Küba Uçak Bileti

Küba Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Küba uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Küba Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Küba Uçak Bileti

Ucuz Küba Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Küba'ya Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Küba biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Küba Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Küba Hava Yolları Yetkili Satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Küba Hakkında

Küba , Karayip Denizi ile Kuzey Atlantik Okyanusu arasındaki en büyük Karayip adasıdır . Haiti'nin batısında, Meksika'nın doğusunda ve Jamaika'nın kuzeybatısında, Kayman Adaları ve Bahamalar arasında, Key West , Florida'nın 145 km güneyinde (90 mil) uzanmaktadır.

Küba, Amerikan ve Küba güçlerinin İspanyol-Amerikan Savaşı sırasında İspanyol kuvvetlerini yenmesinden sonra, 1898'de ABD'nin himayesine girdi. 1902'de Platt Amendment, ABD'nin Küba'yı askeri bir şekilde işgal etmesini sona erdirdi ancak Birleşik Devletler, "Küba'nın bağımsızlığını savunmak ve yaşam, mülkiyet ve bireysel özgürlüğün korunması için yeterli bir hükümet sürdürmek" için Küba'ya müdahale etme hakkını saklı tuttu "1902-1959 yılları arasında birçok ABD vatandaşı Küba'da ya da sıklıkla Küba'ya gitti, Küba ekonomisi ABD ve Kanada'dan gelen turizm ağırlıklıydı, Havana'da turistlere hitap eden çok sayıda gösteri, etkinlik ve otel vardı.

Fulgencio Batista, 1940-1944 yılları arasında Küba'da seçilen ve 1952-1959 yılları arasında ABD destekli bir diktatör olan Küba Devrimi sırasında devrilmeden önce seçilmişti. Küba Devrimi (İspanyol: Revolución cubana), Fidel Castro'nun 26 Temmuz Hareketi ve müttefikleri tarafından Fulgencio Batista'nın sağ kanat diktatörlüğü hükümetine karşı yürütülen silahlı ayaklanma idi. Devrim Temmuz 1953'te başladı ve isyancılar nihayet 1 Ocak 1959'da Batista'yı devirene kadar ara sıra devam etti.

Küba Devrimi, ABD-Küba ilişkilerinde önemli bir dönüm noktası oldu. Amerikan hükümeti başlangıçta Castro'nun yeni hükümetini tanımaya hazır olsa da, kısa süre sonra Komünist ayaklanmaların Güneydoğu Asya'daki gibi Latin Amerika ülkelerine yayılmasından korkmaya başladı. Bu arada Castro, devrim sırasında Batista hükümetine yardım sağladığı için Amerikalılara kızdı. Devrimci hükümet Ağustos 1960'da Küba'daki tüm ABD mallarını kamulaştırdıktan sonra Amerikan Eisenhower yönetimi, Amerikan topraklarındaki tüm Küba varlıklarını dondu ve diplomatik ilişkileri koptu ve Küba ambargosunu sıktı.

Uygun Küba Uçak Bileti

Küba Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Küba ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçakla Küba'ya Ulaşım

Havana'nın dışındaki Jose Martí Uluslararası Havaalanı , Küba'nın ana geçidi ve ABD , Kanada , Meksika ve Avrupa'daki önemli havayollarının hizmetindedir. Diğer Karayip adalarına da bölgesel uçuşlar var. Küba'nın ulusal taşıyıcısı Cubana de Aviacion , adayı Meksika , Güney ve Orta Amerika , Kanada ve Avrupa'daki bir avuç destinasyona bağlamaktadır.

ABD'li yolcular, Küba'daki birçok şehre düzenli uçuşlar yapan daha fazla havayolu şirketi görüyor. Atlanta, Miami, New York ve diğer birçok ABD hava yolu merkezinden günlük uçuşlar var. Ayrıca yasal olarak Mexico City veya Kanada'dan uçabilirsiniz. Kabataslak görünmesine rağmen - tamamen yasaldır.

Havana merkezine yapılan resmi bir taksi CUC25 tutarında, ancak daha ucuz, yasadışı olanları bulabilirsin. Maliyet, kilometre başına kabaca CUC1'dir.

