Güney Afrika Uçak Bileti

Güney Afrika Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Güney Afrika uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Afrika Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Güney Afrika Uçak Bileti

Güney Afrika Uçak Bileti


Güney Afrika Uçak Bileti almak için 0850 304 03 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Güney Afrika'ya Türk Havayolları tarafından düzenli olarak seferler düzenlenmektedir. Bunun yanısıra South African Airways'da düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Güney afrika uçak bileti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Güney Afrika Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Güney Afrika Hakkında

Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın en güney ucunda yer alan bir ülkedir. Güneybatısında Atlas Okyanusu, güneydoğusunda Hint Okyanusu

Hindistan, Afrika ve Okyanusya tarafından çevrilen, dünyanın üçüncü büyük okyanusu. Asya’nın güneyinde, Afrika ile Avustralya arasında kalan deniz. 20° doğu boylamıyla Atlantik’ten, 147° doğu boylamıyla Büyük Okyanustan ayrılır. Bu deniz, okyanuslar içinde en küçük olanıdır. Avustralya ile Afrika arasındaki uzaklık yaklaşık olarak 10.000 kilometredir. Yüzölçümü kollarıyla berâber 74.900.000 km2yi bulur.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Kuzeyde Namibya, Botsvana ve Zimbabve, kuzeybatısında Mozambik ve Swaziland vardır. Küçük bir krallık olan Lesotho ise Güney Afrika Cumhuriyeti toprakları içinde yer alır. Ülke, Afrika kıtasının güney kesiminin hemen hemen yarısını kaplamaktadır.

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin 3 tane başkenti vardır. Bunlardan; Pretoria kenti yürütmenin başkenti, Bloemfontein yargı başkenti ve Cape Town şehri yasama başkentidir. En büyük kenti Johannesburg şehridir. 2010 yılı rakamları ile tahmini nüfusu 49, 991, 300 (25. sırada). Ülke nüfusnun %79.3 siyahiler, %9.1 beyazlar %9.0 melezler ve %2.6 asyalılardan oluşur. Toplam yüzölçümü 1, 221, 037 km2'dir (25. sırada). Ülkede 11 tane resmi vardır. Afrikaanca, Güney Ndebele dili, Güney Sotho dili, İngilizce, Kuzey Sotho dili, Swati dili, Tsonga dili, Tswana dili, Venda dili, Xhosa dili, Zuluca dilleri resmi dillerdir.

Güney Afrika'nın yönetim biçimi demokrasidir. GSYH'sı 2008 rakamları ile 493.4 milyar dolardır. Kişi başına milli gelir ise 10, 136 dolardır.

Güney Afrika'da yönetim başkenti Pretoria, yasama başkenti Cape Town, yargı başkenti Bloemfontein'dir.Yabancı Öğrenciye Çalışma İzni: Güney Afrika'da yabancı öğrenciler haftada 20 saate kadar çalışabilir.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Uygun Afrika Uçak Bileti

Afrika Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Afrika ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Güney Afrika'ya Ulaşım

Yaklaşık 10 farklı havalimanı bulunan Güney Afrika’ya, Türkiye’den İstanbul - Cape Town ve İstanbul - Johannesburg arası direkt uçuşlar bulunuyor. Bu rüya yolculuk ortalama 13 saat sürüyor.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Siz de uçak bileti kampanyalarını takip ederek, Güney Afrika’nın birbirinden etkileyici turistik noktalarını ve doğal güzelliklerini yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Güney Afrika Uçak Bileti Fiyatları

Güney Afrika ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Güney Afrika Hava Yolları bu seferleri düzenlemektdir. Güney Afrika uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Güney Afrika uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
thy güney afrika uçuşları, güney afrika uçak bileti thy, güney afrikaya en ucuz nasıl gidilir, güney afrika uçak kaç saat, istanbul afrika uçakla kaç saat, afrika havaalanları, istanbul güney afrika uçakla kaç saat, istanbul johannesburg kaç saatGüney Uçak Afrika Bileti