Cenevre Uçak Bileti

Cenevre Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İsviçre Cenevre şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Cenevre Uçak Bileti

Ucuz Cenevre Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Cenevre Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Cenevre Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Cenevre Hakkında

Cenevre, İsviçre'de Cenevre Gölü kıyısında yer alan, İsviçre'nin Zürih şehrinden sonra en yüksek nüfuslu ikinci şehridir. Fransızca konuşulan İsviçre bölgesi olan "Suisse Romande" bölgesinin en büyük şehridir. Aynı ada sahip Cenevre kantonu'nun başkentidir. Rhône Nehri'nin Cenevre Gölü'nden çıkışında konumlanmıştır.

Belediye sınırları içersinde kent (ville de Geneve) (Mart 2013 ön görüi itibarıyla) nüfusu 194,245 şahıs olup Belediye'yi de içine alan Cenevre Kantonu (République et Canton de Genève) içersinde nüfus 472,530 İsviçreli ikametgahlı şahısdir. 2011 senesi ön görülerine göre ise kent merkezine <30 dakikalık yolu icine alan alanda (bir alanı Fransa sınırları içersinde) (agglomération franco-valdo-genevoise (Grand Genève) da oturan İsviçre ikematgahlı nüfus 915,000 şahısdir.

Şehre çalışmaya gelenler bölgesinin İsviçre sınırları içersinde kalan kismi yani (Métropole lémanique bölgesinde ikamet eden nüfusun 1,5 milyon bireyi aştığı ön görü edilmektedir. Bu bölge Cenevre Gölü sahillerinde doğuya doğru olan Vevey ve Montreux kentlerini ve kuzey-batıya Yverdon-les-Bains kentine doğru Vaud kantonu içersinde 60 dakikalık yolculuk yapanları içine almaktadır.

Cenevre'de Gezilecek Yerler
Dünyanın saat üretim merkezi olan Cenevre bu unvanını hala koruyor. Saat endüstrisi, lüks el yapımı saat üretim merkezleri ile ciddi bir döviz kazancı gerçekleştiren kentte bu sektörde binlerce insan çalışıyor. Alp Dağları’nın görkemli manzarası, Cenevre Gölü, yemyeşil park ve bahçeler, uluslararası örgütlerin merkezi idare birimleri, müze ve sanat galerileri ile şehir, Avrupa’nın en mühim çekim merkezlerinden.

Şehri tarif etmeye başlamak amacıyla Cenevre Gölü ve etrafı ilk tercih edilecek yerlerden biri. Gölün Eaux Vives alanında tespit edilen Jet d'eau, su üstüne püskürttüğü ve 140 metre yüksekliğe ulaşan etkisiyle dünyanın en kuvvetli su fıskiyesi özelliğini taşıyor.

Göl ve etrafındeki peyzaj düzenlemeleri ziyaretçilerini kendisine kayran bırakırken, Brunscwick, Charles II'nin mezarı gölü görmeye gelenlerin uğradığı duraklardan. İngiliz Bahçesi, Çiçek Saati ve Ulusal Anıt’ın sıralandığı bölge Mont Blanc Köprüsü’nün sonucunda konumlanıyor. Ulusal Anıt, Cenevre ve İsviçre’nin 1815 senesinde birleşmesini sembolize ediyor.

Uygun Cenevre Uçak Bileti

Cenevre Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İsviçre Cenevre şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Cenevre'ye Ulaşım

İstanbul Atatürk Havalimanı ve Antalya Havalimanı’ndan derli toplu direkt uçuşların olduğu Cenevre’ye belli başlı Avrupa şehirlerinden aktarmalı olarak uçmak mümkün. Cenevre uçak bileti fiyatlarına bakmak bu sürecin ilk aşaması olabilir. Öte yandan İsviçre ortamında tren ve otobüs yolculuğu ile de Cenevre’ye ulaşılabiliyor.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
İsviçre’nin sınır şehri Cenevre, görkemli Alp Dağları Manzarası, çarpıcı mimari yapıları ve insanı kendisine hayran bırakan anıt ve heykelleriyle keşfedilmeye değer.

Cenevre Uçak Bileti Fiyatları

İsviçre ve Türk Havayolları İstanbul'dan Cenevre'ye direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Cenevre Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cenevre Hava Durumu

CENEVRE HAVA DURUMU

Cenevre Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Cenevre uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
cenevre uçak bileti, en uygun cenevre uçak bileti, cenevre uçak seferleri, cenevre uçak bileti fiyatları, istanbul cenevre uçak bileti, türkiye cenevre uçak bileti, ucuz cenevre uçak bileti, en uygun cenevre uçak bileti