03/05/18

Traveland Turizm Yurtiçi, yurtdışı uygun fiyatlı uçak bileti, vize işlemleri, tatil turları satışı, araç kiralama hizmeti.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Muğla Dalaman Uçak Bileti

Dalaman Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Dalaman Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Dalaman Havalimanı ufak gibi görünse de en mühim transfer merkezlerinden biridir. Konumu itibari ile çoğu bölgeye yakın olması ile çokça tercih edilen havalimanı özelliği taşımaktadır. Ülkemizin çoğu yerinden Dalaman Havalimanı’na seferler düzenlenmektedir.

Aynı vakitte vatan dışına çıkışlar içersinde transferlı olarak seferler düzenlenmektedir. En ideal uçak bileti bulmak amacıylase erken bilet alabilmek mühimdir. Genellikle sezonda büyük rağbet bulunduğu amacıyla uçak biletlerinde artışlar görülebilmektedir.

Bu amaçla en ucuz uçak bileti bulmak amacıyla eskiden bilet alabilmek ya da kampanyalardan yararlanmak mühim olmaktadır. Havalimanına indiğinizde ise çoğu bölgeye düzenlenen otobüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Sonuç olarak  bölgedeki çoğu tatil yöresine basit ulaşım sağlayabilir ve tatiliniz amacıyla ulaşım bundan sonra sizin amacıyla problem olmaktan çıkabilir.

Dalaman Hakkında

Yaz aylarında gezilebilecek kusursuz yerlerden biri olan Dalaman muhakkak ziyaret etmeniz ve kalmanız gereken bir bölgedir. Nüfus olarak ufak olmasının yanı sıra bilhassa yaz aylarında nüfusta büyük artış olmakta ve turistler ile bölge canlanmaktadır.

Ekonomik yönden en çok turizmden kaynak gerçekleştiren bölge tabiat ve temiz hava ile insanların dikkatini çekmektedir. Gezilebilecek çoğu yere sahip olması ile de hiç sıkılmadan çok güzel bir tatil geçirilebilmektedir. Bölgenin sahip bulunduğu denizin yanı sıra Dalaman Çayı ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır.

Ülkemizde en iyi rafting uygulanabilecek yerlerden olması sebebi ile de sporcuların uğrak yerleri olmuştur. Aynı vakitte bu çayda profesyonel organizasyonlar da düzenlenmektedir.
Muğla Dalaman Uçak Bileti

Dalaman'da Gezilecek Yerler

Eski çağlardan kalan kalıntıları görmek, tarihi derinlemesine yaşam sürdürmek ve kusursuz fotoğraflar çekmek amacıyla Tlos Antik Kenti ziyaret edilebilir. Yaka Köyü mevkiinde tespit edilen antik şehir çoğu kral mezarına sahip bulunduğu amacıyla ziyaretçilerin çok tercih ettiği yerlerden biri özelliği taşımaktadır.

Yeşil tabiat ve denizi bir arada görmek dilerseniz Günlük Koyu tam size göre bir yer. Bu alanda kalabileceğiniz otel ve pansiyonlarda bulunmaktadır. Güzel ortamlardan biri olan Dalaman’a ulaşım ise gerektiğince basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bölgeye karayolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi havayolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bölgenin en mühim transfer merkezlerinden biri olan Dalaman Havalimanı bilhassa yaz aylarında gerektiğince yoğun işlemektedir. Dalaman uçak bileti alarak havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman'a Nasıl Gidilir?

Türkiye’de ilçe sınırlarında tespit edilen birkaç havalimanından biri olan Dalaman Havalimanı, ülkemizin en çok yabancı turist giriş ve çıkışının yapıldığı merkezler arasında. Genellikle yaz aylarında olağanüstü bir yoğunluk yaşanan havalimanı Avrupa çoğunluklu uçak bağlantıları ile ülkemiz turizmi amacıyla gerektiğince mühim bir kapı. İngiltere, Almanya, Hollanda ve kuzey ülkelerinden uçak bağlantıları olan havalimanına charter seferler de düzenleniyor. Bölgede yerleşik yaşam sürdüren çok sayıda yabancı turistin olması bu havalimanının önemi artıran unsurlardan.

İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın 7 günü direkt uçak seferlerinin düzenlendiği Dalaman’a İzmir Adnan Menderes, Antalya ve Ankara Esenboğa havalimanlarından da direkt seferlerle ulaşılabiliyor. Bunun amacıyla Dalaman uçak bileti alabilmek gerekiyor.

Ulaşım ağı yönünden rahat bir konumda olan ilçeye Muğla-Fethiye karayolu üzerinden bağlantı sağlanıyor. Türkiye’nin dört bir yanından şehirlerarası otobüs seçenekleri ve vasıta kiralama da ulaşım amacıyla seçenekler arasında. Dalaman havalimanında araba kiralama seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz. İlçe sınırlarında tren yolu olmamasına karşın bir tren istasyonunun bulunması ziyaretçilerin dikkatini çekiyor.

Türkiye’nin güneyinde, Akdeniz kıyısında yer alan Dalaman çevresindeki turizm merkezleri ile hesaba katıldığında gerektiğince tanınmış bir turistik destinasyon. Yılın her devresi görkemli manzaralar yayınlayan bölgeye hareket amacıyla ilk ismim uçak biletlerine göz atmak olabilir.

Dalaman Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Dalaman havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Dalaman Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Muğla Hava Durumu

MUĞLA HAVA DURUMU

Muğla Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Dalaman Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Dalaman Uçak Bileti, En Uygun Dalaman Uçak Bileti, Dalaman Uçak Seferleri, Dalaman Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Dalaman Uçak Bileti, Ankara Dalaman uçak bileti, İzmir Dalaman Uçak Bileti, Ucuz Dalaman Uçak Bileti, En Uygun Dalaman Uçak Bileti, Dalaman Havalimanı, Dalaman Uçak Saatleri, Kampanyalı Dalaman Uçak Bileti, Promosyon Dalaman Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Diyarbakır Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Şehre gerçekleştireceğiniz ziyaretlerde ise karayolu ile kendi aracınız ile gelebileceğiniz gibi otobüs seferlerinin yanı sıra uçak seferlerini de tercih edebilirsiniz. Hızlı bir ulaşım dayanıklıak amacıyla Diyarbakır uçak bileti temin ederek ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Yeni Havalimanı’nın şehre 6 kilometre mesafede olması havayolları ile ulaşımı daha cazip kılmaktadır. Çeşitli dönemlerde alabileceğiniz en ideal uçak bileti fırsatlarını kullanarak ekonomik uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

THY, Pegasus, AnadoluJet firmaları İstanbul ve Ankara’dan haftanın belirli günleri direk uçuş gerçekleştirmektedir. En ucuz uçak bileti alarak sizlerde ulaşımınızı süratli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı ile kent arasında otobüs seferlerinin düzenlendiği gibi vasıta kiralama ya da taksi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Diyarbakır Hakkında

Dokuz bin senelik bir geçmişe sahip olan Diyarbakır, doğu illerinin insanlar arasında en çok bilinenidir. Geçmişten şu zamana kadar bir çok medeniyete ev sahipliği yapan kent bu özelliği yardımıyla tarihi yönden çok önemi bir konuma sahiptir.

Farklı medeniyetlerin buluştuğu kentte değişik kültürden insanların bulunmasına yol açmış ve böylece kültürel bir zenginliğin doğuşu sağlanmıştır. Yapılan kazılarda ise Yontma Taş Devri’nden kalıntılar bulunmuştur. Çeşitli mağaralarda çok eski yaşamlara dair izler keşfedilmiş ve buda kentin tarihi önemini artırmıştır.

Şehrin bu özelliklerinden ötürü turizm yönünden çok mühim bir yere sahiptir. Yapılan yatırımlar ile de insanların ulaşımlarının kolaylaştırılması sağlandığı amacıyla şehre gelen ziyaretçi adedi da artmıştır.
Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır'da Gezilecek Yerler

Diyarbakır gezilerinizde gezmeniz gereken yerlerden biri Ulu Camii’dir. Eski dönemlerde İslam güçlerinin Diyarbakır’ı ele geçirmesi ile Mar-Toma Kilisesi camiye dönüştürülmüştür. Bu cami aynı vakitte Anadolu’nun en eski camileri arasındadır.

