikle ulaşımı daha da ucuzdur) uçması ve Algeciras , Tarifa ya da Cebelitarık'tan Tangier'e feribota binmesi . Yaz mevsiminde, Avrupa'da yaşayan milyonlarca Faslı'nın bu pasajı yaz tatilinde kullandığı gibi, yaz aylarında önerilmemektedir.

Fas Uçak Bileti Fiyatları

Fas ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Royal Air Maroc Havayolları bu seferleri düzenlemektdir. Fas uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. En uygun ve ucuz fiyatlarla Fas uçak biletinizi almak için hemen bizleri arayınız.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Fas uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
kazablanka uçak bileti, fas uçak bileti thy, fas uçak bileti air arabia, morocco airlines, fas uçakla kaç saat, istanbul fas uçak kaç saat, fas havaalanı, fasa en ucuz nasıl gidilir, fas uçak bileti fiyatları, istanbul fas uçak bileti, en uygun fas uçak bileti, kampanyalı fas uçak bileti, thy fas, türk havayolları fas, royalair marocfas uçak bileti