Bordo (Bordeaux) Uçak Bileti

Bordo Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Fransa Bordeaux şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Bordo (Bordeaux) Uçak Bileti

Ucuz Bordo Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Bordeaux Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Bordo (Bordeaux) Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Bordeaux Hakkında

Bordeaux, Fransa'nın güneybatısında Akitanya-Limousin-Poitou-Charentes bölgesinin Gironde departmanında yer alan şehir. 2008 itibarıyla belediye sınırları içersinde nüfusu 250.082'dir. Ancak şehirleşmiş Bordeaux-Arcachon-Libourne metropoliten bölgesinin nüfusu 1.010.000 olup, Fransa'nın şehirleşmiş metro mekanları arasında 7. sırada bulunmaktadır.

Bordeaux, 2007'den beridir "tarihî bir liman şehri" olması bundan dolayı Fransa amacıyla UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunmaktadır.

Güneybatı Fransa'nın başlıca ticaret merkezi ve limanıdır.

Şehir manzara olarak yarım ay biçimindedir. Bulunduğu nokta Garonne'un Atlas Okyanusu'na döküldüğü noktadan 98 km. mesafede olup şarap üretimi ile ünlü olan Bordelais bölgesinin içerisindedir. Bölge üzüm yetiştirilmesine çok elverişlidir. Meşhur beyaz ve kırmızı bordo şarapları burada yapılır.

Önemli olan başka bir sanayi kolu ise gemi yapımıdır. Garonne nehrinin üzerindeki ulaşım nedeniyle, Fransa'nın alım satım limanı vazifesini de yapar. Buradan dışarıya şarap, kanyak, cam, halı, kâğıt, şişe satılır. Dışarıdan kömür, petrol, fosfat getirilir ve alınır.

Uygun Bordo Uçak Bileti

Bordo Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Fransa Bordeaux şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Bordeaux'a Ulaşım

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 3 saat 45 dakika süren bir uçuşla direkt olarak Bordo’ya gitme talihi bulunuyor. Paris üzerinden Bordo’ya geçmeyi fikir edinenler ise uçak, tren ya da otobüs seçeneklerini kullanarak Bordo’ya rahatlıkla ulaşabiliyor. Hem de Avrupa’nın çoğu kentinden direkt ya da aktarmalı olarak Bordo uçak bileti alıp, bu görkemli şehre gitmek mümkün. Dileyenler Avrupa’daki tren hatlarını kullanarak, daha uzun bir Bordo yolculuğu yapabilir.

Büyüleyici atmosferi ile Avrupa’nın en şirin şehirlerinden olan Bordo’yu keşfetmek amacıyla geç kalanlardan olmayın. Şimdi yola çıkma vakti.

Bordeaux Uçak Bileti Fiyatları

Fransa ve Türk Havayolları İstanbul'dan Bordeaux'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Bordeaux Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Bordo Hava Durumu

BORDO HAVA DURUMU

Bordo Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Bordeaux uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Bordeaux uçak bileti, en uygun Bordeaux uçak bileti, Bordeaux uçak seferleri, Bordeaux uçak bileti fiyatları, istanbul Bordeaux uçak bileti, türkiye Bordeaux uçak bileti, ucuz Bordeaux uçak bileti, en uygun Bordeaux uçak bileti