Behram Paşa Camii gezebileceğiniz bir başka durak olmalı. Mimar Sinan’a yaptırılan bu cami süslemesi, mimarisi ile hem tarihi hem de mimarı olarak büyük bir ciddiye sahiptir. Şeyh Mutahhar Camii minaresi olan dört ayaklı minare ise gezilerinizde muhakkak görmeniz gereken yerler arasında. İslam dininin 4 mezhebini simgeleyen bu minare eski olmasına karşın hala dayanıklı durmaktadır.

Bu yerlerin yanı sıra Mesudiye Medresesi, Meryem Ana Kilisesi, Arkeoloji Müzesi, Maladi Köprüsü, Diyarbakır Kalesi kenti ziyaret ettiğiniz vakitler görmenizi gereken yerler arasında yer almalıdır.

Diyarbakır'a Nasıl Gidilir?

Diyarbakır’a Türkiye’nin çoğu yerinden uçak, otobüs ve trenle ulaşılabiliyor.
Yüzyıllar süresince değişik medeniyetlerin tesiri altında kalan Diyarbakır, Güneydoğu’nun en mühim ticaret, bilim ve kanaat kentlerinden biri olarak ziyaretçilerini etkiliyor.

Bir uçak bileti uzaklığındaki Diyarbakır, lezzetli yemekleri, dinamik sokakları ve tarihi izler taşıyan mimari eserleri öne çıkıyor.

Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Diyarbakır havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Diyarbakır Hava Durumu

DIYARBAKIR HAVA DURUMU

Diyarbakır Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Diyarbakır Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Diyarbakır Uçak Bileti, En Uygun Diyarbakır Uçak Bileti, Diyarbakır Uçak Seferleri, Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti, Ankara Diyarbakır uçak bileti, İzmir Diyarbakır Uçak Bileti, Ucuz Diyarbakır Uçak Bileti, En Uygun Diyarbakır Uçak Bileti, Diyarbakır Havalimanı, Diyarbakır Uçak Saatleri, Kampanyalı Diyarbakır Uçak Bileti, Promosyon Diyarbakır Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Erzincan Uçak Bileti

Erzincan Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Erzincan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Erzincan uçak bileti alarak havayolları firmalarından en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz. Genellikle erken uçak bileti aldığınızda en ideal uçak bileti bulma imkanınız daha yüksek olmaktadır.

Erzincan Havalimanı’nın en mühim özelliği ise şehre yalnızca 7 kilometre mesafede olmasıdır. Mesafenin kısa olması ile basit ulaşım sağlayabilirsiniz. THY, Pegasus, AnadoluJet uçak biletleri ile direk uçuşlardan ya da aktarmalı uçuşlardan yararlanarak şehre ulaşım sağlamak mümkün.

Havalimanı yurtiçi ve yurtdışı uçuş seferlerini gerçekleştirmektedir. Havalimanından şehre otobüs seferleri düzenlendiği gibi, vasıta kiralama ve taksi imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Ülkemizin her yerinden uçak seferleri yapılmaktadır. Fakat birtakım noktalarda aktarmalı uçuşların yapıldığı unutulmamalıdır. Bu imkanlar yardımıyla sizlerde Erzincan’a uçak bileti alarak seyahat edebilirsiniz.

Erzincan Hakkında

Tarım ve hayvancılık bakımından varlıklı olmasının yanı sıra şeker, süt ve et fabrikaları ile ülke ekonomisine büyük katkı gerçekleştiren Erzincan, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Ekonomik yönden doğu bölgesinin mühim illerinden biri olmasının yanı sıra tarih yönünden da gerektiğince mühim bir konuma sahiptir.

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Erzincan, bububugünümüzde bu medeniyetlerden bir çok yapıt barındırmaktadır. Şehir karasal iklime sahip bulunduğu amacıyla bilhassa gezi programlarınızı bahar aylarına ayarlamanız sizin açınızdan daha doğru bir karar olabilir. Çevre illere göre daha ılık bir havaya sahip olsa da, kış aylarında hava çok soğuk olmakta ve yaz aylarında da sıcak hava yüksek derecelerde hissedilmektedir.
Erzincan Uçak Bileti

Erzincan'da Gezilecek Yerler

Erzincan Müzesi’ni ziyaret ederek etnografik ve arkeolojik kalıntıları araştırma imkanını kullanabilirsiniz. Eski uygarlıkların kullandığı eşyaları inceleyerek vakit yoluculuğu yapabilirsiniz. Abrenk Kilisesi ise mimari yönden çok değişik olması ile dikkatleri üstüne çekmektedir.

Uzun seneler evvelce oluşturulan kilise bububugünümüzde hala varlığını korumaktadır. Mama Hatun Kervansarayı ise Osmanlı saatinde inşa edilmiş ve bububugünümüzde hala mimarisi ile ilgi çekmektedir. Aynı vakitte Mama Hatun Türbesi’ni ziyaret edebileceğiniz gibi Gülabibet Camii’de gezi programınızda yer alabilir. Doğal güzellikleri keşfetmek dilerseniz Erzincan’da Ekşisu Gölü, Köroğlu Mağarası, Girlevik Şelalesi kusursuz tabiat ile iç içe olabileceğiniz ortamlardan biridir.

Erzincan’ın bu güzelliklerini görmek ve yeni yerler keşfetmek amacıyla şehre karayolu ya da havayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Erzincan'a Nasıl Gidilir?

Erzincan topraklarının büyük bir bölümü Doğu Anadolu, ufak bir bölümü ise Karadeniz Bölgesi'nde yer alıyor. Şehre karayolu ile gelmek isterseniz, İstanbul’dan 1019, Ankara’dan 688ve İzmir’den ise 1277 kilometre mesafede bulunuyor. Otobüs terminalinden ise kent içi olmuş ve otobüs hattıyla dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Erzincan’a trenyolu ile gelmeyi fikir edinenler amacıyla Erzincan Divriği arasında günlük tren seferleri bulunmakla beraber Doğu Ekspresi de her gün çalışıyor.

Erzincan’a ulaşım amacıyla en ideal ve en konforlu alternatif havayolu. Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Hava Limanına haftanın 7 günü, Anadolu Jet ile Ankara Esenboğa Havalimanına haftanın 7 günü ve Sun Express hava yolu ile İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanına haftanın 3 gün ve Sun Express havayolu ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına haftanın 2 günü olmak üzere haftada toplam 19 tarifeli uçak seferi yapılıyor. Erzincan Havaalanın kent merkezine mesafesi ise 7 kilometre.

Evliyâ Çelebi’nin “70 câmili çok mâmur bir kent” dediği Erzincan bir uçak bileti uzağınızda!

Erzincan Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Erzincan havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Erzincan Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Erzincan Hava Durumu

ERZINCAN HAVA DURUMU

Erzincan Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Erzincan Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Erzincan Uçak Bileti, En Uygun Erzincan Uçak Bileti, Erzincan Uçak Seferleri, Erzincan Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Erzincan Uçak Bileti, Ankara Erzincan uçak bileti, İzmir Erzincan Uçak Bileti, Ucuz Erzincan Uçak Bileti, En Uygun Erzincan Uçak Bileti, Erzincan Havalimanı, Erzincan Uçak Saatleri, Kampanyalı Erzincan Uçak Bileti, Promosyon Erzincan Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Elazığ Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Elazığ uçak bileti alarak süratli ulaşım sağlanabilir. Şehre yalnızca 12 kilometre olan Elazığ Havalimanı ile ülkemizin tüm şehirlerine seferler düzenlenmektedir. Büyük şehirlere ve bu şehirlerden (İstanbul, Ankara, İzmir) direk uçuşlar bulunabilmektedir.

Fakat çoğu şehre havayolları ile ulaşım aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. En ucuz uçak bileti bulmak amacıyla Ucuz Uçak Bileti kampanyalarını takip edilebilir. Biletinizi sayfamızdan sorgularsanız En Uygun Uçak Biletini araştırma fırsatınız da olacaktır.