Terminal 1'den (iç hatlar) La Habana Centro'ya yeni bir otobüs servisi var. Eğer 20: 00'dan önce Küba'ya varırsanız, taksi şoföründen sizi oraya götürmesini ve otobüs beklemesini isteyebilirsiniz (taksi için CUC1 ve otobüs için birkaç kuruş). Daha maceraperest veya biraz para kazanmak isteyenler için, halka açık otobüsler, Terminal II'ye sadece bir blok uzaklıktaki Avenida Rancho Boyeros'un ilerleyen saatlerinde geç vakit geçirir. Otobüse binerken yalnızca bir kaç kuruşa mal olacak, orta boy bir sırt çantası ya da küçük bagajdan daha fazla taşıyorsanız, sık sık yolcularla sıkışıyorlar, kelimenin tam anlamıyla mümkün olmayabilirler. Sıkmak için. Bu seçeneği belirlerseniz, otobüsün ve otobüs durağının Aralık 2016'dan itibaren otobüs haritalarına sahip olmadığını unutmayın. Başka bir deyişle, kendi haritanızla hazırlıklı olmalısınız; Sağlam bir yön duygusu ve bazı İspanyolca konuşabilme becerisi.

Ancak, kontrol edilen bagajınız çok tehlikelidir. Bagajlarınızın açılması ve değerli şeylerin kaldırılması gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bu, sadece Jose Marti International (Havana) 'da bir sorun olarak ortaya çıktı, şimdi tüm havaalanlara yayılmış gibi görünüyor. Kontrol edilen bagajlarda değerli eşyalarınızı paketlemek son derece risklidir - eğer aptal değilseniz.

Bavul konusunda, Jose Marti International (Havana) 'da bulunan kayıp veya gecikmiş bagaj, en azından Uluslararası Terminalde kaybolmuş ve bulunmuş bir bölgeye yönlendirilir. Herhangi bir nedenden dolayı kaybolan ve bulunan bölgeye yönlendirilirsiniz. , Mümkünse bagaj talebi etiketinizi veya numaranızı getirin. Personel kuyruk (satır) oluşturulmasını zorlamadığından kapının etrafındaki kalabalığın karşısına çıkmaya hazır olun. Kaybolduğunda ve bulununca, senden önce gelenlerle görüşün. Genellikle, yaklaşık bekleme süreleri vb. Konusundaki bilgilerine sahip olabilirler. Aralık 2016 itibariyle bekleme sürelerinden bahsederken bekleme süreleri yedi saate kadar veya daha uzun olabilir! Bekleme süreniz, hangi saatte varırsanız (geç gece / erken sabahlar daha kısa bekleme sürelerine sahip olduğunuz) yanı sıra haftanın hangi saatinde varacağınıza bağlı olacaktır. Herhangi bir gelişme kaydedemiyorsanız, mümkün olan hallerde havayolunuzun kapılı kaybolan ve bulunan giriş noktasından size eşlik etme konusunda öncülük etmesini isteyebilirsiniz. Birkaç konuk için bu seçenek başarılı oldu.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Bir oneworld biletini satın aldıysanız, o yıl içinde Amerika'ya yapılan diğer uçuşlar American Airlines aracılığıyla yasaklanacağını lütfen unutmayın.

Santiago de Cuba
Havana, en popüler giriş noktası olsa da, Antonio Maceo Havaalanı'na Küba'nın en yakın Karayip komşusu Jamaika ve Haiti'den ve ayrıca Miami, Toronto, Madrid ve Paris gibi uzak mesafelerden uçuşlar da var. . Santiago de Cuba, karayolu ve demiryolu bağlantılarıyla Küba'nın geri kalanıyla bağlantılıdır.

Küba Uçak Bileti Fiyatları

Küba ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Küba Hava Yolları bu seferleri düzenlemektdir. Küba uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Küba'ya yoğunluklardan dolayı genelde yaz aylarında ek seferler ve Charter uçuşlarda düzenlenmektedir bu uçuşların fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatlara gelmektedir. Türk Hava Yolları Küba seferleri hakkında bilgi için bizleri arayınız.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Küba uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
küba uçak bileti thy, istanbul küba uçak kaç saat, küba'ya en ucuz nasıl gidilir, küba tur fiyatları, istanbul küba direkt uçuş, küba otel fiyatları, küba uçakla kaç saat sürer, istanbul küba kaç saat, en uygun küba uçak bileti, küba uçak bileti fiyatları, en uygun küba uçak bileti, küba havayolları, türk havayolları küba uçak biletiküba uçak bileti