İstanbul - Bişkek Uçak Bileti

İstanbul Bişkek Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Kırgızistan Bişkek şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
-- TRAVELAND TURIZM --
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
İstanbul - Bişkek Uçak Bileti

Ucuz İstanbul Bişkek Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla İstanbul Bişkek Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Bişkek Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Bişkek Hakkında

Kuzeyde Kazakistan, doğu ve güneydoğuda Çin Halk Cumhuriyeti, batıda Özbekistan ve güney ve güneybatıda Tacikistan ile komşu olan Kırgızistan’ın başkenti olan Bişkek, aynı vakitte ülkenin en büyük kenti konumunda. Bir satranç tahtası biçiminde geliştirilen Bişkek, geniş meydanları, tarihi yapıları, devlet binaları ve Sovyet devresinden kalma tek tip blokların bir arada olduğu bir kent.

Kazakistan sınırında, Chui Irmağı kıyısında, Alma Atı’nın güneybatısında yer alan kent, Kırgız Sıradağları‘nın eteklerinde, Alaarçe ve Alamedin Irmakları üstüne kurulmuş, Büyük Chuiski Kanalı’nın ikiye böldüğü yemyeşil bir kent Bişkek.

1878 senesinde Ruslar doğrulusunda, Kokand Hanlığı’nın yönetimindeki Pispek Kalesi’nin alınmasıyla kurulan Bişkek, 1926’ya kadar Pispek adıyla anılmış. Daha sonraları bu kentde doğan ve mühim devrim kahramanlarından biri olan Sovyet Generali Mihail Vasilyeviç Frunze’nin adı verilerek onurlandırılmış. Kırgızistan’ın bağımsızlığıyla beraber başkent olarak son adı Bişkek olarak kalmış.

Uygun İstanbul Bişkek Uçak Bileti

İstanbul Bişkek Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Kırgızistan Bişkek şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Bişkek'de Ne Yenir?

Yerel Kırgız mutfağı fazlalıkla ekmek, pilav ve patatesten oluşuyor. Yemeklerde ise genelde koyun ya da sığır eti tüketiliyor. Sovyet devrelerinden bu yana gelenekselleşen shashlyk, salamurada bırakılmış ve kızartılmış koyun ya da sığır etinden yapılıyor. Bunun yanısıra samsi diye adlandırılan ve fırınlanmış yufka ile beraber sığır ya da piliç etinden meydana gelen bu yemek bilhassa öğle yemeklerinde sofralara geliyor. Şehrin restoranlarında Amerikan hamburgerinin yöreseli olan gamburger sunuluyor. Döner de yeşil salata, salatalık, maydanoz ve ketçapla beraber yuvarlak ekmekler arasında servis ediliyor.

Alışverişte ise kent merkezindeki The Osh Bazaar kentin en canlı çarşısı olmakla beraber besinya dair derhal her şeyi bulabileceğiniz bir pazar. Hediyeliklerde ise Kırgızistan’a özgü keçe aksesuarlar iyi bir tercih. Bunun yanısıra geleneksel desenleriyle rengârenk Kırgız halıları da çok meşhur. Buraya kadar gelmişken kımızı yani at sütünü de denemeden dönmeyin.

Bişkek'de Gezilecek Yerler

İyi bir kent planlamasına sahip olan Bişkek’in, dik caddelerin birbirini kestiği ağaçlıklı meydanlarını yürüyerek keşfetmek gerektiğince keyifli. Şehrin merkezi olan ve festivallere ev sahipliği yapan Ala-Too Meydanı’nda Meclis Binası ve Ulusal Müze yer alıyor. İlk iki katında Kırgız tarihinin, en üst katta ise Sovyet devresi materyallerinin sergilendiği müzenin kuzeyinde ise Lenin Heykeli bulunuyor. Devlet Uygulamalı Sanatlar Müzesi’ni Kırgız kültürünü gözlemlemek isteyenler ise ziyaret edebilir. Burada Kırgız el işi sanatı örnekleri sergileniyor.

Devlet Tarih Müzesi’nin de yer aldığı meydanda eğlence parkı Panfilova ve White House olarak adlandırılan Başkanlık Konutu da bulunuyor. Ana devlet binası pozisyonundaki White House’un gösterişli binasının derhal yakınlarındaki parkta Ivan Panfilov Heykeli’ni de görebilirsiniz.

Tarihi Bişkek Tren İstasyonu, 1946’dan bu yana hiçbir yenilik yapılmadan ayakta kalan ve Alman harp mahkûmları doğrulusunda inşa edilmiş bir yapı. Erkindik Bulvarı ise istasyonun derhal karşısında yer alıyor. Burada tespit edilen ve bir devre kente ismini veren Mikhail Frunze’nin Atlı Heykeli’ni fotoğraflayabilirsiniz.

Ülkenin tekstil, deri, besin gibi saniyesel sanayinin ve Kırgızistan Bilimler Akademisi, Devlet Üniversitesi, Teknik ve Tarım Enstitüleri, opera, tiyatro, bale ve kütüphanelerinin olduğu kültür ve eğitim merkezi olan Bişkek nüfusu fazlalıkla gençlerden oluşuyor. Gece yaşamı renkli olan kent, hem Rus hem de Orta Asya yaşamının birleştiği güzel bir coğrafya.

İstanbul'dan Bişkek’e Ulaşım

Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları ile İstanbul-Bişkek arasında direkt uçuş seferleri bulunmakla beraber, Air Astana ve başka pek çok havayolu şirketinin aktarmalı uçuşlarından yararlanabilirsiniz.

Uçuş zamanı İstanbul'dan aşağı yukarı 5 saat 20 dakika sürüyor. Manas Uluslararası Havalimanı ise kente 25 km uzaklıkta bulunuyor.

İstanbul Bişkek Uçak Bileti Fiyatları

Bişkek'e İstanbul'dan düzenli olarak Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları, Air Manas ve Kırgızistan Hava Yolları seferler düzenlemektedr. Bişkek uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Uygun ve kampanyalı fiyatlardan biletinizi satın almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. En uygun ve ucuz fiyatlar için hemen bizi arayın.

Bişkek Hava Durumu

BIŠKEK HAVA DURUMU

Bişkek Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz İstanbul Bişkek uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul bişkek uçak bileti, kırgızistan uçak bileti fiyatı, istanbul bişkek uçakla kaç saat, atlas jet bişkek, istanbul osh uçak biletleri, bişkek hava yolları, antalya kırgızistan uçak bileti fiyatları, bişkek otel fiyatları, kırgızistan hava yolları, bişkek uçak bileti, ucu bişkek uçak bileti, en uygun bişkek uçak bileti, bişkek uçak bileti fiyatları, antalya bişkek uçak bileti, thy bişkek, ankara bişkek uçak bileti