Havalimanının şehre yakın olması otobüs ile ulaşımı basitlaştırmaktadır. Günümüzde havalimanı pisti üstünde çalışmalar yapılmaktadır. Proje bittiğinde bölgenin en büyük havalimanı olma özelliğine sahip olması ile transfer merkezlerinden biri durumuna dönüşmesi beklenmektedir. Sizlerde bu imkanlar ortamında Uçak Bileti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elazığ Hakkında

Elazığ, ülkemizin doğusunda tespit edilen iş bölümünde ilerlemiş olmasının yanı sıra tarihi yönden da varlıklı bir şehirimizdir. Yılın detaylı dönemlerinde turist çekebilen yönü ve gezilebilecek çoğu bölgeye sahip olması ile turizm yönünden da canlılık görülmektedir.

Genellikle yaz aylarında insanların daha çok ziyaret ettiği bir yerdir. Gezilebilecek çoğu noktaya sahip olan şehiri ziyaret ettiğinizde hiç sıkılmadan tarihi yapıları inceleyebilirsiniz. Osmanlı’nın yapılarından biri olan ve şu vakita kadar kadar varlığını koruyan Üryan Baba Türbesi her vakit ziyaretçi çekmektedir.

Kitabeye sahip olan Üç Lüleli Çeşme Harput girişinde bulunmaktadır. Çeşme eşi benzeri olmayan olmasının yanı sıra yuvarlak kemere sahip olması ile ve uzun bir geçmişe sahip olması ile de insanların ilgisini çekmektedir. İnsanları bu bölgelere geldiklerinde ziyaret ettiği yerlerden biri olmayı başarmıştır.
Elaziğ Uçak Bileti

Elazığ'da Gezilecek Yerler

Hepimizin uzaktan yakından bildiği Ulu Camii bölgenin en bilindik yapılarından biridir. Türklerin Anadolu’daki en eski camii olma özelliğini taşıyan Ulu Camii yakın vakitte restore edilmiş ve bugünümüzde dayanıklılığı artırılarak insanların ziyaretine açılmıştır.

İbadete açık olması da bilhassa o bölümde tespit edilen insanların bu denli mühim bir camiyi ziyaret etmeleri ile canlılığını devam ettirmektedir. Alacakaya ilçesine yolunuz düşerse şayet Sori Şelalesi’ni ziyaret etmeyi unutmayın. Genellikle kış ardından eriyen karların şelalenin su yükünü artırması güzel bir tabiat harikasının da meydana çıkmasını sağlamaktadır.

Fotoğraf çekmek isteyenler amacıyla çok verimli bir yerdir. Elazığ’a ulaşım ise karayolu, trenyolu ve Havayolu ile sağlanabilmektedir.

Elazığ'a Nasıl Gidilir?

Elazığ Havalimanı şehir merkezine 12 km uzaklıkta, Elazığ-Diyarbakır karayolu üstünde bulunuyor. Elazığ’a ulaşımın en basit ve zAhmetsiz biçimi hava yolu. Elazığ Havaalanı’ndan İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Malatya, Şanlıurfa ve Samsun’a direkt uçuş mümkün.

Elazığ'ın en mühim karayolu bağlantısı; Ankara-Kayseri-Malatya üstünden gelerek, Tunceli ve Erzurum'a giden devlet yolu. Bu karayolunun 156 km’si Elazığ il sınırları amacıylade. Elazığ'da karayolu ile yolcu nakliyeciliği yapan 3 otobüs firmasının yanında, Elazığ'dan transit geçiş yapan çok sayıda otobüs firmasının olması günün her saati, Elazığ'dan başka illere ve başka illerden Elazığ'a ulaşımı son derece basitlaştırıyor. Şehir Ankara’ya 755 km, İstanbul’a 1199 km ve İzmir’e 1277 km mesafede.

Demiryolu ile Elazığ’a gelmeyi tercih edenler amacıyla, Elazığ-Ankara arasında Mavi Tren mevcut. Gardan hergün karşılıklı olarak, Malatya-Gaziantep-Adana ve Mersin'e Fırat Ekspresi, Haftanın 2 günü Van gölü Ekspresi, haftanın 1 günü Şam Ekspresi, Haftanın 1 günü TransAsya Ekspresi seferleri bulunuyor. Malatya - Sivas - Kayseri - Ankara - Eskişehir - Bilecik - İstanbul (Haydarpaşa), Kütahya - Balıkesir - Manisa - İzmir - Konya - Afyon illerine ekspres treni ile ulaşım mümkün.

Elazığ yalnızca ülkemizin değil dünyanın da mühim kültür miraslarından biri. Bu kadim coğrafyanın her yanı tarih kokan havasını teneffüs etmek, bir uçak bileti uzaklığında.

Elazığ Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Elazığ havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Elazığ Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Elazığ Hava Durumu

ELAZIĞ HAVA DURUMU

Elazığ Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Elazığ Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Elazığ Uçak Bileti, En Uygun Elazığ Uçak Bileti, Elazığ Uçak Seferleri, Elazığ Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Elazığ Uçak Bileti, Ankara Elazığ uçak bileti, İzmir Elazığ Uçak Bileti, Ucuz Elazığ Uçak Bileti, En Uygun Elazığ Uçak Bileti, Elazığ Havalimanı, Elazığ Uçak Saatleri, Kampanyalı Elazığ Uçak Bileti, Promosyon Elazığ Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Gaziantep Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı şehre 20 kilometre uzaklıktadır. Uçak seferlerine paralel olarak otobüs seferleri düzenlenmekte ve belirli bölgelere yolcular ulaştırılmaktadır. Aynı vakitte vasıta kiralama imkanları da havalimanından sağlanabilir.

Gaziantep Uçak Bileti alabilmek ve En Uygun şekilde bilet bulmak istiyorsanız acenteler ve internet üzerinden Uçak Bileti incelemesi yapabilirsiniz. Birçok noktaya direk uçuşun bulunduğu Havalimanı gerektiğince yoğun çalışmaktadır. En Ucuz bileti alabilmek amacıyla erken Uçak Bileti almanız gerekse de birtakım vakitlerde havayolları firmalarının yaptığı kampanyalar ile Uygun Fiyatlara bilet bulabilirsiniz.

Ülkemizin her alanına ise aktarmalı uçak seferleri de bulunmaktadır. Bu güzel şehrimizi ziyaretlerinizde uçak seferlerini tercih ederek vakitten tasarruf edebilirsiniz.

Gaziantep Hakkında

Halkımız arasında genel olarak Antep olarak telaffuz edilen Gaziantep tarihi yönden büyük bir ciddiye sahiptir. Hatta Doğu’nun Paris’i olarak anılarak önemi vurgulanmaktadır. Eski vakitlerde İpek Yolu’nun mühim bir durak noktası olması sebebi ile kültürel miras bakımından çok varlıklıdir.

Bundandır ki bubugünümüzde de hala ticaret bakımından ülkemizin mühim kentlerinden biri olma özelliğini devam ettirmektedir. Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış bulunduğundan dolayı detaylı kültürlerden mirasları görmek mümkündür. Antep, kurtuluş mücadelesinde büyük bir başarı göstererek Gazi unvanını alarak Gaziantep olmuştur.

Ülkemizin güneyinde tespit edilen bu kent her bireyin ömründe en az bir kere gezilmesi ve kentte tespit edilen kültür miraslarını görülmesi gerekir.
Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep'de Gezilecek Yerler

Gaziantep ziyaretlerinizde tarihi Antep evleri dikkatinizi çekecektir. Büyük avlulara sahip olan bu evler taştan yapılmıştır ve bubugünümüzde hala sağlamlığını koruyarak insanların tarihi hayatasını sağlamaktadır. Bu evlerin birçoğunu gezebilir ve eski vakitlerde insanların nasıl bir ortamda hayat sürdürdüğünü inceleyebilirsiniz.

Şehir merkezinde gezebileceğiniz bir başka nokta ise Bakırcılar Çarşısı’dır. Bu çarşı ülkemizde ünlü olması sebebi ile ziyaretçisi gerektiğince yüksek olan bir çarşıdır. Bu çarşı beş yüz senelik bir geleneği hala yaşatan çok seyrek ticaret bölgelerinden biridir. Bakırın sanat ile buluşmasıyla meydana çıkan bu mamüller hala alıcı bulmaktadır.

