Venedik Uçak Bileti

Venedik Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İtalya Venedik şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Venedik Uçak Bileti

Ucuz Venedik Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Venedik Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Venedik Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Venedik Hakkında

Venedik, kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üstüne kuruludur. Şehir, kenar şeridi süresince uzanan Venetian Lagoon bataklığında, Po ve Piave nehirlerinin deltaları arasına kuruludur. Venedik natural güzelliği, mimarisi ve sanat eserleri ile ün yapmıştır. Bu kent bütünüyle, deniz kulağı da dahil, Dünya Mirasları listesindedir.

Venedik, Veneto bölgesinin başkentidir. 2009 senesinde Venedik komününde 270,098 şahıs yaşıyordu (bu nüfusun 60,000'i tarihi Venedik şehrinde, 176,000'i Mestre ve Marghera kentlerinde, 31,000' ise deniz kulağı üzerindeki başka adalardadır). Padua ve Treviso kentleriyle beraber meydana gelen Padova-Treviso-Venedik Metropolitan Bölgesi (PATREVE)'nin toplam nüfusu 1,600,000'dir. PATREVE rastgele bir özerkliği bulunmayan, yalnızca istatistiksel bir bölgedir.

Venedik ismi, milattan evvelce 10. yüzyılda burada yaşam sürdüren Veneti insanlarınan gelmektedir. Hem de kent evvelceden Venedik Cumhuriyeti'nin başkentiydi. Venedik "La Dominante", "Serenissima", "Adriyatiğin Kraliçesi", "Sular Şehri", "Maskelerin Şehri", "Köprülerin Şehri", "Yüzen Şehir", ve "Kanallar Şehri" olarak bilinir. Luigi Barzini The New York Times Gazetesi'nde Venedik'i "kuşkusuz bir insan doğrulusunda oluşturulan en güzel kent" ilaveten Times Online Gazetesi de "Avrupa'nın en Romantik şehri" olarak tanımlamışlardır.

Venedik Cumhuriyeti Ortaçağlar ve Rönesans devresi süresince denizlerdeki en mühim kuvvet bulunduğu kadar 13. yüzyıldan 17. yüzyılın sonlarına kadar sanatın ve ticaretin merkeziydi. Tarihi süresince, bilhassa Rönesans Döneminde, çoğu sanatsal hareket olmuştur. Venedik tarihi süresince senfonik müzik ve operanın gelişiminde mühim rol oynayan, aynı vakitte Antonio Vivaldi'nin doğduğu kentdir.

Uygun Venedik Uçak Bileti

Venedik Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İtalya Venedik şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Venedik'e Ulaşım

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Venedik arasında direkt uçuş seferleri bulunuyor. Şehir merkezine 25 dakikalık uzaklıkta olan Marco Polo Havalimanı’ndan 30 dakikada bir kalkan otobüslerle ulaşım sağlanıyor.

Venedik Uçak Bileti Fiyatları

İtalya ve Türk Havayolları İstanbul'dan Venedik'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Venedik Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Venedik Hava Durumu

VENEDIK HAVA DURUMU

Venedik Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Venedik uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Venedik uçak bileti, en uygun Venedik uçak bileti, Venedik uçak seferleri, Venedik uçak bileti fiyatları, istanbul Venedik uçak bileti, türkiye Venedik uçak bileti, ucuz Venedik uçak bileti, en uygun Venedik uçak bileti