Durban Uçak Bileti

Durban Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Güney Afrika Durban şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Durban Uçak Bileti

Ucuz Durban Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Durban Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Durban Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Durban Hakkında

Durban, Güney Afrika Cumhuriyeti'nde Hint Okyanusu kıyısında ülkenin ikinci büyük, aynı vakitte eThekwini metropolitan alanının merkezi ve de en büyük şehridir. Metropolitan alan nüfusu 3.346.799 (2004) olup, içersinde yer aldığı KwaZulu-Natal vilayetinin de en büyük şehridir.

Şehir, büyük bir kültür, ticaret, turizm ve de endüstri merkezidir. Durban limanı Afrika kıtası'nın en işlek limanıdır.

Ilıman, astropikal iklimi ve de Hint Okyanusu kıyısındaki birbirinden güzel plajları yardımıyla kent uluslararası bir üne sahiptir. Çok sayıda büyük otellerin, birbirinden güzel parkların yer aldığı şehrin kıyı bandı bir cazibe merkezi olup, Altın Şerit (İngilizce: Golden Mile) ismiyle de anılmaktadır. Botanik bahçeleri ve de uShaka Marine World adı ile de anılan dünyadaki türünün en büyüklerinden biri olarak kabul edilen Akvaryum tekrar bu şeritte yer almaktadır. Vaktinde ülkenin en mühim turizm merkezi olan kent, 90'lı senelerden itibaren bu özelliğini Cape Town şehrine kaptırmıştır.

Şehir, son senelerde oluşturulan mühim altyapı yatırımları yardımıyla mühim bir Kongre merkezi olarak da öne çıkmaktadır. Şehirdeki, The International Convention Centre (ICC) ismiyle tanınan Kongre merkezi, Afrika'nın en mühim, 2005 senesinde ise dünyada dördüncü en büyük Kongre merkezi seçilmiştir.

Uygun Durban Uçak Bileti

Durban Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Güney Afrika Durban şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Durban'da Gezilecek Yerler
Hayranlık uyandıran sahilleri ve büyüleyici tabiat görünümü ile dünya genelinde tanınmış Durban, bütün sene süresince güneşli havasıyla cennetten bir köşeyi andırıyor. Durban’da gezilecek yerler arasındaysa 1910 senesinde kullanıma açılan Tarihi Belediye Binası (City Hall), Francis Farewell Meydanı, Güney Afrika Durban Sanat Galerisi ve Doğa Bilimleri Müzesi gerektiğince ilgi çekiyor.

Ayrıca Güney Afrika’ya özgü el sanatları ve eserlerin sergilendiği Phansi Müzesi ve Afrika’nın en eski botanik bahçesi olan Durban Botanik Bahçeleri de, şehrin tanınmış ziyaret noktalarından. 1850 senesinde kurulan ve bugünümüzde 15 hektarlık bir kısmı kaplayan bu bahçede enteresan bitki türlerinin yanı sıra tropik balık türlerini ve kuş çeşitlerini de görebilirsiniz.

Uçak İle Durban'a Ulaşım

Türkiye’den direkt uçuş bulunmayan Durban King Sahaka Uluslararası Havalimanı’na, İstanbul üzerinden Dubai, Addis Ababa ve Katar aktarmalı olarak 12-43 saatte ulaşılabiliyor. Havalimanından kent merkezine gitmek amacıylase taksi, otobüs, shuttle vasıtaları ve otel servislerinin yanı sıra vasıta kiralama gibi ulaşım seçeneklerinden faydalanmak da mümkün.

Siz de Durban’ın görkemli güzelliği ile yakından tanışmak amacıyla uçak bileti kampanyalarına göz atarak, unutamayacağınız bir seyahate çıkabilirsiniz.

Durban Uçak Bileti Fiyatları

Güney Afrika ve Türk Havayolları İstanbul'dan Durban'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Durban Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Durban Hava Durumu

DURBAN HAVA DURUMU

Durban Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Durban uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Durban uçak bileti, en uygun Durban uçak bileti, Durban uçak seferleri, Durban uçak bileti fiyatları, istanbul Durban uçak bileti, türkiye Durban uçak bileti, ucuz Durban uçak bileti, en uygun Durban uçak bileti