Gaziantep’in bu güzelliklerini görmek ve ziyaretlerinizi yapmak amacıylase tren ve otobüs seferlerini tercih edebileceğiniz gibi süratli bir ulaşım tercih etmek istiyorsanız havayolu tercih edilebilir.

Gaziantep'e Nasıl Gidilir?

Gaziantep’e Türkiye’nin değişik kentlerinden bir uçak bileti alarak ulaşmak mümkün. Türkiye'nin bir çok havalimanından Gaziantep’e direkt olarak uçuş gerçekleştiriliyor. Gaziantep Havalimanı kent merkezinden 20 kilometre uzaklıkta.

Şehir ve etrafında ulaşım basitliği yönünden Gaziantep havalimanı vasıta kiralama seçeneklerine göz atabilirsiniz. Etkileyici yemekleri, varlıklı tarihi, misafirperver insanları, vakitte yolculuk yaptıran sokakları ile Gaziantep uçak bileti fırsatlarına göz atıp, Gaziantep’i keşfetmek çok kolay!

Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Gaziantep havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Gaziantep Hava Durumu

GAZIANTEP HAVA DURUMU

Gaziantep Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Gaziantep Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Gaziantep Uçak Bileti, En Uygun Gaziantep Uçak Bileti, Gaziantep Uçak Seferleri, Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Gaziantep Uçak Bileti, Ankara Gaziantep uçak bileti, İzmir Gaziantep Uçak Bileti, Ucuz Gaziantep Uçak Bileti, En Uygun Gaziantep Uçak Bileti, Gaziantep Havalimanı, Gaziantep Uçak Saatleri, Kampanyalı Gaziantep Uçak Bileti, Promosyon Gaziantep Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Lefkoşa Uçak Bileti

Lefkoşa Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Lefkoşa Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Havayolları ile gerçekleştireceğiniz ziyaretlerde Lefkoşa uçak bileti araştırmanızı eskiden yapmanız mühimdir. Ani uçuşlarınızda uçuş saati yakın bulunduğunda en ideal uçak bileti bulmakta zorlanabilirsiniz.

Fakat detaylı kampanyalar ile en ucuz uçak biletini bulma olanağından yararlanabilirsiniz. Ülkemizden Türk Havayolları , Atlasglobal, Pegasus Havayolları, Onur Air direk uçuş seferleri gerçekleştirmetadır. İstanbul’dan direk olarak uçacak olanlar bir buçuk saat gibi kısa bir vakit ortamında şehre ulaşabilmektedir.

Diğer illerden gelmek isteyenler ise aktarmalı olarak uçak seferleri bulabilmektedir. Havalimanında otobüs seferler, vasıta kiralama şirketleri ve taksi olanağı bulunmaktadır. Bölge çok büyük olmadığı amacıyla ulaşım konusu ile ilgili problem yaşamadan tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havayolları firmalarını tercih ederek şehre süratli ulaşım sağlayabilirsiniz.

Lefkoşa Hakkında

Güzel ülkemiz Türkiye doğrulusunda tanınmış KKTC’nin başşehri olan Lefkoşa, stratejik ciddiye sahip bulunduğu gibi tabiat güzelliği bakımından da çok mühimdir. Kıbrıs’ın en kalabalık şehri olma özelliğinin yanı sıra kültürel zenginliği, ticarette olan önemi ve ulaşım bakımından mühim bir konumda olması şehrin insanlar doğrulusunda sık ziyaret edilir duruma gelmesine namacıyla olmaktadır.

Ülkemizden de sık ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Genellikle ülkemiz kış aylarını yaşarken insanların sıcak bir tatil gerçekleştirme istediklerinde ilk uğrak mekanlarından biri Lefkoşa olmaktadır. Bu amaçla de hem ülkemizden hem de vatan dışından gelen insanlar bu şehri sık sık ziyaret etmektedir. Güney Kıbrıs Rum Kesimi ile olan siyasi problemler yaşansa da bu hal kentlerin gelişimini ve insanların tatil tercihi olmasını çok etkilememektedir.
Lefkoşa Uçak Bileti

Lefkoşa'da Gezilecek Yerler

Lefkoşa’ya aynı vakitte detaylı turlarda düzenlenmektedir. Tur şirketleri doğrulusunda oluşturulan bu organizasyonlar yardımıyla insanlar ideal bütçeler ile şehri gezebilmektedir. Temmuz ve Ağustos aylarında sıcaklığın çok yüksek olması insanların başka aylarda bu şehri tercih etmesine namacıyla olmaktadır.

Sıcağa dayanamayanlar amacıyla Mart Nisan ayları daha ideal olabilir. Gezilmesi gereken ise çoğu nokta bulunmaktadır. Bunlardan bazıları olan Arap Ahmet Sokağı, Arasta Sokağı, Venedik Sütunu, Belediye piyasası bu şehre uğradığınızda gezmeniz ve görmeniz gereken yerler arasındadır. Çeşitli turlara katılabileceğiniz gibi kentte tespit edilen müzeleri de ziyaret edebilirsiniz. Lefkoşa’ya gitmek amacıylase havayolları firmalarını tercih etmek en doğru seçim olacaktır.

Lefkoşa'ya Nasıl Gidilir?

İstanbul’a 1 saat 15 dakikalık uçuş mesafesindeki Lefkoşa’da, Ercan Uluslararası Havalimanı bulunuyor. Havalimanı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin turistik merkezi Girne’ye 40 km, Lefkoşa’ya ise 22 km uzaklıkta. Ercan Havalimanı’na İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Hatay ve Gaziantep’ten direkt olarak uçuş bulunuyor. Lefkoşa uçak bileti alarak çok kısa bir yolculukla ulaşılabilen bu kent, tatil gerçekleştirme ve değişik bir tecrübe yaşam sürdürmek isteyenlerin gözdesi. Türk vatandaşlarının KKTC’ye kimlikle giriş yapabiliyor olması da büyük avantaj.

Kıbrıs’a Mersin Taşucu ve Antalya’nın Alanya ilçelerinden feribot seferi bulunuyor. Her gün karşılıklı olarak oluşturulan seferlerde feribot Girne Limanı’na ulaşıyor. Feribota yaya olarak binildiği gibi bisiklet, motosiklet, otomobil, kamyon ve tır gibi vasıtalar da kabul ediliyor.

Antik çağlardan bu yana Akdeniz’in en mühim yerleşim meydanlarından biri olan Lefkoşa, köklü tarihi geçmişi, dinamik kent yaşantısı, korunan tabiatsı, adanın turizm merkezlerine olan yakın konumu, Türkiye’den ulaşım basitliği ve ideal fiyatlı konaklama seçenekleriyle cazip bir destinasyon. Bir uçak bileti uzaklığındaki Lefkoşa amacıyla kampanyalı biletlere derhal göz atın!

Lefkoşa Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Lefkoşa havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Lefkoşa Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Lefkoşa Hava Durumu

LEFKOŞA HAVA DURUMU

Lefkoşa Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Lefkoşa Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Lefkoşa Uçak Bileti, En Uygun Lefkoşa Uçak Bileti, Lefkoşa Uçak Seferleri, Lefkoşa Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Lefkoşa Uçak Bileti, Ankara Lefkoşa uçak bileti, İzmir Lefkoşa Uçak Bileti, Ucuz Lefkoşa Uçak Bileti, En Uygun Lefkoşa Uçak Bileti, Lefkoşa Havalimanı, Lefkoşa Uçak Saatleri, Kampanyalı Lefkoşa Uçak Bileti, Promosyon Lefkoşa Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Hatay Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Hatay ilimizi ziyaret etmek amacıylase çoğu ulaşım yolunu seçebilirsiniz. Hatay Uçak Bileti alarak bilhassa süratli bir şekilde ulaşım sağlamak isteyenler yararlanabilmektedir. Uçak Bileti En Ucuz şekilde bulabilmek amacıyla sitemiz üzerinden tetkik gerçekleşebileceği gibi davetiye merkezimiz aracılığı ile de En Uygun Uçak Bileti incelemesi yapılabilmektedir.

