İstanbul - Moskova Uçak Bileti

İstanbul Moskova Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Moskova şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
İstanbul - Moskova Uçak Bileti

Ucuz İstanbul Moskova Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla İstanbul Moskova Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
İstanbul Moskova Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Moskova Hakkında

Tarihin değişik zamanlarında mühim olaylara ev sahipliği yapan Moskova, Rusya’nın başkenti. Etkileyici alanları, anıtları, görkemli mimari yapıları, dünyanın en eski metro ağı, yemyeşil derli toplu park ve bahçeleri ile kent kendisine hayran bırakacak güzellikler taşıyor.

Moskova Nehri üstünde kurulu olan kent, tarih süresince Rusya’nın merkezi oldu. Sovyetler Birliği ve Çarlık Rusyasının idari merkezi konumunda olan kent, Rusya ve Avrupa’nın en kalabalık kenti unvanını taşıyor. 10 milyonu aşan nüfusa sahip olan kentde, günün her saati dinamik bir manzara ve trafik bozukluğu yaşanıyor.

Uygun İstanbul Moskova Uçak Bileti

İstanbul Moskova Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Moskova şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Moskova'da Gezilecek Yerler

Rusya’nın eğitim, finans, sanayi, bilim ve kültür merkezi olan Moskova, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde tespit edilen yapıtlari ve bölgeleri, görkemli katedralleri, muazzam güzellikteki saray ve resmi yapıları, varlıklı koleksiyona sahip müzeleri, heykelleri ve natural güzellikleri ile Avrupa’nın en çok turist ağırlayan kentleri arasında.

Şehrin göbeğinde tespit edilen Kremlin Sarayı, Moskova’nın en çok tanınmış simgesi. Borovitsky Tepesi’ne kurulu olan Kremlin Sarayı’nın etrafı yüksek duvarlarla çevrili. Etkileyici bir manzarae sahip burç ve duvarlardan Moskova Nehri, Kızıl Meydan, Saint Basil's Katedrali ve Alexander Bahçesi görülüyor.

Rusya’nın en mühim merasim merkezi olan Kızıl Meydan, üstünde taşıdığı Lenin mozolesi ile de biliniyor. 1924 yılındaki ölümünden 6 ay sonra mumyalanan Lenin’in cenazesinin olduğu mozole, dünyada en çok ziyaret edilen mezarlardan biri. Rusya’nın bir devreye damgasını vuran efsanevi liderine duyulan saygı gerektiğince büyük.

Kızıl Meydan’da tespit edilen 13 metre yüksekliğindeki Lobnoye Mesto, yuvarlak yapılı taş bir heykel. Meydanı bütünleyen yapıtlar arasında tespit edilen yapı fotoğraf tutkunları amacıyla iyi bir durak.

Kızıl Meydan’ın göbeğinde tespit edilen Saint Basil's Katedrali (Cathedral of Saint Basil the Blessed), Rusya’nın en çok tanınmış dini yapılarından. Avrupa ile Asya’yı birleştiren Rusya mesajı taşıyan yapı, iç dekorasyonu ve tavanlarındaki işlemeleri ile de ilgi çekiyor.

Avrupa’nın en mühim kültür merkezi, sanat galerisi ve müzelerine ev sahipliği yapan Moskova’da görülmesi gereken yapılar arasında Puşkin Müzesi, Moscow Museum of Modern Art, State Tretayakov Galerisi, Preobrazhenka Mezarlığı, Nativity Kilisesi (Putinki), St. Nicholas Kilisesi ve Chudov Manastırı da bulunuyor.

İstanbul'dan Moskova'ya Ulaşım

Rusya’nın başkenti Moskova’da 3 adet havalimanı bulunuyor. Türkiye’den haftanın 7 günü direkt uçak seferi tespit edilen ülkeye, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve Antalya havalimanlarından gidilebiliyor. Bunun amacıyla Moskova uçak bileti alabilmek yeterli.

Geniş cadde ve bulvarları, her biri sanat eseri sayısal değeri taşıyan köprüleri, yeşil dokusu ve peyzaj tasarımı ile numune gösterilen park ve bahçeleri, sanat galerisi atmosferi taşıyan metro ağı, alan ve dini yapılarıyla Rusya’nın başkenti Moskova harika bir tatil rotası. Hava yolu şirketlerinin ideal uçak bileti fırsatlarını değerlendirerek, bu etkileyici, güzel Avrupa başkentine yolculuk gerçekleştirme gerektiğince kolay.

İstanbul Moskova Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot ve Türk Havayolları İstanbul'dan Moskova'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Moskova Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Moskova Hava Durumu

MOSKOVA HAVA DURUMU

Moskova Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz İstanbul Moskova uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti pegasus, moskova antalya uçak bileti, istanbul moskova uçak kaç saat, ankara moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti aeroflot, moskova otel fiyatları, rusya uçak bileti fiyatları, antalya moskova charter uçak bileti, türk hava yolları, thy moskova, en uygun moskova uçak bileti, ucuz moskova