Aktau (Aktav) Uçak Bileti

Aktau Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Kazakistan Aktav şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Aktau (Aktav) Uçak Bileti

Ucuz Aktav Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Aktau Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Aktau (Aktav) Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Aktau Hakkında

Aktav (Kazakça: Ақтау Rusça: белаягора —ak dağ) 1992'ye kadar Şevçenko olarak bilinen ve tanınan Kazakistan'ın Mangışlak Yarımadası'nda bulunan Mangistav eyaletinin merkezidir. Hazar kıyılarında bulunan tek liman kentidir.

Aktav Kazakça ak: beyaz, ak ve tav: dağ sözcüklerinden türemiştir yani Türkiye Türkçesi'yle Akdağ anlamına gelir.

Tarih
Aktav topraklarına önce ilk yerlileri olan İskit kabileleri yerleşmiştir.Bu yapılan arkeolojik kazılarda bulunmuş olan eski yerleşimcilerin kalıntılarından anlaşılmıştır.Aktav 1961'de kuruldu. 1963'te şehir statüsü kazandı. Şehir 1964'ten 1991'e kadar Ukraynalı ozan Taras Shevchenko'ya atfedecek şekilde Shevchenko ismini kullandı.

1961'de bölgede uranyum ve petrol rezervleri bulunduğu için sehir kuruldu. Sehir planlı ve düzenli. İki numara ile bir adrese gitmenin mumkun olduğu söylenir. Yaklaşık sehir nüfusu 150.000. Sehrin etrafı bozkır ve hiç ağaç yok. Normal deniz seviyesinin 18 metre altındadır rakımı.

İklim
Aktav'da karasal iklim hakim olup yazları sıcak ve kuru,kışları soğuk ve hafif bir hava fark edilmektedir. Ocak ayı ortalaması -4 C

Temmuz ayı ortalaması +27 C olmaktadır.Aktav'da deniz sezonu mayısta başlayıp eyüle kadar devam eder ve kıyılarda bu dönemde sıcaklık +21 C dolaylarındadır.

Turistik Gezilecek Yerler
Kültürel bölgeler, Tarih müzeleri, Beket-Ata Camii, Yntimak Meydanı, Dramatik Tiyatro, Sahil ve plajları

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Uygun Aktav Uçak Bileti

Aktav Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Aktav şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak ile Aktau'ya Ulaşım

Aktau Havalimanı, Kazakistan'nın Aktau şehirinde olan bir havalimanı (IATA: SCO, ICAO: UATE).

  • Air Astana (Almatı, Astana, Atyrau)
  • Atlas Jet (Antalya, Istanbul)
  • Sayakhat Airlines (Istanbul-Sabiha Gökçen)
  • Azerbaijan Airlines (Baku)
  • Coyne Airways (Londra-Luton, Köln/Bonn, Tiflis)
  • Scat Air (Aktyubinsk, Astrakhan, Atyrau, Baku, Kzyl-Orda, Astana, Almaty, Antalya, Dalaman Mineralnye Vody, Rostov-on-Don, Çimkent, Tiflis, Erivan, San Petersburg, Istanbul, Dubai)

Yukarıda yer alan hava yolu firmaları Aktau'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet satın almak ve rezervasyon yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aktau Uçak Bileti Fiyatları

Kazakistan Hava Yolları ve Türk Havayolları İstanbul'dan Aktau'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Aktau Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aktav Hava Durumu

AKTAV HAVA DURUMU

Aktav Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Aktau uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
aktau uçak bileti, ucuz aktau uçak bileti, istanbul aktau uçak bileti, istanbul aktau uçuşları, aktau istanbul, scat airlines türkiye, kazakistan aktau gece hayatı, aktau airport, aktau havalimanı, aktau nerede, aktau hava durumu, thy aktau, türk havayolları aktau, en uygun aktau uçak bileti