Hatay Havalimanı İstanbul, Ankara ve İzmir’den direk uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Diğer illerden gelmek isteyen şahıslar ise aktarmalı olarak Uçak Bileti bulabilirler. Havalimanında kent merkezine otobüs seferleri bulunmaktadır. Türk Havayolları, Pegasus Havayolları ve Anadolujet gibi çoğu Havayolu firması seferler düzenleyerek bu şehrin ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır.

Havalimanı İskenderun ilçesine 45 kilometre mesafede bulunmaktadır. Araç kiralama ya da otobüsler ve taksiler ile ulaşım basitçe sağlanılabilir.

Hatay Hakkında

Ülkemizin tarih bakımından en eski kalıntılara sahip olan Hatay, bölgemizin en güneyinde yer almazı ve Suriye ile sınır komşusu olması, Akdeniz’e kıyısı bulunması sebebi ile çoğu yönden büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Yapılan kazılardan anlaşılan bölgenin Kalkolitik Çağ’dan kalıntılar olduğunu göstermektedir. İskenderun, Antakya gibi mühim bölgelere sahip olan kent tarih bakımından gerektiğince zengindir. Genellikle değişik dinlerin mabetlerine ev sahipliği yapması sebebi ile kültürel zenginliğe sahip olması bölümde önde gelen kentler arasında yer almasını etkilemektedir.

Osmanlı dehemmiyetinden şu zamana kadar ulaşan çoğu yapıt yardımıyla tarihe bir kapı açılmakta ve bu yerler ziyaret edilerek eski yaşantılar keşfedilebilmektedir.
Hatay Uçak Bileti

Hatay'da Gezilecek Yerler

Habib-i Neccar Camii bölgenin en mühim camisidir. Bölgenin Arap Müslümanların himayesine girmesi ardından oluşturulan bu cami 636 senesinde tamamlanmıştır. Fethin simgesi durumuna gelen bu cami daha ardından çoğu hadise görür ve Osmanlı doğrulusunda yine eski durumuna getirilir.

Farklı dinlerin buluştuğu yer olan Hatay’da ilaveten St. Pierre  Kilisesi’de görülmesi gereken yerler arasında konumunu almaktadır. Çok eski bir yapı olan bu kilise varlığını korumakta ve şuanda ziyaretçilere açıktır. Mitolojik yerlerden biri olan Haron Cehennem Kayıkçısı, eski vakitlerde görülen bir salgın üstüne oluşturulan bir kehanette, kayalara bu tür bir çizimin yapılması onları koruyacağına inanılmıştır.

Salgının bitmesi ile yazın kalan bu yapıtden anlaşıldığı üzere bir kadın silueti yapılmaya çalışılmıştır.

Hatay'a Nasıl Gidilir?

Hatay’a karayolu ile ulaşmak dilerseniz Türkiye’nin batısı amacıyla biraz zahmetli: İstanbul’dan 1115 Km, Ankara’dan 668 Km, İzmir’den 1080 Km Demiryolu düşünürseniz, Hatay’a tren seferi bulunmadığından İskenderun’dan kalkan günlük trenlerle Dörtyol ilçesi üzerinden, Adana aktarmalı olarak Mersin’e kadar demir yolu ulaşımı mümkün. Fakat her gün karşılıklı tek sefer yapılıyor.

Hatay’a ulaşımın en kestirmesi havayolu. Türk Hava Yolları ve başka özel uçak firmaları ile ulaşım gerektiğince rahat. Şehir merkezinden ise dilediğiniz yere basitçe gidebiliyorsunuz.

Hatay - İstanbul arası uçuş zamanı 1 saat 35 ilâ 1 saat 50 dakika, Hatay - Ankara arası uçuş zamanı 1 saat 15 dakika..

Hatay Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Hatay havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Hatay Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Hatay Hava Durumu

HATAY HAVA DURUMU

Hatay Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Hatay Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Hatay Uçak Bileti, En Uygun Hatay Uçak Bileti, Hatay Uçak Seferleri, Hatay Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Hatay Uçak Bileti, Ankara Hatay uçak bileti, İzmir Hatay Uçak Bileti, Ucuz Hatay Uçak Bileti, En Uygun Hatay Uçak Bileti, Hatay Havalimanı, Hatay Uçak Saatleri, Kampanyalı Hatay Uçak Bileti, Promosyon Hatay Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Isparta Uçak Bileti

Isparta Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Isparta Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Ülkemizde tespit edilen havalimanlarının çoğuna buradan sefer düzenlenmektedir. Direk uçuş olmayan bölgelere ise transferlı olarak seferler düzenlenebilmektedir. Genellikle vatan dışı seyahatlerinizde transfer yaparak uçağı tercih edebilirsiniz.

Uçak bileti alabilmek amacıyla sitemizi seçebilirsiniz. Sayfamız üzerinden en ucuz uçak bileti alma imkanlarından yararlanarak ekonomik uçak bileti alabilirsiniz. Uçak bileti alacağınız dönemde o anki en ideal bileti bulmak amacıyla bizden hizmet alabilirsiniz. Şehre ulaşımda çok süre harcamak istemiyorsanız en doğru tercih havayolu ile ulaşım olacaktır.

Sizlerde basitçe davetiye merkezimiz aracılığımızla ile ya da Traveland.com.tr ‘ den uçak bileti sorgulamaları yaparak dilediğiniz tarihlerdeki uçak seferlerini inceleyerek uçak biletinizi birkaç dakika ortamında alabilirsiniz.

Isparta Hakkında

Göller bölgesi olarak tanınan Isparta Akdeniz Bölgesi’nin batısında tespit edilen ülkemizin güzel şehirlerinden biridir. Coğrafi konumu sebebi ile geçmişte çoğu medeniyete ev sahipliği yapmış olması ile tarih bakımından da gerektiğince mühim bir yere sahiptir. Ekonomik olarak da gerektiğince ilerlemiş olan ilimizin en mühim ekonomik özelliği gül yetiştiriciliği yapmasıdır.

Ülkemizin gül yetiştiriciliğinin merkezi olmasının yanı sıra dünyada yapılan gül yağı üretiminin yüzde altmışı Isparta’da üretilmektedir. İklim olarak da büyük bir avantaja sahiptir. Akdeniz Bölgesi’nin en mühim kış turizminin yapıldığı yer olması ile bilhassa kayak organizasyonları kış aylarında gerçekleştirilmektedir.

Tarihi yapı olarak mühim yapıtlare sahip olan kentte Uluborlu Kalesi, Kutlubey Ulu Camii, Kavaklı Camii, Eğirdir Dündar Bey Medresesi gibi yapıtlar kenti ziyaret edenlerin muhakkak gezmesi gereken yerlerdendir.
Isparta Uçak Bileti

Isparta'da Gezilecek Yerler

Isparta’ya gittiğinizde Kovada Gölü net ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Göl görünümü ve tabiat ortamında olmanın keyfi kusursuz bir seçim olacaktır. Müze gezmeyi seven şahıslar Isparta Müzesi’ni ziyaret edebilirler.

Buraların yanı sıra Atabey Ertokuş Medresesi, Kızıldağ Milli Parkı, Adada Antik Kenti gezilmesi gereken başka bölgelerdir. Isparta iline ulaşım ise havayolu ve karayolu ile gerçekleştirilebildiği gibi tren yolu ile de gerçekleştirilmektedir. Isparta uçak bileti alarak gerçekleştireceğiniz uçak seferlerinde Süleyman Demirel Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Havalimanı şehre 35 kilometre uzaklıkde bulunduğu amacıyla uzaklık olarak bir problem yaratmamaktadır. Havayolları şirketleri Isparta’ya derli toplu olarak uçak seferi düzenlemektedir.

Isparta'ya Nasıl Gidilir?

Isparta Akdeniz, Ege ve İç Anadolu Bölgeleri arasında ve İzmir-Konya ve Ankara-Antalya hattı üzerindeki konumundan ötürü karayolu ile ulaşım basit sağlanıyor. Isparta, İstanbul’dan 596, Ankara’dan 393 ve İzmir’den 405 Km uzaklıkde.

