Birmingham Uçak Bileti

Birmingham Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İngiltere Birmingham şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Birmingham Uçak Bileti

Ucuz Birmingham Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Birmingham Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Birmingham Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Birmingham Hakkında

Birmingham, Birleşik Krallık içinde; İngiltere'nin West Midlands (Batı Ülkeiçi) bölgesinde bir "metropolitan borough" statülü büyükşehirdir.

Birmingham Birleşik Krallık, İngiltere vatanının West Midlands Bölgesi'nde "Birmingham Platosu"'nda konumlanmış bir kentsl bölgedir. "Birmingham Platosu" deniz yüzeyinden rakımı 150m ile 300m arasından tespit edilen oran olarak yüksekçe bir arazidir.

Bu plato Britanya adasını ikissu havzasına bölmekte ve kuzeyinde kuzeye yönelik Trent Nehri havzası; güneyinde ise güneye yönelik Severn Nehri havzası bulunuyor. Şehrin güney-batısında nisbetein düşük rakımlı "Lickey Tepeleri", "Clent Tepeleri" ve "Walton Tepesi" bulunmakta; şunların rakımı maksimum 315m 'ye yetişmekle birlikte bu tepelerden kentin geniş manzaralı görülebilmektedir.

Birmingham kenti arazisinde tespit edilen akarsular yalnızca ufak debili dere ve çaylar olup şunlar "Tame Çayı" ve onun yan dalları ölen "Çöle Çayı" ve "Rea Çayı"'dir.

Birmingham Birleşik Krallık en büyük nüfuslu kentleri listesinde bulunuyor ve Londra kentinden sonra 2012 ön görülerine göre 1,085,400 şahıs nüfusu ile Birleşik Krallık'ta ikinci sırayı almaktadır.

Ev sahipliği yaptığı beş üniversite ile Birmingham Birleşik Krallık'ta Londra'dan sonra en büyük yüksek eğitim merkezidir. Şehirdeki üniversiteler Birmingham Üniversitesi, Birmingham City Üniversitesi, Aston Üniversitesi, University College Birmingham ve Newman Üniversitesi'dir.

Uygun Birmingham Uçak Bileti

Birmingham Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İngiltere Birmingham şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır. Hemen bizi arayın her türlü bilgiyi müşteri temsilcilerimizden ücretsiz olarak alın.

Uçak İle Birmingham'e Ulaşım

Türk Hava Yolları’nın aşağı yukarı 4 saat süren direkt uçuşlarıyla Birmingham’a ulaşım mümkün. Bunun dışında Swiss, KLM, Lufthansa ve Air France gibi havayollarının İstanbul’dan Birmingham’a aktarmalı uçuş seçenekleri de bulunuyor. Şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer alan Birmingham Uluslararası Havaalanı’ndan kente tren, otobüs, taksi ve shuttle ile ulaşım mümkün.

Birmingham Uçak Bileti Fiyatları

İngiltere ve Türk Havayolları İstanbul'dan Birmingham'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Birmingham Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Birmingham Hava Durumu

BIRMINGHAM HAVA DURUMU

Birmingham Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Birmingham uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Birmingham uçak bileti, en uygun Birmingham uçak bileti, Birmingham uçak seferleri, Birmingham uçak bileti fiyatları, istanbul Birmingham uçak bileti, türkiye Birmingham uçak bileti, ucuz Birmingham uçak bileti, en uygun Birmingham uçak bileti