Torino Uçak Bileti

Torino Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İtalya Torino şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Torino Uçak Bileti

Ucuz Torino Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Torino Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Torino Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Torino Hakkında

Torino, Kuzey İtalya'da Piyemonte bölgesinin ve kendi ismin taşıyan Torino ili'nin başşehri olup, Alpler ile çevrili olan Po Nehri'nin sol kıyısında konumlanır.

Torino, İtalya'nın kuzey-batısında tespit edilen bir kentidir. Torino adı Keltce'de "dağlar" manasına gelen Tau kelimesinden gelmektedir. İtalyanca'da Torino kelimesi "küçük Boğa" olarak çeviri edilebildigi için, şehrin flamasında boğa resmi bulunur.

Şehirde endüstri sektörü çok gelişmiştir. 2006 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmıştır.

Torino'da tespit edilen Savoya Krallık Hanedanı Sarayları 1997'den itibaren UNESCO Dünya Mirasları İtalya listesine katılmiştir.

İş ve kültür merkezi bulunduğu kadar büyük bir şehirdir. Şehir Kasım 2008 senesi nüfus sayımına göre belediye sinirlari icinde 909.193 şahıs olup, şehre ait alan ile 1,7 milyona ulaşmakta ve metropolitan alanlarıyla nüfusun 2,2 milyon bulunduğu ön görü edilmektedir. Torino, ekonomik büyüklük bakımından Roma ve Milano'dan sonra sıralamada üçüncü durumdadır.

Torino komününün belediye sınırları içersinde nüfusunun 19. ve 20. yüzyıllarda gelişmesi resmî nüfus sayımı sonuçlarına göre şu gösterimde özetlenmiştir.

Uygun Torino Uçak Bileti

Torino Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İtalya Torino şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Torino'ya Ulaşım

Türk Hava Yolları ile aktarmasız olarak 3 saatlik bir uçuş ile Türkiye’den Torino’ya ulaşım mümkün. Avrupa aktarmalı olarak Alitalia, British Airways, KLM, Air France ve Lufthansa aracılığı ile ortalama 6.5 saatlik bir yolculuk sonucunda da Torino’ya ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine 15 km uzaklıkta yer alan Torino Havaalanı’ndan kente, tren, taksi, shuttle ile ya da vasıta kiralayarak ulaşım mümkün.

Torino Uçak Bileti Fiyatları

İtalya ve Türk Havayolları İstanbul'dan Torino'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Torino Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Torino Hava Durumu

TORINO ILI HAVA DURUMU

Torino Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Torino uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Torino uçak bileti, en uygun Torino uçak bileti, Torino uçak seferleri, Torino uçak bileti fiyatları, istanbul Torino uçak bileti, türkiye Torino uçak bileti, ucuz Torino uçak bileti, en uygun Torino uçak bileti