Süleyman Demirel Havalimanından ise Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet ile İstanbul ve İzmir’e uçak seferleri sağlanıyor.

Isparta Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Isparta havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Isparta Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Isparta Hava Durumu

ISPARTA HAVA DURUMU

Isparta Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Isparta Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Isparta Uçak Bileti, En Uygun Isparta Uçak Bileti, Isparta Uçak Seferleri, Isparta Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Isparta Uçak Bileti, Ankara Isparta uçak bileti, İzmir Isparta Uçak Bileti, Ucuz Isparta Uçak Bileti, En Uygun Isparta Uçak Bileti, Isparta Havalimanı, Isparta Uçak Saatleri, Kampanyalı Isparta Uçak Bileti, Promosyon Isparta Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla İstanbul Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Şehir hava ulaşımı bakımından çok yoğundur. Bu amaçla en uzun uçak bileti bulma olasılülüğü daha yüksektir. Genellikle eskiden alınan biletlerle otobüs biletleri fiyatına uçak bileti bulma olanağı yakalanabilir.

Şehirler arası hava yolları olarak en çok Anadolujet, Pegasus havayolları tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra THY yeterli seferleri her havalimanından gerçekleştirmektedir. İstanbul’da tespit edilen havalimanlarına ulaşım ise otobüs ve servisler ile olası olmaktadır. Uygun mesafelerden taksi kullanılabildiği gibi havalimanlarında vasıta kiralama firmaları tercih edilerek vasıta kiralanabilir.

İstanbul havalimanları bilhassa yurtdışı uçuşlarda transfer merkezi bulunduğu amacıyla İstanbul uçak bileti bulma konusu ile ilgili daha rahat bir şehirdir. Her gün bir çok kentten sefer bulmak gerektiğince kolaydır. Sizlerde İstanbul’a gerçekleştireceğiniz ziyaretlerde havayolları firmalarını tercih ederek kısa sürelerde İstanbul’a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

İstanbul Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan, yalnızca ülkemizin değil dünyanın stratejik ve kültürel bakımından en mühim şehirlerinden biri olan İstanbul, turistik yönden varlıklılikleri, iş potansiyeli ve kültürel mirasları ile öne çıkmaktadır.

Ülkemizin en kalabalık kenti olan İstanbul bubugünümüzde göç almaya devam etmektedir. Günden güne ilerleyen ve senede milyonlarca bireyin ulaşım sağladığı bu kentte şu anda iki havalimanı bulunmaktadır. Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı bubugünümüzde etkinlik gösteren dünyanın saseneı havalimanları arasındadır.

Yapımı devam eden 3. Havalimanı bitirildiğinde ise dünyanın en mühim noktası durumuna gelecektir.
İstanbul Uçak Bileti

İstanbul'da Gezilecek Yerler

İstanbul’da gezilecek ve görülecek yerler sasenearak ve gezilecek bitecek gibi değildir. Tarih bakımından çok eski değerlere sahip olması, değişik dinlere ve kültürlere ev sahipliği yapmış olması kültürel miras yönünden varlıklı olmasını sağlamıştır.

İnsanların en çok ilgisini çeken Ayasofya, SultanAhmet Camii, Süleymaniye Camii, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Haydarpaşa Garı, Kız Kulesi gibi yerlerdir. Buralar sene ortamında sonsuz turistin uğrak yeri olmaktadır. En ideal uçak bileti kampanyalarından yararlanılarak bu yerleri ziyaret etmek daha ekonomik olmaktadır.

Bu tarihi yerlerin yanı sıra İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Sahaflar Çarşısı, Gülhane Parkı gibi yerler de insanların gezebileceği, alış veriş yapıp dinlenebileceği, yemek yiyebileceği en çok tercih edilen bölgelerdir. Herkes doğrulusunda tanınan bu bölgelerin dışında gezilecek bir çok yer bulunmaktadır.

İstanbul'a Nasıl Gidilir?

İstanbul yalnızca Doğu ile batının harmanlanması değil, aynı zamansa gelenekselle modernizmin buluştuğu bir köprü aynı zamanda. Ucuz İstanbul uçak bileti fırsatları yakaladığınız zaman, değişik kültürlerin orjinal renkleriyle süslediği benzersiz dünya kentini keşfedin.

En tanınmış seyahat rotalarından biri olan Antalya İstanbul uçak bileti seçeneklerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan İstanbul havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel İstanbul Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

İstanbul Hava Durumu

İSTANBUL HAVA DURUMU

İstanbul Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz İstanbul Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
İstanbul Uçak Bileti, En Uygun İstanbul Uçak Bileti, İstanbul Uçak Seferleri, İstanbul Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul İstanbul Uçak Bileti, Ankara İstanbul uçak bileti, İzmir İstanbul Uçak Bileti, Ucuz İstanbul Uçak Bileti, En Uygun İstanbul Uçak Bileti, İstanbul Havalimanı, İstanbul Uçak Saatleri, Kampanyalı İstanbul Uçak Bileti, Promosyon İstanbul Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


İzmir Uçak Bileti

İzmir Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla İzmir Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Güzel kentimiz İzmir’e ulaşım ise gerektiğince kolaydır. Ülkemizin her kentinden otobüs bulunmaktadır. Aynı vakitte ülkemizde hava nakliyeciliğinin gelişmesi ile havayolları şirketleri bu büyük kentte aktif olarak sefer düzenlemektedir.

İstanbul, Ankara, Antalya, Trabzon, Erzurum, Gaziantep gibi çoğu kentten direkt uçuş bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı’ndan Türk Havayolları, Pegasus Havayolları, Atlas Global ve Onur Air, Sabiha Gökçen Havalimanı ’ndan ise Pegasus Havayolları, Anadolujet, Sun Express ‘in direk seferleri mevcuttur.

İzmir her sezon ziyaret edilen bir kent bulunduğu amacıyla en ucuz İzmir uçak bileti bulmak amacıyla erken bilet alabilmek büyük üstünlük sağlayacaktır. Aynı vakitte en ideal uçak biletini araştırmak amacıyla havayolları firmalarının kampanyalarını takip edebilirsiniz. Yıl ortamında oluşturulan bir çok kampanya ile gerektiğince ideal fiyatlara İzmir’e uçma olanağı yakalayabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Ülkemizin üçüncü ilerlemiş ve büyük kenti olan, Ege Denizi’nin en büyük kenti olan İzmir, tatil ve iş amacıyla en çok ziyaret edilen illerimizden biridir. Ekonomi yönünden ülkemiz amacıyla gerektiğince mühim olan İzmir, bilhassa fuarlar ile ün yapmıştır.

Fuar kısmı dünya genelinde ün yapmış ve her yıl yüzlerce, dünya genelinde ve ülkemizde etkinlik gösteren firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra limanı da dışalım ve dışalım bakımından çok mühim bir konuma sahip olması ekonomik yönden gerektiğince kuvvetli bir kent olmasını sağlamaktadır.

Ege Denizi’nin en büyük kenti olmasına karşın kendisine has özelliği ile sakin ve dinlendirici bir kent olması da dikkatleri üstüne çekmektedir. Genellikle ilçeleri natural hayat ve huzur verici yapısı ile insanların ilgisini çekmektedir
İzmir Uçak Bileti

İzmir'de Gezilecek Yerler

İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı bulunmaktadır. Havalimanına otobüsler ile ulaşım olası bulunduğu gibi taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı vakitte vasıta kiralama firmalarının çok olması ile de şehre ziyaretlerinizde basitçe vasıta kiralayarak rahat bir şekilde işlerinizi yapmak fırsatını yakalayabilirsiniz. Ulaşım bakımından aynı vakitte metro olanağının da bulunması rahat ve süratli bir şekilde havalimanına ulaşımın sağlanması amacıyla büyük bir imkandır.

Şehirde dolaşmak istediğinizde sizi çoğu bölge karşılamaktadır. Aynı vakitte denize kıyısı olması ile yaz döneminde turistlerin uğrak yeri olmaktadır. Bütün bu güzellikleri ile İzmir ülkemizin en çok beğenilen kentlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

İzmir'e Nasıl Gidilir?

