Senegal Uçak Bileti

Senegal Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Senegal uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Senegal Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Senegal Uçak Bileti

Ucuz Senegal Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Senegal'e Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Senegal biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Senegal Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Senegal Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Senegal Hakkında

Senegal resmî adıyla Senegal Cumhuriyeti Senegal Nehri'nin güneyinde, Batı Afrika'da yer alan bir ülkedir. Batıda Atlas Okyanusu 531 km, kuzeyde Moritanya 813 km , doğuda Mali 419 km, güneyde ise Gine 330 km ve Gine Bissau 338 km sınırı bulunan Senegal'in toplam sınır uzunluğu Atlas Okyanusu dahil 3171 km dir. Yeşil Burun adaları Senegal kıyılarının 560 km ötesindedir.Gambiya bu ülkenin 300 km içerisine kadar ilerleyen bir anklav halindedir.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Ülkenin başkenti Dakar'dır. Dakar, ülkenin ve Afrika kıtasının en batısında bulunan Cap-Vert yarımadasında kurulmuştur. Atlantik okyanusuna 531 km kıyısı bulunan Senegal'de tarihte çeşitli sömürge kolonileri kurulmuştur. Dakar'ın 300 metre açıklarında bulunan Gorée Adası 19. yüzyılda köle ticareti için kullanılmaktayken günümüzde ise bir turizm merkezi olarak tüm dünyaya köle ticaretinin dehşetini göstermek için kullanılmaktadır.

Senegal, Fransa'dan bağımsızlığını 4 Nisan 1960 tarihinde kazanmıştır.

Senegal Batı Afrika'da bir ülkedir. Batıda Atlantik Okyanusu ile Senegal güneyde Gine-Bissau , güneydoğuya Gine , doğuda Mali , kuzeyde Moritanya bulunur . Gambiya , batı sahilinin ortasında neredeyse Senegal'in bir yerleşim bölgesi.

İklim
Tropikal; Sıcak, nemli; Yağış mevsimi (Mayıs-Kasım) güçlü güneydoğu rüzgarlarına; Sıcak, kuru, zararlı rüzgarın hakim olduğu kuru mevsim (Aralık-Nisan); Doğal tehlikeler : mevsimsel olarak taşkın olan ovalar; Periyodik kuraklık.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Uygun Senegal Uçak Bileti

Senegal Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Senegal ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak ile Senegal'e Ulaşım

Delta Air Lines, Dakar'a ABD-Afrika hizmetlerinin çoğunda uçuyor; Atlanta ve JFK havaalanından servis yaklaşık 8 saat sürüyor. South African Airways, New York ve Washington-Dulles'tan yaklaşık 7 saat içinde (dönüş yolculuğunda 8.5) doğrudan uçmaktadır. Brüksel Havayolları (Brussels), Türk Hava Yolları (İstanbul), Air Senegal Uluslararası (Paris-Orly), Air France (Paris-CDG), Alitalia (Milan), Royal Air Maroc (Kazablanka), Iberia ( Madrid, Gran Canaria), TAP (Lizbon) ve diğerleri (5.5 ila 6 saat). Ark (Lagos), Kenya Airways (Nairobi), Air Ivoire (Abidjan) ve diğerleri tarafından işletilen Afrika'nın çeşitli bölgelerinden uçuşlar var.

Senegal Uçak Bileti Fiyatları

Senegal ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Senegal Hava Yolları bu seferleri düzenlemektdir. Senegal uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Senegal'e yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler ve Charter uçuşlarda düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Senegal uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
istanbul senegal kaç saat, thy istanbul dakar seferleri, istanbul dakar uçak bileti, senegal airlines, thy senegal seferleri, istanbul dakar arası uçakla kaç saat, senegale vize varmı, senegal nasıl bir yer, ucuz senegal uçak bileti, en uygun senegal uçak bileti, senegal uçak bileti fiyatlarısenegal uçak bileti