Ege Bölgesi’nin en batısında yer alan İzmir’e Türkiye’nin her bölgesinden basitçe ulaşılabiliyor. Bütün hava yolu şirketlerinin Türkiye’nin değişik yerlerinden İzmir’e direkt uçuşu bulunuyor. Bunun amacıyla İzmir’e uçak bileti alabilmek yeterli.

Bazı Avrupa kentlerinden İzmir’e direkt uçuş olanağı da var. Adnan Menderes Havalimanı İzmir kent merkezine 17 kilometre uzaklıkta. İstanbul, Ankara, Eskikent, Denizli Balıkesir ve Aydın’dan TCDD’nin tren seferleri ile İzmir’e gelmek olası. Hem de Türkiye’nin dört bir yanından değişik otobüs firmalarından alacağınız biletle İzmir’e gelebilirsiniz. İzmir ve çevresini basitçe dolaşmak amacıyla izmir havalimanı vasıta kiralama seçeneklerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Etkileyici natural güzellikleri, 8,500 yıla uzanan tarihi geçmişin izlerini taşıyan antik kentleri, sıhhatli ve lezzetli mutfağı, dinamik kent hayatı ile İzmir seyahati, bir uçak bileti uzaklığında.

İzmir Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan İzmir havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel İzmir Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

İzmir Hava Durumu

İZMIR HAVA DURUMU

İzmir Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz İzmir Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
İzmir Uçak Bileti, En Uygun İzmir Uçak Bileti, İzmir Uçak Seferleri, İzmir Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul İzmir Uçak Bileti, Ankara İzmir uçak bileti, İzmir İzmir Uçak Bileti, Ucuz İzmir Uçak Bileti, En Uygun İzmir Uçak Bileti, İzmir Havalimanı, İzmir Uçak Saatleri, Kampanyalı İzmir Uçak Bileti, Promosyon İzmir Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Kars Uçak Bileti

Kars Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Kars Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Şehir merkezinden yalnızca yedi kilometre mesafede olan Kars Havalimanı’na her gün seferler düzenlenmektedir. İstanbul’dan direk uçuşlar yapılabilmektedir ve ortalama iki saat seviyesinde uçuş sürmektedir. Diğer illerden gelmek isteyenler şayet direk uçuş bulamazlarsa En Ucuz Uçak Bileti ile aktarmalı olarak uçuş bulabilirler.

Kars Uçak Bileti aynı vakitte vatan dışı uçuşları içersinde alınabilmektedir. En Uygun Uçak bileti imkanları yardımıyla Kars iline hem ekonomik fiyatlarla uçabilir hem de vakitten tasarruf ederek kısa vakit ortamında şehre ulaşabilirsiniz. Ucuz Kars Uçak Bileti bulabilmeniz amacıyla biletinizi birkaç ay öncesinden almanız gerekebilir çünkü Kars’a çok çok Uçak Seferi düzenlenmemektedir.

Havalimanından otobüs seferleri gerçekleştirilmektedir. Havalimanın merkeze yakın olması ile de taksiler daha rahat tercih edilebilmektedir. Sizlerde Uçak Biletinizi alarak Kars’a uçuşlarınızı gerçekleştirebilir ve bu güzel şehiri keşfedebilirsiniz.

Kars Hakkında

Kars, ülkemizin en soğuk illerinden biri olma özelliğinin yanı sıra en çok heykele sahip olan şehiridir. Kış aylarının çok sert geçmesi şehirte hayatı biraz zorlaştırsa da çoğu organizasyon düzenlenerek kış ayları dşayetlendirilmektedir.

Ülkemizin mühim kayak merkezlerinden biri olması büyük organizasyonların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kış turizmi Sarıkamış Kayak Merkezi’nde ağırlık kazanmaktadır. Kış turizminin yanı sıra yakın tarihimizde kurtuluş mücadelesinde çok mühim olayların yaşandığı şehir tarih yönünden çok mühimdir.

Eski zamanlardan kalan tarihi yapıtlar ise insanların bu şehre gelmesi amacıyla bir başka nedendir. Ülkemizde kalkınan şehirlerden biri olan Kars’ta oluşturulan yatırımlar ile de iş adamlarının sık ziyaret ettiği bir şehir durumuna gelmiştir.
Kars Uçak Bileti

Kars'ta Gezilecek Yerler

Kars’ta gezilecek yerler arasında Ani Harabeleri gelmektedir. Çok uzun bir geçmişe sahip olması ve yapı olarak ilgi çekici olması tarih severlerin burayı ziyaret etmesi amacıyla yeterli bir nedendir. Doğu Anadolu’nun en büyük ikinci gölü olan Çıldır Gölü şehirin mühim yerlerinden biridir.

Ardahan sınırında tespit edilen göl şehir merkezine bir buçuk saatlik mesafededır. Kış aylarında tamamiyle donması ile güzel görüntüler meydana çıkıyor. Ülkemizde donan tek göl olma özelliği de taşımaktadır. Buradaki balıkçılar balık avlamak amacıyla buz engelini geçmeleri gerek.

Kazdıkları delikler ise bir günde yine donmaktadır. Bu ve daha çoğu güzelliği yapısında barındıran Kars iline ulaşım ise karayolu ile sağlandığı gibi havayolları ile de sağlanmaktadır.

Kars'a Nasıl Gidilir?

Kars, kuzeydoğu Anadolu’nun ulaşım ağının kesiştiği noktada yer aldığından kara, demir ve havayolu ulaşımını olası kılıyor. Karayolunu tercih edenler amacıyla, İstanbul’dan 1437 Km, Ankara’dan 1080 Km, İzmir’den 1670 Km. Otobüs terminalinin şehir merkezine mesafesi 3 km ve şehir merkezinden ise dilediğiniz yere dolmuşlarla ulaşım olası.

Demiryolu ile gelmek isteyenler amacıyla Kars-Ankara-İstanbul trenyolu (Erzurum-Erzincan-Sivas-Kayseri üzerinden) bağlantıları mevcut. Tren garının şehir merkezine mesafesi 1 km.

Coğrafi konumundan ötürü Kars’a en zAhmetsiz ulaşım havayolu. Kars Havalimanının şehir merkezine mesafesi 7 km ve Türk Hava Yolları ile İstanbul’dan günde iki, Ankara’dan günde bir uçuş yapılıyor. SunExpress’in karşılıklı Kars-İzmir seferleri de günde bir kez gerçekleştiriliyor.

Kars Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Kars havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Kars Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Kars Hava Durumu

KARS HAVA DURUMU

Kars Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Kars Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Kars Uçak Bileti, En Uygun Kars Uçak Bileti, Kars Uçak Seferleri, Kars Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Kars Uçak Bileti, Ankara Kars uçak bileti, İzmir Kars Uçak Bileti, Ucuz Kars Uçak Bileti, En Uygun Kars Uçak Bileti, Kars Havalimanı, Kars Uçak Saatleri, Kampanyalı Kars Uçak Bileti, Promosyon Kars Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Kayseri Uçak Bileti

Kayseri Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Kayseri Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Şehre ulaşım amacıyla Kayseri uçak bileti internetten ya da acentelerden alınabilmektedir. Kayseri havalimanı olan Erkilet Havalimanı, kentin havayolu ulaşımını sağlamaktadır. Yoğun uçuş programlarına sahip olan bu havalimanı kent merkezine 6 kilometre uzaklıktadır.

Bu kadar yakın olması ile ulaşımda gerektiğince basit olmaktadır. Havalimanından otobüs seferleri düzenlenmektedir. Aynı vakitte taksi ile ya da vasıta kiralayarak şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizde etkinlik gösteren bir çok havayolları şirketi Kayseri’ye en ucuz uçak bileti imkanları sunmaktadır. Bu imkanlar yardımıyla en ideal uçak biletleri ile Kayseri’ye seyahatlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin detaylı noktalarına direk uçuşlar gerçekleştirildiği gibi aktarmalı uçuşlarda yapılmaktadır. Sonuç olarak  kentin ulaşım gereksinimi havayolları ile karşılanabilmektedir.

Kayseri Hakkında

Tarih bakımından gerektiğince mühim olan kentlerimizden biri de Kayseri ilimizdir. Altı bin senelik bir geçmişe sahip bulunduğu belirleme edilen kenti gezerken bir çok kültürel mirası görebilirsiniz. Aynı vakitte İç Anadolu’nun ekonomik olarak kalkınmış bir kenti olması bölgenin merkez kentlerinden biri olmasını sağlamıştır.

Karasal iklime sahip olan kent kış aylarında çok soğuk olmaktadır. Zaman vakit kış aylarında hava sıcaklıkları eksi değerleri görmektedir. Yaz aylarında ile sıcaklıklar yükselmekte ve yüksek hava sıcaklıklarına sahip olmaktadır. Bu amaçla Kayseri ziyaretlerinizde ilkbaharı tercih etmeniz daha doğru olabilir.

Konaklama amacıyla kent merkezinde basitlıkla otel bulabileceğiniz gibi Erciyes Kayak Merkezi etrafında de konaklayacağınız yerler bulabilirsiniz.
Kayseri Uçak Bileti

Kayseri'de Gezilecek Yerler

Kayseri gezinizde tarihle iç içe olmaya hazır olun. Tarihi yapıt bakımından gerektiğince geniş bir listeye sahip olan kentte gezinize Kayseri Arkeoloji Müzesi ile başlayabilirsiniz. 1938 senesinde ziyaretçilere açılan müze yenilemeler ile yeniden insanlara kazandırılarak günümüz durumunu almıştır.

Tarih turunuzu Etnografya Müzesi ile devam ettirebilirsiniz. Bu müze Güpgüoğlu Konağı olarak da tanınan yerde bulunmaktadır. Doğa güzelliklerini görmek ve eski insanların yaşadığı mekanları görmek amacıyla Kültepe Ören Yeri ziyaret edilmelidir. Soğanlı Yeşilhisar Ören Yeri, Sultanhanı Kervansarayı gezilmesi gereken başka bölgelerdendir.

Kayseri’de kış sporlarının merkezi olan Erciyes Kayak Merkezi’de kış sporu yapanların gözde yerlerinden biridir. Kayseri’ye ulaşım ise karayolu ile sağlandığı gibi havayolu ile de gerçekleştirilebilir.

Kayseri'ye Nasıl Gidilir?

Kayseri’ye Türkiye’nin çoğu havalimanından ve Avrupa’nın birtakım kentlerinden direkt uçuşlar bulunuyor. Kayseri uçak bileti alarak, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adanan Menderes Havalimanı, Diyarbakır Havalimanı, Samsun Havalimanı ve Antalya Havalimanı’ndan Kayseri’ye ulaşmak mümkün. Türkiye’nin değişik kentlerinden otobüs seferleri ile de Kayseri’ye ulaşılabiliyor. Kayseri havalimanından vasıta kiralamak da bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Farklı uygarlıkların izlerinin gördüğünüz Kayseri, Türkiye’nin en çok ilgi çeken pistlerinden Erciyes Kayak Merkezi ile çok sayıda tarihi ve mimari yapıya sahip. Tuz Gölü ve Kapadokya gibi turistik merkezlere gerektiğince yakın bir konumda olan Kayseri’ye seyahat etmek bir uçak bileti uzaklığında..

Kayseri Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Kayseri havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Kayseri Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Kayseri Hava Durumu

KAYSERI HAVA DURUMU

Kayseri Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Kayseri Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Kayseri Uçak Bileti, En Uygun Kayseri Uçak Bileti, Kayseri Uçak Seferleri, Kayseri Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Kayseri Uçak Bileti, Ankara Kayseri uçak bileti, İzmir Kayseri Uçak Bileti, Ucuz Kayseri Uçak Bileti, En Uygun Kayseri Uçak Bileti, Kayseri Havalimanı, Kayseri Uçak Saatleri, Kampanyalı Kayseri Uçak Bileti, Promosyon Kayseri Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal


Konya Uçak Bileti

Konya Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Konya Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Güzel şehrimiz Konya’ya ulaşım ise otobüs seferleri, süratli tren ve havayolları ile sağlanmaktadır. Hızlı bir ulaşım amacıyla her vakit havayolları şirketlerini tercih edebilirsiniz. Konya uçak bileti en ideal uçak bileti fırsatları yardımıyla süratli ulaşım sağlamanıza imkân sunmaktadır.

 Ülkemizin detaylı noktalarından direk uçuşların bulunduğu gibi uzak mevkilere aktarmalı olarak da uçak seferleri düzenlenmektedir. Havalimanı kent merkezine yakın bulunduğu amacıyla kısa sürelerde kent merkezine otobüs seferleri ile ulaşım sağlanabilir.

En ucuz uçak bileti fırsatlarını yakalamak amacıylase erken rezervasyon yapmanızda büyük yarar vardır. Uygun uçak bileti seferleri yardımıyla rahat ve kısa sürede Konya’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konya Hakkında

Konya, tarihi öneminin yanı sıra manevi olarak da ülkemizin mühim kentlerinden biridir. Mevlana, Nasrettin Hoca gibi mühim insanların varlığına tanıklık etmiş uygarlık beşiği Konya, ekonomik yönden da ülkemizin ilerlemiş kentlerinden biridir.

Eski dönemlerde İpek Yolu üstünde tespit edilen Konya, ticaret ve bunu yanısıra konaklama merkezi durumuna gelmiştir. Günümüze kadar da bir çok yapıt varlığını sürdürmektedir. Kış aylarının çok sert soğuklarla geçmesi ve yaz aylarında kurak ve sıcak havanın hakim olması kentte turizmin sonbahar ve ilkbahar aylarında hayatlanmasına namacıyla olmaktadır.

Aynı vakitte kültür turlarında da en çok tercih edilen kentlerden biri olma özelliğini taşıyarak detaylı kentlerden günübirlik ya da birkaç günlük turlar düzenlenmektedir.
Konya Uçak Bileti

Konya'da Gezilecek Yerler

Konya gezilecek yerler listesi hazırlarken biraz zorluk çekebilirsiniz. Çünkü gezilmesi gereken çok yer vardır. Bu amaçla tam bir gezi yapmak amacıyla vakitınızın bol olması mühimdir. Mevlana Müzesi ve Türbesi gezilmeden dönülmemesi gerekli olanlar arasında birinci sırada yer almalıdır.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin bulunduğu bu yer mimari yapısı ile sizi büyülerken aynı vakitte manevi olarak da sizi etkileyecektir. Alaaddin Tepesi, Selçuklu saatinde inşa edilen Alaaddin Camii’nin bulunduğu bu tepe görülmesi gereken bir başka yerdir. Doğal güzellik arıyorsanız Yerköprü Mağarası gezilmesi gereken kusursuz manzaraya sahip bir yerdir.

Aynı vakitte bir şelaleye sahiptir. Bu yerlerin yanı sıra Sille Köyü, Valide Sultan Hamamı, Akkent Gölü, Selimiye Camii, İnbaşı Mağarası başka gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Konya'ya Nasıl Gidilir?

Konya’ya Türkiye’nin dört bir yanısıran direkt olarak ya da aktarmalı uçak seferi bulunuyor. İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir Adnan Menderes’ten Konya uçak bileti alarak Konya’ya ulaşmak çok kolay. Uçak dışında otobüs ve tren de ulaşım seçenekleri arasında.

Tarihi İpek Yolu üstünde, ilk çağlardan şu vakita kadar değişik uygarlıklerin izlerini taşıyan Konya, çok sayıda gezilecek, görülecek yere sahip. Bir uçak bileti uzaklığındaki Konya’yı keşfetmek amacıyla ilk ismim ideal uçak bileti denetim etmek olabilir.

Konya Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Konya havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Konya Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Konya Hava Durumu

KONYA HAVA DURUMU

Konya Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Konya Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Konya Uçak Bileti, En Uygun Konya Uçak Bileti, Konya Uçak Seferleri, Konya Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Konya Uçak Bileti, Ankara Konya uçak bileti, İzmir Konya Uçak Bileti, Ucuz Konya Uçak Bileti, En Uygun Konya Uçak Bileti, Konya Havalimanı, Konya Uçak Saatleri, Kampanyalı Konya Uçak Bileti, Promosyon Konya Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal